Tomasz JarońskiW minionym tygodniu Rada Statuetek Nagród Bizensu Sportowego DEMES 2009 wybrała po pięciu finalistów z nadesłanych wcześniej kandydatów we wszystkich kategoriach.

Wśród nominowanych w kategorii Sportowe Wydarzenie znalazł się 66. Tour de Pologne. W kategorii Osobowość Mediów nominowany został współpracujący z Lang Teamem dziennikarz Eurosportu Tomasz Jaroński.

Nagrody Biznesu Sportowego promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. O ich przyznaniu decyduje Rada Nagród, złożona z ekspertów w dziedzinie biznesu sportowego.

Laureatów Nagród Biznesu Sportowego poznamy podczas VI Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 5 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Foto: Marek Bala (naszosie.pl)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments