Zgrupowaniem konsultacyjno-treningowym w Piechowicach, ekipa CCC Polsat Polkowice rozpoczęła przygotowania do startów w sezonie kolarskim 2011.

Tradycyjnie, w okresie zimowym,  kolarze korzystając z zaproszenia właściciela hotelu LAS p. Eugeniusza Zielenkiewicza, który od kilku sezonów sponsoruje pobyty w swoim ośrodku, w godzinach wieczornych 5 grudnia br. zjawili się prawie wszyscy kolarze nowego składu ekipy.

Pod „opieką” dyrektorów ekipy – Piotra Wadeckiego i Roberta Krajewskiego będzie przeprowadzone  pierwsze w tym sezonie zgrupowanie treningowe. W planach  tego zgrupowania przewidziano oprócz konsolidacji zawodników i spraw organizacyjnych przeprowadzenie cyklu treningowego, którego celem będzie budowanie siły i poprawy sprawności ogólnej zawodników.

Na każdy dzień pobytu zaplanowane zostały dwa treningi dziennie, gdzie oprócz treningów na rowerach górskich MERIDY położono duży nacisk na narty biegowe, które są bardzo dobrym ćwiczeniem w obecnym okresie przygotowań.

Zaplanowano również treningi ogólnorozwojowe w postaci gry w piłkę nożną oraz zajęcia na siłowni. Uzupełnieniem treningów będą zajęcia na basenie oraz sauna, które znajdują się bezpośrednio w “Hotelu Las” oraz zabiegi medyczne mające pomóc zawodnikom lepiej przygotować się do nowego sezonu.

Zgrupowanie ekipy CCC Polsat Polkowice w hotelu LAS potrwa do 16.12.br.

Źródło + foto: CCC Polsat

Poprzedni artykułPellizotti bez kontraktu?
Następny artykułTour Down Under 2011
Marek Bala
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.