Startem w wyścigu Tour de Langkawi (Malezja) kat. 2HC, ekipa CCC Polsat Polkowice w składzie: Łukasz Bodnar, Andre Schulze, Jose Mendes, Błażej Janiaczyk, Bartłomiej Matysiak i Rafał Ratajczyk rozpoczyna sezon kolarski 2011. W wyścigu tym kolarze po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią w nowych strojach kolarskich, które zostały zaprojektowane i wykonane przez producenta profesjonalnej odzieży sportowej, firmę  QuestSport.

Wygląd ich nieznacznie odbiega od strojów, w jakich ekipa kolarzy szosowych spod znaku CCC występuje niezmiennie od kilku lat. Dominującą barwą koszulek pozostaje nadal kolor pomarańczowy, na tle którego umieszczono logotypy trzech współsponsorów grupy: CCC, Polsat i Polkowice. Na przodzie koszulki oprócz sponsorów tytularnych znajdują się niewielkiej wielkości logotypy partnerów grupy a mianowicie logotyp firmy MERIDA (rowery) i MAXXIS (ogumienie). Powyżej nich umieszczono znak firmowy producenta odzieży – firmy QUEST.

W centralnym miejscu, z tyłu koszulki, znajdują się dużej wielkości logotypy sponsorów tytularnych, poniżej których, na kieszonkach umieszczono logotypy partnerów grupy – Meridy, Maxxisa, Controltecha, Powerbara i Skody Auto Perfect. Dopełnieniem całości projektu koszulki są napisy CCC i POLSAT, umieszczone na rękawkach i stójce kołnierzyka.

Źródło: CCC Polsat