Marcin Białobłocki reprezentujący brytyjską kontynentalną grupę Motorpoint zwyciężył w jednodniowym wyścigu Jock Wadley Memorial.

Trasę liczącą 131 km Polak pokonał w czasie 3 godzin i 9 minut będącym najlepszym rezultatem w historii tego wyścigu.

Marcin Białobłocki, który w Polsce reprezentował zawodową grupę PSB Atlas Orbea od kilku sezonów ściga się w zespołach z Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu Polak był trzeci na mecie innego wyścigu Mid-Devon CC/Colin Lewis Cycles Springtime Pursuit Series.

Tydzień temu nasz rodak był drugi w klasyku Severn Bridge.

Wyniki Jock Wadley Memorial 2011:

1 32 Marcin Białobłocki Motorpoint 3-09-57

2 42 Jon Tiernan-Locke Rapha Condor Sharp S.T.

3 28 Tom Moses 100% Me S.T.

4 39 Dan Craven Rapha Condor Sharp S.T.

5 74 Dominic Schils Wieler Team Van Eyck @37 Secs

6 38 Graham Briggs Rapha Condor Sharp S.T.

7 40 Dean Downing Rapha Condor Sharp S.T.

8 72 Marcel Six Twenty3c-Orbea S.T.

9 79 Adam Norris Vanillabikes.Com S.T.

10 70 Rafa Rodiriguz Twenty3c-Orbea S.T.

11 8 Dale Appleby Cycle Premier-Metaltak S.T.

12 26 Mark Christian 100% Me S.T.

13 57 Liam Holohan Team Raleigh S.T.

14 9 Jason White Cycle Premier-Metaltak S.T.

15 75 Grant Bayton Wilier/ Goself Drive .Com S.T.

16 31 Simon Yates 100% Me S.T.

17 46 Tom Last Sigma Sport – Specialized S.T.

18 64 James Lowsley-Williams Team Uk Youth S.T.

19 33 Will Bjergfelt Motorpoint S.T.

20 27 Joseph Kelly 100% Me S.T.

21 25 Martin Ford Mammoth Lifestyle Rt S.T.

22 21 Ashley Holding Gb Mstina Rt/Colnago S.T.

23 43 Casey Munroe Rapha Condor Sharp S.T.

24 52 Ashley Cox Team Corley Cycles/Cervelo S.T.

25 55 Richard Cartland Team Corley Cycles/Cervelo S.T.

26 54 Ian Knight Team Corley Cycles/Cervelo S.T.

27 67 James Stewart Team Uk Youth S.T.

28 14 Roger Maidment East London Velo S.T.

29 37 Paul Londors Python Rt S.T.

30 69 Andy Lyons Twenty3c-Orbea S.T.

31 10 Jack Kirk Cyclisme Multipole Etange De Berre S.T.

32 2 Darren Barclay Arctic Premier Rt S.T.

33 78 Hugh Wilson Wilier/ Goself Drive .Com S.T.

34 34 Steven Griffiths Pch Uk Racing Team S.T.

35 24 Russell; Falder Mammoth Lifestyle Rt S.T.

36 13 Graham Galvin East London Velo S.T.

37 3 Chris Spence Caesarean Cc S.T.

38 30 Erick Rowsell 100% Me S.T.

39 7 Nic Hutchings Cs Grupetto S.T.

40 17 Peter Wagner Felt Colbornes Rt S.T.

41 4 James Fox Cc Luton S.T.

42 58 Philip Mooney Team Raleigh S.T.

43 36 Matthew Pilkington Progressive Cycle Coaching S.T.

44 65 Gruff Lewis Team Uk Youth S.T.

45 44 Tom Copeland Sigma Sport – Specialized @53 Sec

46 16 Richard Mardle Felt Colbornes Rt S.T.

47 66 Filip Rudenstam Team Uk Youth S.T.

48 76 Gary Chambers Wilier/ Goself Drive .Com S.T.

49 77 Colin Parry Wilier/ Goself Drive .Com S.T.

50 68 Andrew Griffiths Twenty3c-Orbea S.T.

51 59 Richard Handley Team Raleigh S.T.

52 48 Stephen Adams Sigma Sport – Specialized S.T.

53 51 Roy Chamberlain Team Corley Cycles/Cervelo S.T.

54 29 Jonathan Mould 100% Me S.T.

55 41 Kristian House Rapha Condor Sharp 1-38

Źródło: www.kolarski.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments