Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) wygrał wyścig Tour of Seoul (2.2UCI). Ostatni etap padł łupem Girscha Janorschcke (Team Nutrixxion Sparkase). Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice) był 11.

Ostatni etap prowadził z miejscowości Kintex do stolicy Korei Południowej, Seoulu i liczył zaledwie 105 kilometrów. Kolarze CCC Polsat Polkowice panowali nad sytuacją, nie odpuszczali poważniejszych akcji i na metę wpadł peleton.

Najszybszy okazał się młody Niemiec: Girscha Janorschcke, który pokonał trasę w 1 godzinę 48 minut i 9 sekund. Drugi na mecie zameldował się jego rodak, René Weissinger (Vorarlberg – Corratec). Trzecie miejsce przypadło dla Irańczyka, Hosseina Nateghi (Azad University Iran). Najlepiej z Polaków finiszował Smoleń, który był 11.

W klasyfikacji generalnej, prowadzenie do końca utrzymał zwycięzca pierwszego etapu, Tomasz Marczyński pokonując drugiego Gyunga Gu Janga z Korei o 11 sekund. Trzeci Simon Geschke (Skil Shimano) stracił 1 minutę i 42 sekundy.

W pierwszej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch kolarzy z Polkowic: Bartłomiej Matysiak oraz Łukasz Bodnar, którzy zajęli odpowiednio 5. i 8. miejsce.