Wyniki 5 etapu Tour of Turkey z dnia 28.04.2011, Denizli – Fethiye, dystans 218,6 km

1 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 5:51:25
2 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1 – Sanofi Aventis
3 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD 0:00:03
4 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo
5 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
6 Lucas Euser (USA) Team Spidertech Powered By C10
7 Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale
8 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano
9 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana 0:00:14
10 Eloy Ruiz Pinto (Spa) Andalucia Caja Granada 0:00:25
11 Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:11:55
12 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
13 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent
14 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo
15 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada
16 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
17 Dean Podgornik (Slo) Manisaspor Cycling Team
18 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural
19 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli
20 Robin Chaigneau (Ned) Skil – Shimano
21 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
22 Anthony Roux (Fra) FDJ
23 Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana
24 Juan Pablo Forero Carreno (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
25 Danail Andonov Petrov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
26 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto
27 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ
28 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD
29 Jesús Del Nero Montes (Spa) Team Netapp
30 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
31 Evert Verbist (Bel) Veranda’s Willems – Accent
32 Diego Milán Jiménez (Spa) Caja Rural
33 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
34 Wesley Sulzberger (Aus) FDJ
35 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
36 Gabor Kasa (Srb) Manisaspor Cycling Team
37 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1 – Sanofi Aventis
38 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
39 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
40 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
41 Roman Kireyev (Kaz) Pro Team Astana
42 Damiano Margutti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
43 Juraj Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
44 Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
45 Vitaliy Kondrut (Ukr) Lampre – ISD
46 Svetoslav Tchanliev Kirilov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
47 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
48 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana
49 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
50 Jeremy Yates (NZl) Manisaspor Cycling Team
51 Laszlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi Aventis
52 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada
53 Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard
54 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli
55 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent
56 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
57 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
58 Rubén Reig Conejero (Spa) Caja Rural
59 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale
60 Sandy Casar (Fra) FDJ
61 Gianfranco Visconti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
62 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana
63 Salazar Hugo Sebastian Salazar Castaneda (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
64 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia Caja Granada
65 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
66 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada
67 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
68 Leopold Konig (Cze) Team Netapp
69 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
70 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
71 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
72 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard
73 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo
74 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard
75 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
76 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
77 Rémi Pauriol (Fra) FDJ
78 Rubén Martinez (Spa) Caja Rural
79 Evgeni Gerganov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
80 Andi Bajc (Slo) Manisaspor Cycling Team
81 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
82 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli
83 Igor Romero Etxebarria (Spa) Caja Rural
84 Jacobus Venter (RSA) Veranda’s Willems – Accent
85 Carlos Andres Martinez Montero (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
86 Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp
87 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
88 Daniele Callegarin (Ita) Team Type 1 – Sanofi Aventis
89 Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
90 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent
91 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
92 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
93 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
94 Valeriy Kobzarenko (Ukr) Team Type 1 – Sanofi Aventis
95 Ryan Anderson (Can) Team Spidertech Powered By C10
96 Bünyamin Özdemir (Tur) Manisaspor Cycling Team
97 Jonathan Patrick McCarty (USA) Team Spidertech Powered By C10
98 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
99 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
100 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
101 Svein Tuft (Can) Team Spidertech Powered By C10
102 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale
103 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
104 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
105 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox
106 Marek Canecky (Svk) Manisaspor Cycling Team
107 Francis Mourey (Fra) FDJ
108 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo
109 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:12:11
110 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:12:16
111 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:12:19
112 Arthur Vichot (Fra) FDJ
113 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural
114 Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:12:25
115 Balint Szeghalmi (Hun) Lampre – ISD
116 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
117 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:12:34
118 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo
119 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
120 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:12:37
121 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
122 Travis Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo
123 Thomas Bonnin (Fra) Skil – Shimano 0:13:06
124 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:13:17
125 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:13:38
126 Sven Vandousselaere (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:20:03
127 Will Routley (Can) Team Spidertech Powered By C10
128 Ahmet Akdylek (Tur) Manisaspor Cycling Team
129 Fatih Harmanci (Tur) Manisaspor Cycling Team
130 Eric Baumann (Ger) Team Netapp
131 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
132 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
133 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini – Neri Sottoli
134 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
135 Lubos Pelanek (Cze) Farnese Vini – Neri Sottoli
136 Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
137 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
138 Giorgio Brambilla (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
139 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
140 Cristiano Benenati (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
141 Paolo Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox
142 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi Aventis
143 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1 – Sanofi Aventis
144 Eyup Karagobek (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
145 Mirac Kal (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
146 Vladimir Koev (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
147 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
DNF Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
DNF Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
DNF Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Roberto Ferrari (Ita) Androni Giocattoli

Klasyfikacja generalna po 5 etapie:

1 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo 22:49:41
2 Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale 0:00:27
3 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1 – Sanofi Aventis 0:00:29
4 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana 0:01:42
5 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 0:02:02
6 Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp 0:11:45
7 Wesley Sulzberger (Aus) FDJ 0:11:48
8 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli 0:11:52
9 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural
10 Jesús Del Nero Montes (Spa) Team Netapp
11 Anthony Roux (Fra) FDJ
12 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo
13 Danail Andonov Petrov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
14 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
15 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
16 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1 – Sanofi Aventis
17 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
18 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
19 Rubén Martinez (Spa) Caja Rural 0:11:58
20 Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana
21 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
22 Leopold Konig (Cze) Team Netapp
23 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto
24 Jonathan Patrick McCarty (USA) Team Spidertech Powered By C10
25 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
26 Jeremy Yates (NZl) Manisaspor Cycling Team
27 Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:12:05
28 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:12:12
29 Sandy Casar (Fra) FDJ
30 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:12:18
31 Svein Tuft (Can) Team Spidertech Powered By C10 0:12:20
32 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana 0:12:22
33 Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard 0:12:23
34 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:12:28
35 Jacobus Venter (RSA) Veranda’s Willems – Accent 0:12:30
36 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:12:35
37 Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana 0:12:37
38 Francis Mourey (Fra) FDJ 0:13:02
39 Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:13:04
40 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:13:25
41 Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo 0:14:07
42 Ryan Anderson (Can) Team Spidertech Powered By C10 0:14:12
43 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:14:43
44 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:15:08
45 Rémi Pauriol (Fra) FDJ 0:15:41
46 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:16:05
47 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:16:21
48 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:17:59
49 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard 0:43:33
50 Diego Milán Jiménez (Spa) Caja Rural 0:43:37
51 Lucas Euser (USA) Team Spidertech Powered By C10 0:46:59
52 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:47:08
53 Matteo Rabottini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:47:22
54 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano 0:47:35
55 Eloy Ruiz Pinto (Spa) Andalucia Caja Granada 0:49:18
56 Enrico Magazzini (Ita) Lampre – ISD 0:51:20
57 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent 0:58:45
58 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ
59 Andi Bajc (Slo) Manisaspor Cycling Team
60 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
61 Daniele Callegarin (Ita) Team Type 1 – Sanofi Aventis
62 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli
63 André Greipel (Ger) Omega Pharma-Lotto
64 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:58:51
65 Rubén Reig Conejero (Spa) Caja Rural
66 Damiano Margutti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
67 Jean-Pierre Drucker (Lux) Veranda’s Willems – Accent
68 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
69 Evgeni Gerganov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo
70 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
71 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox
72 Svetoslav Tchanliev Kirilov (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo 0:58:58
73 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto
74 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:59:00
75 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural 0:59:01
76 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:59:17
77 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 0:59:20
78 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD 0:59:23
79 Laszlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi Aventis
80 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
81 Gianfranco Visconti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
82 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:59:26
83 Valeriy Kobzarenko (Ukr) Team Type 1 – Sanofi Aventis
84 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:59:27
85 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
86 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:59:30
87 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 0:59:34
88 Robin Chaigneau (Ned) Skil – Shimano 0:59:40
89 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:59:43
90 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp 0:59:56
91 Thomas Bonnin (Fra) Skil – Shimano 1:00:02
92 Juan Pablo Forero Carreno (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 1:00:18
93 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
94 Roman Kireyev (Kaz) Pro Team Astana
95 Jens Debusschere (Bel) Omega Pharma-Lotto
96 Bünyamin Özdemir (Tur) Manisaspor Cycling Team
97 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
98 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale
99 Salazar Hugo Sebastian Salazar Castaneda (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 1:00:38
100 Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
101 Igor Romero Etxebarria (Spa) Caja Rural
102 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural 1:00:49
103 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada 1:00:53
104 Carlos Andres Martinez Montero (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 1:01:07
105 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 1:01:55
106 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
107 Juraj Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 1:02:01
108 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:02:39
109 Gabor Kasa (Srb) Manisaspor Cycling Team 1:02:48
110 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox 1:02:56
111 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 1:02:59
112 Vitaliy Kondrut (Ukr) Lampre – ISD 1:03:16
113 Balint Szeghalmi (Hun) Lampre – ISD 1:04:20
114 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 1:04:57
115 Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:05:06
116 Travis Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo 1:06:09
117 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 1:06:27
118 Will Routley (Can) Team Spidertech Powered By C10 1:07:35
119 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 1:07:36
120 Arthur Vichot (Fra) FDJ
121 Evert Verbist (Bel) Veranda’s Willems – Accent 1:08:02
122 Ahmet Akdylek (Tur) Manisaspor Cycling Team 1:08:26
123 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano
124 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 1:08:36
125 Lubos Pelanek (Cze) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:08:46
126 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:09:23
127 Dean Podgornik (Slo) Manisaspor Cycling Team 1:09:46
128 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli
129 Marek Canecky (Svk) Manisaspor Cycling Team
130 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1 – Sanofi Aventis 1:10:19
131 Rob Goris (Bel) Veranda’s Willems – Accent 1:10:25
132 Wim De Vocht (Bel) Veranda’s Willems – Accent 1:11:54
133 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 1:11:57
134 Timon Seubert (Ger) Team Netapp 1:14:56
135 Paolo Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox 1:15:05
136 Sven Vandousselaere (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:15:50
137 Fatih Harmanci (Tur) Manisaspor Cycling Team 1:17:54
138 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 1:18:00
139 Eric Baumann (Ger) Team Netapp 1:18:04
140 Giorgio Brambilla (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
141 Mirac Kal (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo 1:18:14
142 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi Aventis
143 Cristiano Benenati (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
144 Eyup Karagobek (Tur) Konya Torku Seker Spor – Vivelo 1:18:34
145 Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 1:19:02
146 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:21:54
147 Vladimir Koev (Bul) Konya Torku Seker Spor – Vivelo 1:22:22