Tomasz MarczyńskiSiemczan Wszystkim w nowym roku!!!!

Czas ostatnio biegnie bardzo szybko, a ja razem z nim. Okres od Świąt do dnia dzisiejszego przeminął mi bardzo pracowicie. Kontynuacja wszelkich ćwiczeń ogólnorozwojowych , ale już z dużo większym naciskiem na rower górski tak wyglądały ostatnie twa tygodnie. Pogoda nie była najgorsza, ale oczywiście żeby tradycji stało się zadość kilkakrotnie wracało się z treningu z lekko odmrożonymi stopami. Tak wiec oprócz trenowania kondycji była okazja potrenować psychikę;)

Już w piątek udaje się do Włoch i nareszcie zaczynam ćwiczenia na szosie ,za która już bardzo się stęskniłem. Planuje tam pozostać do końca stycznia a wraz z początkiem lutego wspólnie z resztą zespołu zaczynamy zgrupowanie w Hiszpanii, gdzie pozostaniemy aż do pierwszych startów.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim wspierającym mnie Przyjaciołom i Kibicom. Wiem ,że to jeszcze styczeń, ale ja już jestem nastawiony do sezonu niesamowicie bojowo i z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość. Wielkie dzięki również dla firmy DANIELO, która wyposażyła mnie w odzież bardzo skutecznie chroniącą mnie podczas mroźnych treningów. Certamente non posso dimenticare di dire Grazie alla Mia Bimbina, perche adesso sopratutto e Lei la mia grandissima forza e mitivazione ? T&F insieme vinceremo!!! Pozdrawiam gorąco i zapraszam do wpisów w księdze gości!!!T.M.”

Źródło: www.tomaszmarczynski.pl