Wyniki 3 etapu Vuelta a Castilla y Leon z dnia 16.04.2010, León – Ponferrada, dystans 158,8 km

1 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 4:07:09
2 Juan Mauricio Soler (Col) Caisse d’Epargne 0:00:13
3 Alberto Contador (Spa) Astana
4 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
5 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:01:10
6 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:01:21
7 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper 0:01:23
8 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur 0:01:27
9 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:01:31
10 Stefan Denifl (Aut) Cervelo TestTeam 0:01:34
11 Denis Menchov (Rus) Rabobank
12 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0:01:37
13 Jose Herrada (Spa) Caja Rural 0:01:40
14 Jose Rubiera (Spa) Team RadioShack
15 Aketza Peña (Spa) Caja Rural 0:01:48
16 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper 0:01:51
17 Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia 0:03:25
18 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank
19 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
20 Mario Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne
21 Diego Gallego (Spa) Burgos 2016-Castilla
22 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:03:28
23 Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo TestTeam
24 Andrey Amador (CRc) Caisse d’Epargne
25 Jose Mendes (Por) La-Rota Dos Moveis 0:04:09
26 Gregory Obando (CRc) Burgos 2016-Castilla 0:04:34
27 Mikel Landa (Spa) Orbea 0:05:31
28 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:59
29 Pablo Lastras (Spa) Caisse d’Epargne
30 Daniel Navarro (Spa) Astana
31 Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne 0:06:01
32 Arnold Jeannesson (Fra) Caisse d’Epargne 0:07:44
33 Marco Corti (Ita) Footon-Servetto 0:08:13
34 Jose Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:08:18
35 Edgar Pinto (Por) La-Rota Dos Moveis
36 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
37 Francisco Perez (Spa) Caisse d’Epargne 0:08:55
38 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:09:39
39 Josep Jufre (Spa) Astana 0:10:46
40 Jon Izaguirre (Spa) Orbea
41 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto
42 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
43 Hernani Broco (Por) La-Rota Dos Moveis 0:15:10
44 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
45 Oscar Pereiro (Spa) Astana
46 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
47 Markel Irizar (Spa) Team RadioShack
48 Jose Roldan (Spa) Andalucia-Cajasur
49 Edward King (USA) Cervelo TestTeam
50 Rui Sousa (Por) Barbot-Siper
51 Javier Aramendia (Spa) Euskaltel-Euskadi
52 Virgilio Santos (Por) La-Rota Dos Moveis
53 Antonio Cabello (Spa) Andalucia-Cajasur
54 Sergio Ribeiro (Por) Barbot-Siper
55 Angel Vicioso (Spa) Andalucia-Cajasur
56 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel-Euskadi
57 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
58 Jesus Hernandez (Spa) Astana
59 Hugo Sabido (Por) La-Rota Dos Moveis
60 Arturo Mora (Spa) Caja Rural 0:15:18
61 Ivan Melero (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:15:22
62 Andoni Blazquez (Spa) Orbea 0:15:36
63 Michael Kwiatkowski (Pol) Caja Rural 0:18:14
64 Ricardo Garcia (Spa) Orbea 0:18:42
65 Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia 0:20:30
66 Cesar Fonte (Por) Barbot-Siper
67 Pablo Lechuga (Spa) Andalucia-Cajasur
68 Iban Mayoz (Spa) Footon-Servetto 0:21:40
69 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper 0:22:01
70 Benjamin Noval (Spa) Astana 0:25:02
71 Joao Correia (Por) Cervelo TestTeam
72 Stef Clement (Ned) Rabobank
73 Graeme Brown (Aus) Rabobank
74 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack
75 Miguel Candil (Spa) La-Rota Dos Moveis
76 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia
77 Jose Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur
78 David De La Fuente (Spa) Astana
79 Joaquin Ortega (Spa) Barbot-Siper
80 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi
81 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016-Castilla
82 Mario Costa (Por) Barbot-Siper
83 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
84 Ruben Reig (Spa) Caja Rural
85 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
86 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
87 Joaquin Novoa (Spa) Cervelo TestTeam
88 Tomas Faiers (GBr) Footon-Servetto
89 Jason Mccartney (USA) Team RadioShack
90 Mikel Ilundain (Spa) Orbea
91 Theo Bos (Ned) Cervelo TestTeam
92 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank
93 Filipe Cardoso (Por) La-Rota Dos Moveis
94 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto
95 Luis Mas (Spa) Burgos 2016-Castilla
96 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo TestTeam
97 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016-Castilla
98 David Francisco (Spa) Burgos 2016-Castilla
99 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
100 Adrian Saez (Spa) Orbea
101 Ruben Calvo (Spa) La-Rota Dos Moveis
102 Xabier Zabalo (Spa) Orbea
103 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
104 Benat Urain (Spa) Orbea
105 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:25:09
106 Oscar Pujol (Spa) Cervelo TestTeam 0:25:11
107 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack 0:25:48

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 12:45:12
2 Alberto Contador (Spa) Astana 0:00:13
3 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
4 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:01:10
5 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:01:21
6 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper 0:01:23
7 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur 0:01:27
8 Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:01:31
9 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0:01:34
10 Stefan Denifl (Aut) Cervelo TestTeam
11 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0:01:37
12 Jose Rubiera (Spa) Team RadioShack 0:01:40
13 Aketza Peña (Spa) Caja Rural 0:01:48
14 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper 0:01:51
15 Juan Mauricio Soler (Col) Caisse d’Epargne 0:03:04
16 Diego Gallego (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:03:25
17 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
18 Mario Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne
19 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank
20 Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia
21 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:03:28
22 Jose Herrada (Spa) Caja Rural 0:03:32
23 Jose Mendes (Por) La-Rota Dos Moveis 0:04:09
24 Pablo Lastras (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:59
25 Daniel Navarro (Spa) Astana
26 Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne 0:06:01
27 Andrey Amador (CRc) Caisse d’Epargne 0:06:19
28 Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo TestTeam
29 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne 0:06:23
30 Gregory Obando (CRc) Burgos 2016-Castilla 0:07:25
31 Arnold Jeannesson (Fra) Caisse d’Epargne 0:07:44
32 Edgar Pinto (Por) La-Rota Dos Moveis 0:08:18
33 Mikel Landa (Spa) Orbea 0:08:22
34 Jose Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:08:42
35 Francisco Perez (Spa) Caisse d’Epargne 0:08:55
36 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:09:16
37 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:09:39
38 Josep Jufre (Spa) Astana 0:10:46
39 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
40 Jon Izaguirre (Spa) Orbea 0:11:10
41 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto 0:11:26
42 Javier Aramendia (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:10
43 Oscar Pereiro (Spa) Astana
44 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack
45 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
46 Markel Irizar (Spa) Team RadioShack
47 Angel Vicioso (Spa) Andalucia-Cajasur
48 Arturo Mora (Spa) Caja Rural 0:15:18
49 Jose Roldan (Spa) Andalucia-Cajasur 0:15:50
50 Virgilio Santos (Por) La-Rota Dos Moveis 0:16:05
51 Hugo Sabido (Por) La-Rota Dos Moveis 0:16:08
52 Sergio Ribeiro (Por) Barbot-Siper 0:17:02
53 Edward King (USA) Cervelo TestTeam 0:18:01
54 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel-Euskadi
55 Ivan Melero (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:18:13
56 Andoni Blazquez (Spa) Orbea 0:18:27
57 Michael Kwiatkowski (Pol) Caja Rural 0:18:54
58 Marco Corti (Ita) Footon-Servetto 0:20:05
59 Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia 0:20:57
60 Rui Sousa (Por) Barbot-Siper 0:21:07
61 Cesar Fonte (Por) Barbot-Siper 0:21:10
62 Ricardo Garcia (Spa) Orbea 0:21:33
63 Antonio Cabello (Spa) Andalucia-Cajasur 0:22:06
64 Hernani Broco (Por) La-Rota Dos Moveis
65 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank 0:22:57
66 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper 0:24:52
67 Graeme Brown (Aus) Rabobank 0:25:02
68 Theo Bos (Ned) Cervelo TestTeam
69 Filipe Cardoso (Por) La-Rota Dos Moveis
70 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
71 Manuel Anton (Spa) Burgos 2016-Castilla
72 Stef Clement (Ned) Rabobank
73 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank
74 Ruben Reig (Spa) Caja Rural 0:25:29
75 Benjamin Noval (Spa) Astana 0:25:36
76 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia 0:25:42
77 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack 0:26:42
78 Xabier Zabalo (Spa) Orbea 0:26:44
79 Jesus Hernandez (Spa) Astana 0:27:02
80 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural 0:27:15
81 Pablo Lechuga (Spa) Andalucia-Cajasur 0:27:26
82 Joaquin Ortega (Spa) Barbot-Siper 0:27:53
83 David De La Fuente (Spa) Astana
84 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi
85 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
86 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
87 Ruben Calvo (Spa) La-Rota Dos Moveis
88 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
89 Sam Bewley (NZl) Team RadioShack 0:28:55
90 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto 0:29:07
91 Oscar Grau (Spa) Burgos 2016-Castilla
92 Miguel Candil (Spa) La-Rota Dos Moveis
93 Mikel Ilundain (Spa) Orbea 0:29:26
94 Mario Costa (Por) Barbot-Siper 0:29:47
95 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo TestTeam 0:29:57
96 Luis Mas (Spa) Burgos 2016-Castilla 0:30:00
97 Jose Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur 0:31:58
98 Tomas Faiers (GBr) Footon-Servetto
99 Adrian Saez (Spa) Orbea
100 Benat Urain (Spa) Orbea
101 David Francisco (Spa) Burgos 2016-Castilla
102 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:32:05
103 Iban Mayoz (Spa) Footon-Servetto 0:33:24
104 Joaquin Novoa (Spa) Cervelo TestTeam 0:35:31
105 Oscar Pujol (Spa) Cervelo TestTeam 0:35:40
106 Joao Correia (Por) Cervelo TestTeam 0:36:54
107 Jason Mccartney (USA) Team RadioShack