Na prezentacji ekipy MG Kvis Norda, w której większość kolarzy to Polacy, z Mistrzem Europy Piotrem Gawrońskim na czele, pojawił się Mark Cavendish.

Grupa toruńskich kolarzy młodzieżowych kontynuuje współpracę z włoskim menadżerem Angelo Baldinim, a dyrektorem sportowym jest Leszek Szyszkowski. W 2011 roku do zespołu dołączyli zawodnicy angielscy poprzez nawiązanie współpracy z Markiem Cavendishem, który jest promotorem zawodników pochodzących z wyspy  Man. Stąd jego pojawienie się na prezentacji zespołu.

Ponadto, na strojach zawodników pojawił się autograf jednego z najlepszych sprinterów świata.

Jak powiedział Baldini, Gawroński, Kulas i młode angielskie trio, odegrają główną rolę w najważniejszych wyścigach z międzynarodowego kalendarza. Zespół zadebiutował w ostatnią niedzielę w wyścigu Jean Masse we Francji. Najlepszy z kolarzy MG Kvis, Łukasz Owsian zajął 35 pozycję. Kolejny start już w niedzielę we Włoszech.

„Po zakończonych przygotowaniach do sezonu, mogę powiedzieć że to dobry zespół, do którego mamy wiele zaufania. Znamy wartość naszych chłopaków i razem z nimi jesteśmy w stanie przynieść kibicom wiele radości” – powiedział Baldini.

Kadra MG Kvis Norda 2011:
Timothy Kennaugh,
Joseph Perrett,
Łukasz Owsian,
Rafał Rynkowski,
Emanuel Piaskowy,
Łukasz Wiśniowski,
Adam Adamkiewicz,
Piotr Gawroński,
Chris Whorrall,
Marek Kulas,
Łukasz Jasiński,
Paweł Piotrowicz,
Paweł Krzywania,
Dariusz Głuszak,
Dawid Nowatkowski,
Michał Kadrzyński

Zobacz prezentację grupy MG Kvis Norda:guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments