Zapraszamy do zapoznania się z listami startowymi sobotnich wyścigów ze startu wspólnego. Kolarzy do lat 23 wystartuje 112, zaś kobiet 54.

/

Program drugiego dnia rywalizacji:

  • 26 czerwca( sobota )

Wyścig ze startu wspólnego Elity kobiet i Młodzieżowców ( mężczyźni do 23 lat )
09:40    otwarcie Mistrzostw Polski na linii startu obok Kieleckiego Centrum   Kultury  w  Kielcach.
10:00    start Elity Kobiet  spod Kieleckiego Centrum Kultury w Kielcach Dystans 115 km  ( 6 rund x 17,1 + 12 km dojazd)
13:30    meta Elity Kobiet na lotnisku w Masłowie.
13:45    dekoracja  zwycięzców Elity Kobiet na lotnisku w Masłowie
14:00    start do wyścigu Młodzieżowców na lotnisku w Masłowie Dystans 171 km  ( 10 rund x 17,1 km )
18:30    meta wyścigu Młodzieżowców na lotnisku w Masłowie
18:45    dekoracja zwycięzców wyścigu Młodzieżowców na lotnisku w Masłowie

Trasa okrężna 17,1 km : Masłów – Brzezinki –Scholasteria – Mąchocice – Masłów

Lista startowa Mistrzostw Polski – wyścig ze startu wspólnego – mężczyźni do lat 23:

  1 POL19900602 KWIATKOWSKI    Michał     TKK PACIFIC TORUŃ/CAJA RURAL
  2 POL19910215 GŁUSZAK        Dariusz    TKK PACIFIC TORUŃ
  3 POL19911207 WIŚNIOWSKI     Łukasz     TKK PACIFIC TORUŃ
  4 POL19910622 BARTKIEWICZ    Dorian     TKK PACIFIC TORUŃ
  5 POL19900325 GAWROŃSKI      Piotr      TKK PACIFIC TORUŃ
  6 POL19900224 OWSIAN         Łukasz     TKK PACIFIC TORUŃ
  7 POL19881014 CHARUCKI       Paweł      TKK PACIFIC TORUŃ
  8 POL19891210 ADAMKIEWICZ    Adam       TKK PACIFIC TORUŃ
  9 POL19910620 RYNKOWSKI      Rafał      TKK PACIFIC TORUŃ
 10 POL19900808 KRZYWANIA      Paweł      TKK PACIFIC TORUŃ
 11 POL19910302 PIASKOWY       Emanuel    TKK PACIFIC TORUŃ
 12 POL19910926 SOBIERAJ       Przemysław TKK PACIFIC TORUŃ
 13 POL19880124 JANISZEWSKI    Sylwester  CCC POLSAT POLKOWICE
 14 POL19900424 WALCZAK        Colin      TKK PACIFIC TORUŃ
 15 POL19880427 TREĆ           Paweł      KLKS LIDER SZTUM
 16 POL19880211 CZAJKOWSKI     Konrad     DHL-AUTHOR
 17 POL19881104 URBANOWSKI     Marcin     DHL-AUTHOR
 18 POL19910213 ŚWIĄTEK        Radosław   DHL-AUTHOR
 19 POL19910525 TOMASZEWSKI    Konrad     DHL-AUTHOR
 20 POL19881229 GENSCH         Sebastian  KLTC KONIN
 23 POL19890629 BRYLOWSKI      Paweł      ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 24 POL19900524 BERNAS         Paweł      ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 25 POL19890324 STĘPNIAK       Grzegorz   ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 26 POL19910313 NOWACZEK       Mateusz    ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 27 POL19880329 KUREK          Adrian     ALKS STAL/ALBI VELO SPORT
 28 POL19890223 ZADYKOWICZ     Radosław   ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 30 POL19900421 POLUS          Piotr      ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
 31 POL19880513 PODLASKI       Michał     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 32 POL19890331 SZTOBRYN       Piotr      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 33 POL19890423 KOWALCZYK      Jarosław   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 34 POL19881117 SKROBICH       Kajetan    KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 35 POL19890528 TYPEK          Piotr      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 36 POL19890527 KIRPSZA        Piotr      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 38 POL19910808 WRĘGA          Wojciech   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 39 POL19910321 KIRPSZA        Jacek      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 40 POL19890222 ZIEMKA         Łukasz     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 41 POL19900917 GRADEK         Kamil      KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 42 POL19900506 POLJAŃSKI      Paweł      KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 43 POL19891022 CZAJKOWSKI     Mateusz    KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 44 POL19890427 MARZEC         Tomasz     KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 45 POL19890221 SZAWŁOWSKI     Mateusz    KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 46 POL19901014 DOBKA          Damian     KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 47 POL19900324 MALECKI        Sebastian  KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 48 POL19881116 CZAPLA         Paweł      KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY
 49 POL19910803 ZIEMIANEK      Marcin     WLKS KRAKUS-BBC CZAJA
 50 POL19890912 MAJKA          Rafał      WLKS KRAKUS/PETROLI FIRENZE
 51 POL19910327 MIGDAŁ         Wojciech   WLKS KRAKUS/ERAKURRI CLUB CY
 52 POL19890809 DOMAGALSKI     Karol      WLKS KRAKUS/AZYSA-CETYA CONO
 53 POL19900109 TRACZ          Krzysztof  WLKS KRAKUS/SESTESE
 54 POL19880608 ŻMUDZIN        Robert     NIESTOWARZYSZONY WOLSZTYN
 55 POL19910824 BŁASZCZYK      Konrad     GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.
 57 POL19910815 PIOTROWICZ     Paweł      GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.
 58 POL19910315 DOLATA         Michał     GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.
 59 POL19890415 KACZAŁA        Krzysztof  GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.
 60 POL19900528 KACZMARSKI     Kamil      CWKS RESOVIA RZESZÓW
 62 POL19890616 KARPIŃSKI      Wojciech   MAYDAY TEAM LUBLIN
 64 POL19900901 KRAWCZYK       Konrad     MAYDAY TEAM LUBLIN
 65 POL19890209 KASPERKIEWICZ  Piotr      KTK KALISZ
 66 POL19900208 SÓJKA          Kornel     KTK KALISZ/CC CJAM CKT NOVAT
 67 POL19910809 MARCINIAK      Adrian     KTK KALISZ
 68 POL19910911 TOMCZAK        Damian     KTK KALISZ
 69 POL19890710 STACHOWIAK     Adam       PTC PRUSZKÓW
 70 POL19890629 PAWELEC        Kamil      PTC PRUSZKÓW
 71 POL19900405 OSIECKI        Łukasz     MRÓZ ACTIVE JET
 72 POL19900120 MALEJKA        Michał     UKS SOKÓŁ KĘTY
 74 POL19910929 HAJDA          Grzegorz   UKS SOKÓŁ KĘTY
 75 POL19890802 PIŃCZUK        Damian     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 76 POL19900226 MROŻEK         Marcin     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 77 POL19911202 TOMASIAK       Konrad     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 78 POL19910524 WDOWIAK        Paweł      TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 79 POL19900719 BULIK          Mieszko    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 80 POL19900325 HANDZLIK       Wojciech   TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 81 POL19910326 FORNALSKI      Damian     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 82 POL19910807 JATCZAK        Patryk     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 83 POL19910802 PAKUŁA         Mateusz    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 84 POL19901018 PIECHNIK       Dawid      TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 85 POL19880304 JANICKI        Piotr      TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 86 POL19891126 GRABAREK       Grzegorz   TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
 87 POL19891101 MIELA          Damian     TC CHROBRY FELT/VC EVREUX
 89 POL19890226 SYROJĆ         Radosław   WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 90 POL19910511 GROCHOWSKI     Bartosz    WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 91 POL19900225 CZETYRKO       Grzegorz   WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 92 POL19901223 MUSZALAK       Tomasz     WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 93 POL19890422 SKARŻYŃSKI     Wojciech   WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 94 POL19910320 SZRAMKA        Damian     WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 95 POL19900805 KLIMCZYK       Dawid      WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 96 POL19910226 TROJGA         Jacek      WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
 97 POL19880122 GRYGIANIEC     Michael    WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR
100 POL19880413 KOGUT          Arkadiusz  MGLKS BŁĘKITNI/AZYSA-CETYA-C
101 POL19901129 CHMURZEWSKI    Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG
102 POL19891010 KWIATKOWSKI    Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG
103 POL19880115 OSOWSKI        Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIEG
104 POL19891128 ANTKOWIAK      Piotr      KK LEGIA 1928-FELT
105 POL19910716 DUDZIAK        Adam       KK LEGIA 1928-FELT
106 POL19900101 TOMKIEWICZ     Jakub      KK LEGIA 1928-FELT
107 POL19900621 WOŻNICKI       Mariusz    KK LEGIA 1928-FELT
108 POL19910601 CHRZANOWSKI    Sławomir   PTC PRUSZKÓW
109 POL19911017 HERBA          Wojciech   LKS TRASA ZIELONA GÓRA
110 POL19911007 FRANCZAK       Paweł      LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
111 POL19910913 MAJDANIK       Mateusz    LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
112 POL19910426 PSZCZOLARSKI   Wojciech   LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
113 POL19910222 ZAGAJSKI       Damian     LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
114 POL19900603 PLUCIŃSKI      Leszek     LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
115 POL19910827 GODRAS         Szymon     LMGKK ZIEMIA B.PSV 1895 PASS
116 POL19900311 KONWA          Marek      ELETT ROVENBIA - CORRATEC
117 POL19890921 JEGIER         Mateusz    PSV 1895 PASSAU BRZEG
118 POL19900119 DOMBROWSKI     Maciej     DEK-MEBLE CYKLO KORONA KIELC
119 POL19890330 FIJAŁKOWSKI    Rafał      DEK-MEBLE CYKLO KORONA KIELC
120 POL19910113 GAŁCZYŃSKI     Szymon     DEK-MEBLE CYKLO KORONA KIELC
121 POL19910823 BURAKOWSKI     Adrian     LKUKS PSZCZYNA
122 POL19891130 LESIŃSKI       Marcin     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
123 POL19890302 LEWANDOWSKI    Kamil      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Lista startowa Mistrzostw Polski – wyścig ze startu wspólnego – kobiety:

 1 POL19840118 JASIŃSKA        Małgorzata TEAM SYSTEM DATA-POTORSCY BA
 2 POL19831109 WŁOSZCZOWSKA    Maja       CCC POLSAT POLKOWICE
 3 POL19870204 DAWIDOWICZ      Aleksandra CCC POLSAT POLKOWICE
 4 POL19820317 SADŁECKA        Magdalena  CCC POLSAT POLKOWICE
 5 POL19901005*GORYCKA         Paula      CCC POLSAT POLKOWICE
 6 POL19890913*SZYBIAK         Ewelina    CWKS RESOVIA RZESZÓW
 8 POL19870902 BODANKA         Katarzyna  TRAMWAJARZ ŁÓDŻ
 9 POL19711024 MATUSIAK        Bogumiła   TRAMWAJARZ ŁÓDŻ
11 POL19900802*CYWIŃSKA        Paulina    ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
12 POL19900502*PIK             Katarzyna  ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
13 POL19900929*MITKOWSKA       Natalia    ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
14 POL19831005 STANIEWSKA      Sabrina    ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
15 POL19750722 KIZERWETTER     Magdalena  ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ
17 POL19910712*GUZ             Paulina    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
18 POL19880830*FRĄCZEK         Natalia    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
19 POL19910112*MIELNIK         Natalia    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
21 POL19910121*RUTKOWSKA       Natalia    PTC PRUSZKÓW
22 POL19890208*DĄBROWSKA       Renata     PTC PRUSZKÓW
24 POL19911015*MENZIŃSKA       Paulina    LUKS PAGED OLIMPIJCZYK MORĄG
25 POL19800320 HARKOWSKA       Anna       IKS FIZJOTECH WARSZAWA
26 POL19890921*WOJTYRA         Małgorzata KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN
27 POL19891129*KULISCH         Angelika   KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN
28 POL19890701*SZCZUKO         Diana      KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN
29 POL19880218*GREGORCZYK      Magdalena  KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN
30 POL19880701*KLEKOT          Martyna    CZKKS TADPOL KOLEJARZ JURA
31 POL19840123 KRAWCZYK        Monika     CZKKS TADPOL KOLEJARZ JURA
32 POL19861128 JASIŃSKA        Edyta      MKS EMDEK-BUDOPOL SA BYDGOSZ
33 POL19911113*ZIEMIŃSKA       Małgorzata MKS EMDEK-BUDOPOL SA BYDGOSZ
34 POL19750710 WARCZYK         Dorota     LKK START TOMASZÓW MAZOWIECK
35 POL19880321*SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna  DEK-MEBLE CYKLO KORONA KIELC
37 POL19890625*BUJAK           Eugenia    GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
38 POL19860516 GRZYB           Karolina   GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
39 POL19870606 PYRGIES         Magdalena  GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
40 POL19901031*JANICKA         Katarzyna  LKS TRASA ZIELONA GÓRA
41 POL19910103*KUSIDŁO         Katarzyna  LUKS FENIKS CZERNICA
42 POL19810910 BRZEŻNA         Paulina    RED SUN CYCLING TEAM
43 POL19911012*BRZEŻNA         Monika     KS ŚLĘŻA FELT SOBÓTKA
44 POL19890626*GREGOROWICZ     Dorota     MERIDA GLIWICE
45 POL19860526 BUGDOŁ          Ewa        MERIDA GLIWICE
46 POL19861223 OLEŚ            Aleksandra MERIDA GLIWICE
47 POL19900513*NOWAK           Dominika   MERIDA GLIWICE
48 POL19860727 ZAMOLSKA        Magdalena  MERIDA GLIWICE
49 POL19910112*SKIBA           Marzena    MERIDA GLIWICE
50 POL19910423*REIL            Agnieszka  LKK LUKS SŁAWNO
51 POL19910103*GARCZYŃSKA      Karolina   KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA
52 POL19890610*KOMOŚ           Żaneta     KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA
55 POL19890816*PAWŁOWSKA       Katarzyna  UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
56 POL19890413*PIASECKA        Natalia    UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
57 POL19821208 KAPUSTA-SZYDLAK Sylwia     SAFI PASTA ZARA MANHATTAN
58 POL19910306*RYBARCZYK       Weronika   UKS TRÓJKA JAROCIN
59 POL19910925*ŁĄGIEWKA        Agnieszka  CZKKS TADPOL KOLEJARZ JURA
60 POL19811020 WASIUK          Marzena    LUKK PRIM SZYŁAK KARMELEK EŁ
68 POL19920521#FABISZAK        Daria      KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA
69 POL19921130#NAPIERALSKA     Sabina     KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA
70 POL19920206#PIOTROWSKA      Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW