Wyniki 8 etapu wyścigu Tour of Turkey z dnia 18.04.2010, Finike – Antalya, dystans 114 km

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 3:41:40
2 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
3 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
4 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
5 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
6 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo
7 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
8 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
9 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
10 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic
11 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
12 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
13 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto
14 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
15 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
16 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
17 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
18 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
19 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC
20 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
21 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
22 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
23 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
24 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
25 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
26 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
27 Mustafa Sayar (Tur) Turkey
28 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
29 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
30 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
31 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
32 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
33 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
34 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
35 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
36 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia
37 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
38 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
39 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
40 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
41 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
42 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
43 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
44 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
45 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
46 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
47 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:06
48 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
49 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
50 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano
51 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
52 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
53 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic
54 Fatih Harmanci (Tur) Turkey
55 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
56 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini
57 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
58 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
59 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
60 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
61 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic
62 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini
63 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
64 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
65 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
66 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia
67 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
68 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
69 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
70 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
71 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
72 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
73 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
74 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
75 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:00:16
76 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:00:19
77 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:21
78 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
79 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:00:37
80 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:01:08
81 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:02:48
82 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
83 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:03:16
84 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
DNF Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
DNS Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
DNS Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
DNS Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 32:42:28
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:29
3 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:33
4 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:54
5 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:48
6 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:02:52
7 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:03:48
8 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:04:16
9 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:05
10 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:13
11 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
12 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
13 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:17
14 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia 0:05:21
15 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:05:26
16 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
17 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:29
18 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:05:33
19 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:34
20 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:46
21 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:05:48
22 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:06:13
23 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia 0:06:27
24 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia 0:07:06
25 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:17
26 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:07:42
27 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:07
28 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:21
29 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:09:15
30 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:09:29
31 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:09:55
32 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia 0:09:56
33 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:10:00
34 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:10:15
35 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia 0:12:48
36 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:15:49
37 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:19:20
38 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:22:55
39 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:26:12
40 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:26:35
41 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri 0:26:38
42 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:26:41
43 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:27:14
44 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:27:16
45 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:27:36
46 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:28:57
47 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:31:45
48 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:31:51
49 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:32:08
50 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:33:09
51 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
52 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:34:35
53 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:35:34
54 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:54
55 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:37:15
56 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:39:51
57 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:40:33
58 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia 0:40:44
59 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia 0:42:02
60 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:42:49
61 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:42:50
62 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:43:57
63 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:48:31
64 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:51:26
65 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano 0:51:28
66 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:51:34
67 David Deroo (Fra) Skil – Shimano 0:51:51
68 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:52:03
69 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:56:19
70 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:57:13
71 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC 0:59:29
72 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:59:56
73 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 1:01:06
74 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 1:01:12
75 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 1:01:50
76 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 1:04:17
77 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto 1:05:57
78 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 1:06:19
79 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano 1:14:41
80 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 1:15:05
81 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 1:19:21
82 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 1:20:40
83 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 1:23:09
84 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 1:26:09