W minionym tygodniu do składu ekipy CCC Polsat Polkowice na sezon kolarski 2011 został pozyskany kolejny kolarz. Kontrakt z polkowicką ekipą podpisał aktualny młodzieżowy Mistrz Polski Paweł Charucki, który mistrzowski tytuł w wyścigu ze startu wspólnego wywalczył w Kielcach.

Jak powiedział dyrektor Robert Krajewski: “ekipie CCC Polsat Polkowice bardzo zależy na młodych, perspektywicznych zawodnikach, a takim właśnie jest Paweł. Myślę, że szybko wkomponuje się w zespół i będzie mocną podporą naszej drużyny.”

Podpisanie kontraktu z Pawłem Charuckim kończy okres kompletowania składu ekipy na sezon kolarski 2011. Już niebawem dyrektor sportowy ekipy, Piotr Wadecki, ogłosi pełny skład zespołu CCC Polsat Polkowice.

W minionym tygodniu do składu ekipy CCC Polsat Polkowice na sezon kolarski 2011 został pozyskany kolejny kolarz. Kontrakt z polkowicką ekipą podpisał aktualny młodzieżowy Mistrz Polski Paweł Charucki, który mistrzowski tytuł w wyścigu ze startu wspólnego wywalczył w Kielcach.
Jak powiedział dyrektor Robert Krajewski: ekipie CCC Polsat Polkowice bardzo zależy na młodych, perspektywicznych zawodnikach, a takim właśnie jest Paweł. Myślę, że szybko wkomponuje się w zespół i będzie mocną podporą naszej drużyny.

Podpisanie kontraktu z Pawłem Charuckim kończy okres kompletowania składu ekipy na sezon kolarski 2011. Już niebawem dyrektor sportowy ekipy, Piotr Wadecki, ogłosi pełny skład zespołu CCC Polsat Polkowice.