Ekipa Colnago-CSF Inox podała skład na sezon 2011, z takimi zawodnikami jak: Manuel Belletti, który wygrał etap na Giro d’Italia, Domenico Pozzovivo góral, specjalista od włoskich klasyków oraz sprinter Sasha Modulo jedno z objawień zeszłego sezonu.

Zespół Bruno Reverberiego będzie ponownie liczyć na trio: Belletti, Pozzovivo i Modolo, dzięki którym byli na czołówkach gazet w 2010 roku. Zakładając, że zespół ponownie dostaje zaproszenie na Giro, Pozzovivo będzie nadzieją na trudne odcinki. Zwłaszcza na ciężkiej trasie, znakomicie dopasowanej do jego talentu.

Belletti wygrał etap z metą w Cesenatico w 2010 roku i on też ponownie będzie szukał swojej szansy w Giro. Z kolei młody Sasha Modolo będzie walczył w sprintach. 23-latek zajął zaskakujące czwarte miejsce w Mediolan-San Remo w marcu ubiegłego roku.

Colnago-CSF Inox rozpocznie sezon od Tour of Langkawi 23 stycznia, przed rozpoczęciem europejskiej kampani w Giro della Provincia di Reggio Calabria 29 stycznia.

Pełny skład Colnago-CSF Inox na rok 2011:

Belletti Manuel, Domenico Pozzovivo, Modolo Sasha, Manuele Caddeo, Piechele Andrea, Marco Frapporti, Federico Canuti, Brambilla Gianluca, Stefano Pirazzi, Simone Stortoni, Filippo Savini, Alberto Contoli, Angelo Pagani, Pasqualon Andrea, Paolo Locatelli i Omar Lombardi.

Foto: www.corvospro.com