Pegasus Racing, który ma nadzieję na występy w cyklu ProTour w 2011 r. dołączył do listy zespołów które „polują” na trzykrotnego mistrza świata w jeździe na czas, Fabiana Cancellarę. W międzyczasie zespół ogłosił dwa nowe kontrakty Christiana Kneesa oraz Siergieja Klimowa.

Chris White, dyrektor generalny Pegasus potwierdził Sydney Morning Herald, że może zaoferować cenę rynkową szwajcarskiej gwieździe, jednak zespół może zaoferować mu coś więcej niż tylko pieniądze.

“Jesteśmy w stanie zapewnić mu wsparcie, potrzebne do osiągnięcia jego podstawowych celów w sezonie, którymi są klasyki Paryż-Roubaix i Tour of Flanders, które zdobył w tym roku. Cały czas chcemy Fabiana w naszej ekipie.”

Dwaj zawodnicy ProTour dołączą do Pegasus w przyszłym sezonie. Jest to 29-letni Kness, obecny mistrz Niemiec. Jego największymi sukcesami są wygrana w Rund um Köln w 2006 r. i zwycięstwo w całym Bayern Rundfahrt w 2008 roku.

30-letni Klimow, pochodzi z Team Katusha. Rosjanin jest silnym zawodnikiem, dobrze jeżdżącym na czas oraz dobrze radzącym sobie w długich ucieczkach.

Australijczycy: Robbie McEwen, Luke Roberts i Trent Lowe, a także Kanadyjczyk Svein Tuft potwierdzili już kontrakty z nową ekipą. Więcej transferowych informacji na temat Pegasus Racine poznamy po mistrzostwach świata, 3 października.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments