Wyniki 6 etapu wyścigu Tour of Turkey z dnia 16.04.2010, Fethiye – Finike, dystans 194 km

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 5:01:22
2 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
3 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
4 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
5 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
6 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
7 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
8 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
9 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
10 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
11 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
12 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
13 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
14 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
15 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
16 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
17 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
18 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
19 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
20 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
21 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
22 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
23 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
24 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano
25 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
26 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:06
27 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:07
28 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
29 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:00:09
30 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:10
31 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:00:14
32 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:22
33 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:24
34 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:28
35 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
36 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:55
37 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:01:18
38 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:56
39 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:01:59
40 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia 0:02:17
41 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia 0:03:09
42 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
43 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
44 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:04:05
45 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:09:03
46 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox
47 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:11:06
48 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri 0:11:45
49 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:14:48
50 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:19:47
51 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
52 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
53 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
54 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
55 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
56 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
57 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
58 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
59 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini
60 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
61 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
62 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
63 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
64 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
65 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic
66 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
67 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
68 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:26:32
69 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:29:26
70 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
71 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
72 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
73 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
74 Fatih Harmanci (Tur) Turkey
75 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
76 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
77 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
78 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
79 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC
80 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
81 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
82 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
83 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto
84 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
85 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
86 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC
87 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
88 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
89 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic
90 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
91 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:29:32
DNF Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia
DNS Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
DNS Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNS Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo

Klasyfikacja generalna po 6 etapach:

1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 26:08:30
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:23
3 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:27
4 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:48
5 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:42
6 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:02:46
7 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:03:42
8 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:04:20
9 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:04:59
10 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:07
11 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
12 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
13 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:11
14 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia 0:05:15
15 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:05:20
16 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
17 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:05:21
18 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:05:23
19 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
20 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:28
21 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:34
22 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:06:01
23 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:04
24 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia 0:06:15
25 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia 0:07:00
26 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:05
27 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:30
28 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:55
29 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:15
30 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:09:03
31 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:09:23
32 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:09:32
33 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:09:43
34 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:09:48
35 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia 0:09:50
36 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia 0:12:06
37 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia 0:12:36
38 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:15:37
39 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:19:08
40 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:20:01
41 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri 0:23:16
42 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:24:14
43 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:25:45
44 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:26:23
45 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:26:29
46 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:27:08
47 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:27:16
48 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:28:45
49 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:31:39
50 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:31:49
51 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:32:02
52 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:32:47
53 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:33:03
54 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:34:23
55 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:35:22
56 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:35:24
57 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:48
58 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:37:09
59 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:39:39
60 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:40:27
61 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia 0:40:38
62 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia 0:41:50
63 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:42:27
64 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto 0:42:38
65 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:42:43
66 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:43:48
67 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:43:49
68 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:43:51
69 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:48:25
70 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:51:20
71 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano 0:51:22
72 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:51:28
73 David Deroo (Fra) Skil – Shimano 0:51:39
74 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:51:51
75 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:55:05
76 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:57:07
77 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC 0:59:23
78 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:59:50
79 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 1:01:00
80 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 1:01:06
81 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 1:01:23
82 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 1:01:38
83 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto 1:05:51
84 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 1:06:07
85 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 1:09:00
86 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano 1:14:35
87 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 1:14:53
88 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 1:19:09
89 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 1:20:38
90 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 1:22:57
91 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 1:26:03