Andre Greipel i jego nowa ekipa Omega Pharma-Lotto, przedstawiła nowe stroje na 2011 rok przed wyjazdem do Australii, gdzie zainauguruje sezon wyścigiem Tour Down Under.

Niemiecki sprinter przyłączył się do takich zawodników jak Philippe Gilbert czy Jurgen Van den Broeck. Razem z nowymi kolegami z drużyny, podczas obozu treningowego na Majorce uczestniczyli w licznych sesjach fotograficznych.

Nowe stroje są podobne do tych z 2010r., z białym tłem. Zmieniono miejsca koloru niebieskiego oraz czerwonego. Rozjaśniono nieco logo Omega Pharma i Lotto na bocznych panelach koszulki, oraz na nogawkach. Tylko strój Jussiego Veikkanenena jest inny, ponieważ jest Mistrzem Finlandii w wyścigu ze startu wspólnego.

Greipel odszedł do Omega Pharma-Lotto po czterech latach z HTC. Belgijski zespół zbudował specjalny pociąg, aby pomóc mu w walce z byłym kolegą, Markiem Cavendishem. Greipel wygrał 21 wyścigów w 2010 roku, ale nie startował w Mediolan-San Remo i Tour de France z powodu zaciętej rywalizacji wewnętrznej z Cavendishem.

Greipel będzie nosić numer jeden w Tour Down Under po wygraniu trzech etapów i klasyfikacji generalnej w zeszłym roku, ale jeszcze wcześniej zmierzy się Cavendishem w Criterium Cancer Classics w niedzielę, 16 stycznia. Tour Down Under rozpocznie się dwa dni później 18 stycznia.

Przypomnijmy, że prócz Greipela na Tour Down Under, w barwach Omega-Pharma-Lotto pojedzie jeszcze: Jürgen Roelandts, Olivier Kaisen, Vicente Reynes, Marcel Sieberg i Jurgen Van de Walle.

Foto: www.corvospro.com

Poprzedni artykułIvan Basso rozpocznie sezon w Argentynie
Następny artykułEkipa Colnago-CSF Inox skompletowała skład na rok 2011
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments