Cameron MeyerCameron Meyer, kolarz ekipy Garmin-Transitions, wygrał Mistrzostwa Australii w wyścigu indywidualnym na czas w Buninyong, Victoria. Meyer pokonał o 28 sekund John`a Andersona i o 32 sekundy Luke`a Robertsa.

To prawdziwy zaszczyt i honor, zrobiłem coś co zostanie zapamiętane na miesiące“, powiedział Meyer. “Tracąc w zeszłym roku zaledwie sześć sekund do zwycięstwa w swoim pierwszym roku w elicie, więc w tym roku chciałem się odegrać”.

Meyer dystans 39 kilometrów pokonał w 50:52.

Wyścig ze startu wspólnego odbędzie się 10 stycznia.

Wyniki Mistrzostw Australii na czas 2010:

1 Cameron Meyer (WA) 0:50:52.7

2 John Anderson (QLD) 0:00:28.3

3 Luke Roberts (SA) 0:00:32.9

4 William Clarke (TAS) 0:01:14.8

5 Travis Meyer (WA) 0:01:34.7

6 Drew Ginn (VIC) 0:01:46.9

7 Peter Milostic (NSW) 0:01:57.4

8 Dylan Newell (VIC) 0:02:16.4

9 Darren Rolfe (QLD) 0:02:33.2

10 Damien Turner (VIC) 0:03:09.4

11 John Cornish (VIC) 0:03:27.3

12 Andrew Roe (SA) 0:03:28.4

13 Peter Herzig (QLD) 0:03:33.1

14 Clayton Fettell (NSW) 0:03:36.8

15 Mark Fenner (NSW) 0:03:47.2

16 Peter Dennis (VIC) 0:04:02.3

17 Dimitri Lafleur (WA) 0:04:25.5

18 Robert Hodgson (NSW) 0:04:33.5

19 Nicholas Wood (SA) 0:04:36.7

20 Andrew Naylor (VIC) 0:05:23.2

21 Jared Rowney (QLD) 0:05:29.8

22 Riki Lanyon (QLD) 0:06:02.8

23 Samuel Rix (VIC) 0:06:42.6

24 Mark Hewat (VIC) 0:06:43.8

25 Christopher Newman (VIC) 0:07:49.5

26 Steele Von Hoff (VIC) 0:07:51.5

27 Erik Mellegers (WA) 0:07:51.7

28 Nicholas Shipp (VIC) 0:08:06.2

29 Giuseppe Cirella (QLD) 0:08:56.2

30 Stephen Tree (NSW) 0:09:44.3

31 Wayne Gebert (VIC) 0:10:11.1

32 Reece-Emerson Van Beek (VIC) 0:13:28.5

33 Peter Coulson (VIC) 0:27:41.5

34 Leigh Kiewiet (WA) 0:28:18.9

35 Brett Cottee (NSW) 0:28:30.1

DNS Bradeley Hall (WA)

DNS James Ibrahim (VIC)

DNS Simon Mccarroll (NSW)

DNS David Fairburn (VIC)

DNS Paul Younan (QLD)

Cameron Meyer kolarz ekipy Garmin-Transitions wygrał Mistrzostwa Australii w wyścigu indywidualnym na czas w Buninyong, Victoria. Meyer pokonał o 28 sekund John`a Andersona, i o 32 sekundy Luke`a Robertsa.

“To prawdziwy zaszczyt i honor, zrobiłem coś co zostanie zapamiętane na miesiące”, powiedział Meyer. “Tracąc w zeszłym roku zaledwie sześć sekund do zwycięstwa w swoim pierwszym roku w elicie, więc w tym roku chciałem się odegrać”.

1 Cameron Meyer (WA) 0:50:52.7

2 John Anderson (QLD) 0:00:28.3

3 Luke Roberts (SA) 0:00:32.9

4 William Clarke (TAS) 0:01:14.8

5 Travis Meyer (WA) 0:01:34.7

6 Drew Ginn (VIC) 0:01:46.9

7 Peter Milostic (NSW) 0:01:57.4

8 Dylan Newell (VIC) 0:02:16.4

9 Darren Rolfe (QLD) 0:02:33.2

10 Damien Turner (VIC) 0:03:09.4

11 John Cornish (VIC) 0:03:27.3

12 Andrew Roe (SA) 0:03:28.4

13 Peter Herzig (QLD) 0:03:33.1

14 Clayton Fettell (NSW) 0:03:36.8

15 Mark Fenner (NSW) 0:03:47.2

16 Peter Dennis (VIC) 0:04:02.3

17 Dimitri Lafleur (WA) 0:04:25.5

18 Robert Hodgson (NSW) 0:04:33.5

19 Nicholas Wood (SA) 0:04:36.7

20 Andrew Naylor (VIC) 0:05:23.2

21 Jared Rowney (QLD) 0:05:29.8

22 Riki Lanyon (QLD) 0:06:02.8

23 Samuel Rix (VIC) 0:06:42.6

24 Mark Hewat (VIC) 0:06:43.8

25 Christopher Newman (VIC) 0:07:49.5

26 Steele Von Hoff (VIC) 0:07:51.5

27 Erik Mellegers (WA) 0:07:51.7

28 Nicholas Shipp (VIC) 0:08:06.2

29 Giuseppe Cirella (QLD) 0:08:56.2

30 Stephen Tree (NSW) 0:09:44.3

31 Wayne Gebert (VIC) 0:10:11.1

32 Reece-Emerson Van Beek (VIC) 0:13:28.5

33 Peter Coulson (VIC) 0:27:41.5

34 Leigh Kiewiet (WA) 0:28:18.9

35 Brett Cottee (NSW) 0:28:30.1

DNS Bradeley Hall (WA)

DNS James Ibrahim (VIC)

DNS Simon Mccarroll (NSW)

DNS David Fairburn (VIC)

DNS Paul Younan (QLD)