Błażej JaniaczykZawodnicy Mróz Action wylecieli na etapówkę Tour of Hainan. Tuż przed wylotem o przygotowaniach oraz nadziejach odnośnie wyścigu opowiedział Błażej Janiaczyk, który ubiegłoroczne zmagania zakończył na trzecim miejscu.

Jak wszyscy wiemy, w tym roku prawie w ogóle nie było jesieni, tzn. październik był zimny, a co za tym idzie, większość treningów odbywało się w temperaturze około 5 stopni. Na szczęście całą drużyną, w dniach 25 października – 4 listopada, udaliśmy się na zgrupowanie do Hiszpanii, co znacznie ułatwiło nam przeprowadzenie treningów, pod kątem Tour of Hainan.

– Na Hainan lecimy po raz trzeci. Do tej pory udało nam się bardzo dobrze zaprezentować, więc jesteśmy dobrej myśli i tym razem. Wyścig jest szybki, bardziej otwarty niż rywalizacja w Europie. Kibice mogą oglądać zawodników walczących od kilometra „zero”, aż do mety.

– Jedziemy bez zdecydowanego lidera, gdyż każdy z nas jest dobrze przygotowany. Z pewnością będziemy chcieli powtórzyć zwycięstwo w klasyfikacji generalnej oraz ponownie stanąć na podium.

Źródło: www.actionteam.pl

Foto: naszosie.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments