Cameron Meyer, kolarz ekipy Garmin-Transitions, wygrał Mistrzostwa Australii w wyścigu indywidualnym na czas w Buninyong, Victoria. Meyer pokonał o 28 sekund John`a Andersona i o 32 sekundy Luke`a Robertsa.
„To prawdziwy zaszczyt i honor, zrobiłem coś co zostanie zapamiętane na miesiące„, powiedział Meyer. „Tracąc w zeszłym roku zaledwie sześć sekund do zwycięstwa w swoim pierwszym roku w elicie, więc w tym roku chciałem się odegrać”.
Meyer dystans 39 kilometrów pokonał w 50:52.
Wyścig ze startu wspólnego odbędzie się 10 stycznia.
Wyniki Mistrzostw Australii na czas 2010:
1 Cameron Meyer (WA) 0:50:52.7
2 John Anderson (QLD) 0:00:28.3
3 Luke Roberts (SA) 0:00:32.9
4 William Clarke (TAS) 0:01:14.8
5 Travis Meyer (WA) 0:01:34.7
6 Drew Ginn (VIC) 0:01:46.9
7 Peter Milostic (NSW) 0:01:57.4
8 Dylan Newell (VIC) 0:02:16.4
9 Darren Rolfe (QLD) 0:02:33.2
10 Damien Turner (VIC) 0:03:09.4
11 John Cornish (VIC) 0:03:27.3
12 Andrew Roe (SA) 0:03:28.4
13 Peter Herzig (QLD) 0:03:33.1
14 Clayton Fettell (NSW) 0:03:36.8
15 Mark Fenner (NSW) 0:03:47.2
16 Peter Dennis (VIC) 0:04:02.3
17 Dimitri Lafleur (WA) 0:04:25.5
18 Robert Hodgson (NSW) 0:04:33.5
19 Nicholas Wood (SA) 0:04:36.7
20 Andrew Naylor (VIC) 0:05:23.2
21 Jared Rowney (QLD) 0:05:29.8
22 Riki Lanyon (QLD) 0:06:02.8
23 Samuel Rix (VIC) 0:06:42.6
24 Mark Hewat (VIC) 0:06:43.8
25 Christopher Newman (VIC) 0:07:49.5
26 Steele Von Hoff (VIC) 0:07:51.5
27 Erik Mellegers (WA) 0:07:51.7
28 Nicholas Shipp (VIC) 0:08:06.2
29 Giuseppe Cirella (QLD) 0:08:56.2
30 Stephen Tree (NSW) 0:09:44.3
31 Wayne Gebert (VIC) 0:10:11.1
32 Reece-Emerson Van Beek (VIC) 0:13:28.5
33 Peter Coulson (VIC) 0:27:41.5
34 Leigh Kiewiet (WA) 0:28:18.9
35 Brett Cottee (NSW) 0:28:30.1
DNS Bradeley Hall (WA)
DNS James Ibrahim (VIC)
DNS Simon Mccarroll (NSW)
DNS David Fairburn (VIC)
DNS Paul Younan (QLD)
Cameron Meyer kolarz ekipy Garmin-Transitions wygrał Mistrzostwa Australii w wyścigu indywidualnym na czas w Buninyong, Victoria. Meyer pokonał o 28 sekund John`a Andersona, i o 32 sekundy Luke`a Robertsa.
„To prawdziwy zaszczyt i honor, zrobiłem coś co zostanie zapamiętane na miesiące”, powiedział Meyer. „Tracąc w zeszłym roku zaledwie sześć sekund do zwycięstwa w swoim pierwszym roku w elicie, więc w tym roku chciałem się odegrać”.
1 Cameron Meyer (WA) 0:50:52.7
2 John Anderson (QLD) 0:00:28.3
3 Luke Roberts (SA) 0:00:32.9
4 William Clarke (TAS) 0:01:14.8
5 Travis Meyer (WA) 0:01:34.7
6 Drew Ginn (VIC) 0:01:46.9
7 Peter Milostic (NSW) 0:01:57.4
8 Dylan Newell (VIC) 0:02:16.4
9 Darren Rolfe (QLD) 0:02:33.2
10 Damien Turner (VIC) 0:03:09.4
11 John Cornish (VIC) 0:03:27.3
12 Andrew Roe (SA) 0:03:28.4
13 Peter Herzig (QLD) 0:03:33.1
14 Clayton Fettell (NSW) 0:03:36.8
15 Mark Fenner (NSW) 0:03:47.2
16 Peter Dennis (VIC) 0:04:02.3
17 Dimitri Lafleur (WA) 0:04:25.5
18 Robert Hodgson (NSW) 0:04:33.5
19 Nicholas Wood (SA) 0:04:36.7
20 Andrew Naylor (VIC) 0:05:23.2
21 Jared Rowney (QLD) 0:05:29.8
22 Riki Lanyon (QLD) 0:06:02.8
23 Samuel Rix (VIC) 0:06:42.6
24 Mark Hewat (VIC) 0:06:43.8
25 Christopher Newman (VIC) 0:07:49.5
26 Steele Von Hoff (VIC) 0:07:51.5
27 Erik Mellegers (WA) 0:07:51.7
28 Nicholas Shipp (VIC) 0:08:06.2
29 Giuseppe Cirella (QLD) 0:08:56.2
30 Stephen Tree (NSW) 0:09:44.3
31 Wayne Gebert (VIC) 0:10:11.1
32 Reece-Emerson Van Beek (VIC) 0:13:28.5
33 Peter Coulson (VIC) 0:27:41.5
34 Leigh Kiewiet (WA) 0:28:18.9
35 Brett Cottee (NSW) 0:28:30.1
DNS Bradeley Hall (WA)
DNS James Ibrahim (VIC)
DNS Simon Mccarroll (NSW)
DNS David Fairburn (VIC)
DNS Paul Younan (QLD)