Serdecznie zapraszamy do licytacji trzech pierwszych numerów startowych na wyścig Tour de Pologne Amatorów, który odbędzie się 6 sierpnia br. na trasie z Nowego Targu do Termy Bukowiny Tatrzańskiej, z dochodem na fundację Ewy Błaszczyk “Akogo?”!

Numery startowe 1., 2. i 3. można licytować tylko do 30 lipca, więc radzimy nie czekać. Cena wyjściowa wynosi tylko – 100 PLN za każdy numer.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa dystanse – 45 km (“SPORT”) dla zaawansowanych kolarzy, z dwoma trudnymi podjazdami pod Sierockie i Gliczarów Górny oraz 20 km (“FITNESS”), dla mniej doświadczonych, z trasą przez Białkę Tatrzańską. Obie trasy zakończą się finiszem pod górę na rondzie w Bukowinie.

Amatorzy pojadą rano tą samą trasą co później zawodowcy, ci jednak wykonają znacznie więcej rund i kilometrów. W “etapie Tour de Pologne” może wziąć udział każdy, będzie rozegrany w formule open, dowolne są też rowery, na których pojadą uczestnicy (szosowe lub mtb). Pokonanie etapu Tour de Pologne to wielkie wyzwanie dla każdego rowerzysty, ale jednocześnie przygoda i świadomość przejechania tą samą trasą co najlepsi kolarze globu oraz finiszowania w otoczeniu scenografii jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów na świecie.

W wyścigu może wziąć udział każdy kto opłaci wpisowe,  stawi się na starcie ze swoim rowerem i obowiązkowo z kaskiem!

Swój udział w tym niecodziennym wyścigu zgłasza coraz więcej znanych osób: Joanna Jabłczyńska (aktorka), Dariusz Michalczewski (bokser) i Redbad Klijnstra (aktor). Nie zabraknie także kolarskich sław jak Ryszard Szurkowski, Francesco Moser, Maurizio Fondriest, Stanisław Szozda, Jan Jankiewicz, czy Zenon Jaskuła.
Warto będzie stanąć z nimi w pierwszym rzędzie wyścigu i przeżyć wspaniałą przygodę!

Linki do Aukcji na Allegro:

Numer 1. –
http://allegro.pl/item1157404110_tour_de_pologne_2010_numer_stratowy_1.html

Numer 2. –
http://allegro.pl/item1157404240_tour_de_pologne_2010_numer_stratowy_2.html

Numer 3. –
http://allegro.pl/item1157404300_tour_de_pologne_2010_numer_stratowy_3.html

Więcej szczegółów wraz z regulaminem i formularzem zgłoszenia na Tour de Pologne Amatorów znajdziecie Państwo na stronach: www.akogo.pl i www.tourdepologneamatorow.pl