carlos-sastre1Carlos Sastre wraz z Cervelo Test Team od niedzieli do 24 stycznia, na portugalskim wybrzeżu Algarve, będą szlifować formę.

Mamy nadzieję na znalezienie dobrej pogody, ostatnio trenowaliśmy w Hiszpanii, gdzie było bardzo dobrze. W ostatnim czasie jeździłem trochę na rolce, aby utrzymać napięcie mięśni i usunąć tłuszcz zgromadzony podczas wakacji. Teraz przyszedł czas na intensyfikację treningów” – powiedział Carlos Sastre.

„Debiutancki wyścig jeszcze daleko, 22 marca w Katalonii, ale nadszedł czas aby poważnie zabrać się za przygotowania. Zamierzam wystartować w Amstel Gold Race i Liege-Bastogne-Liege, które będą dla mnie przetarciem przed Giro d’Italia. Myślę już o Giro, chcę podczas włoskiego wyścigu osiągnąć szczyt formy” – dodał.

Poprzedni artykułKłopotów Robbiego McEwena ciąg dalszy
Następny artykuł66 Tour de Pologne – „Telewizyjnym Wydarzeniem Roku”
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments