Wyniki 1 etapu z dnia 18.07.2009 Xining – Tongren, dystans 170,8 km

1 Wu Shengjun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 4:16:48
2 Andrey Mizurov (Kaz) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:00:09
3 Niklas Axelsson (Swe) Team Corratec
4 Radoslav Rogina (Cro) Loborika 0:01:44
5 Mitja Mahoric (Slo) Slovenia
6 Dmitriy Fofonov (Kaz) Kazakhstan
7 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine 0:02:34
8 Yevgeniy Sladkov (Kaz) Kazakhstan 0:02:35
9 Mariusz Witecki (Pol) Poland 0:02:55
10 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:03:02
11 Bruno Rizzi (Ita) Team Corratec 0:03:07
12 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team
13 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer – Neotel
14 Matej Stare (Slo) Slovenia
15 Wong Kan Po (HKg) Hong Kong
16 Andrea Pagoto (Ita) Team Corratec
17 Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine
18 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
19 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
20 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
21 Vid Ogris (Slo) Loborika 0:03:52
22 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano 0:03:57
23 Dan Craven (Nam) Rapha Condor
24 Mateusz Mroz (Pol) Poland
25 Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic
26 Theo Eltink (Ned) Skil-Shimano
27 Kristjan Durasek (Cro) Loborika
28 Bostjan Rezman (Slo) Slovenia
29 Jure Kocjan (Slo) Slovenia
30 Wang Meiyin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
31 Ma Haijun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
32 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
33 Sun Lei (Chn) Max Success Sports
34 Simon Richardson (GBr) Rapha Condor
35 Lucas Persson (Swe) Team Capinordic
36 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) Ukraine
37 Ji Jianhua (Chn) China
38 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
39 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
40 Ahad Kazemi Sarai (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
41 Zhang Ruisong (Chn) Max Success Sports
42 Andrej Omulec (Slo) Slovenia
43 Jiao Pengda (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
44 Gasper Svab (Slo) Slovenia
45 James Perry (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
46 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukraine
47 Adrian Honkisz (Pol) Poland
48 Han Feng (Chn) Skil-Shimano
49 Matthew Rice (Aus) Jelly Belly Cycling Team
50 Pawel Cieslik (Pol) Poland
51 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika
52 Kwok Ho Ting (HKg) Hong Kong
53 Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong
54 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team
55 Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong
56 Eric Van De Meent (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team
57 Will Routley (Can) Jelly Belly Cycling Team
58 Tiaan Kannemeyer (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
59 Dylan Newell (Aus) Praties
60 Carlo Corra (Ita) Team Corratec
61 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author
62 Hossein Jahabanian (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
63 William Clarke (Aus) Praties
64 Kristian House (GBr) Rapha Condor
65 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
66 Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
67 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano
68 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
69 Nathan Earle (Aus) Praties
70 Jakub Danacik (Cze) PSK Whirlpool – Author
71 Ben Grenda (Aus) Praties
72 Liu Peng (Chn) China
73 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool – Author
74 Song Baoqing (Chn) China
75 Yeung Ying Hon (HKg) Hong Kong
76 Yevceniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
77 Li Fuyu (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team
78 Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano
79 Massimo Demarin (Cro) Loborika
80 Hossein Askari (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
81 Volodymyr Rybin (Ukr) Ukraine
82 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan
83 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
84 Niki Ostergaard (Den) Team Capinordic
85 Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine
86 Liu Biao (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
87 Tom Southam (GBr) Rapha Condor
88 Jacobus Venter (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
89 Xu Gang (Chn) Max Success Sports
90 Jeremy Powers (USA) Jelly Belly Cycling Team
91 Emiliano Donadello (Ita) Team Corratec 0:04:18
92 Liu Yilin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:04:22
93 Hui Guo (Chn) Max Success Sports 0:05:42
94 Cheng Ji (Chn) Skil-Shimano 0:09:36
95 Dong Xiaoyong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:10:25
96 Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine
97 Ben Mather (Aus) Praties
98 Liu Bo (Chn) China
99 Johann Rabie (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
100 Cheung King Wai (HKg) Hong Kong
101 Piotr Osinski (Pol) Poland 0:10:38
102 Sven De Weerdt (Bel) Cinelli – Down Under 0:12:00
103 Wei Kui (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:12:37
104 Jiang Xueli (Chn) China
105 Peng Kuei Hsiang (Tpe) Giant Asia Racing Team
106 Tu Yue (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
107 Christopher Stevenson (Swe) Team Capinordic 0:15:52
108 Kristian Sobota (Den) Team Capinordic
109 Ben Grieve-Johnson (Aus) Praties
110 Darko Blazevic (Cro) Loborika
111 Bert De Backer (Bel) Skil-Shimano
112 Liam Holohan (GBr) Rapha Condor
113 Medhi Fahridi Kovij (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
114 Tigran Korkotyan (Arm) Team Stegcomputer – Neotel
115 Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Racing Team
116 Zhao Yujian (Chn) Max Success Sports
117 Bert Roesems (Bel) Cinelli – Down Under
118 Zhang Hui (Chn) Max Success Sports
119 Matthew Green (Aus) Cinelli – Down Under
120 Logan Dennis Hutchings (NZl) Cinelli – Down Under
121 Serhiy Honchar (Ukr) Team Corratec
122 Wojciech Dybel (Pol) Poland
123 Darren Lapthorne (Aus) Rapha Condor
124 Lai Kuan Hua (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:17:36
125 Christopher D’Amelio (Aus) Cinelli – Down Under 0:19:30
126 Leon Van Bon (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team
127 Michael Fitzgerald (Aus) Cinelli – Down Under
128 Peter Ronsse (Bel) Cinelli – Down Under
129 Adam Wadecki (Pol) Team Corratec
130 Ko Siu Wai (HKg) Hong Kong
131 Zhang Wenlong (Chn) China
132 Ji Xitao (Chn) China
133 Kyle Marwood (Aus) Praties 0:21:58
134 David Maree (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:25:53
135 Lukasz Osiecki (Pol) Poland 0:26:38
136 Liu Hao (Chn) Max Success Sports 0:29:49
137 Andreas Linden (Swe) Team Capinordic 0:32:38
138 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool – Author
139 Morten Hoberg (Den) Team Capinordic
140 Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Racing Team
141 Nolan Hoffman (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
142 Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:50:04
Klasyfikacja generalna po 1 etapie
1 Andrey Mizurov (Kaz) Petrochemical Tabriz Cycling Team 4:22:32
2 Wu Shengjun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:15
3 Niklas Axelsson (Swe) Team Corratec
4 Radoslav Rogina (Cro) Loborika 0:01:51
5 Mitja Mahoric (Slo) Slovenia 0:01:56
6 Dmitriy Fofonov (Kaz) Kazakhstan 0:02:03
7 Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine 0:02:53
8 Mariusz Witecki (Pol) Poland 0:03:03
9 Yevgeniy Sladkov (Kaz) Kazakhstan 0:03:05
10 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool – Author 0:03:08
11 Matej Stare (Slo) Slovenia 0:03:13
12 Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly Cycling Team 0:03:20
13 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:03:23
14 Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine 0:03:24
15 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author
16 Bruno Rizzi (Ita) Team Corratec 0:03:26
17 Andrea Pagoto (Ita) Team Corratec 0:03:30
18 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:03:40
19 Wong Kan Po (HKg) Hong Kong 0:03:41
20 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer – Neotel 0:03:42
21 Li Fuyu (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:04:00
22 Dylan Newell (Aus) Praties 0:04:03
23 Will Routley (Can) Jelly Belly Cycling Team 0:04:04
24 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:04:09
25 Ahad Kazemi Sarai (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
26 William Clarke (Aus) Praties 0:04:10
27 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan
28 Tom Southam (GBr) Rapha Condor
29 Hossein Askari (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team 0:04:11
30 James Perry (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
31 Lucas Persson (Swe) Team Capinordic
32 Jure Kocjan (Slo) Slovenia 0:04:12
33 Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia
34 Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly Cycling Team
35 Volodymyr Rybin (Ukr) Ukraine
36 Simon Richardson (GBr) Rapha Condor 0:04:13
37 Jeremy Powers (USA) Jelly Belly Cycling Team
38 Ma Haijun (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:04:14
39 Mateusz Mroz (Pol) Poland 0:04:16
40 Bostjan Rezman (Slo) Slovenia
41 Gasper Svab (Slo) Slovenia 0:04:18
42 Nick Reistad (USA) Jelly Belly Cycling Team
43 Hossein Jahabanian (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
44 Pawel Cieslik (Pol) Poland
45 Massimo Demarin (Cro) Loborika 0:04:19
46 Yevceniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan
47 Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan
48 Theo Eltink (Ned) Skil-Shimano 0:04:20
49 Dan Craven (Nam) Rapha Condor
50 Kristian House (GBr) Rapha Condor
51 Kwok Ho Ting (HKg) Hong Kong 0:04:21
52 Tiaan Kannemeyer (RSA) Team Stegcomputer – Neotel
53 Ji Jianhua (Chn) China 0:04:22
54 Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine
55 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:04:23
56 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano
57 Ben Grenda (Aus) Praties
58 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
59 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool – Author
60 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) Ukraine 0:04:24
61 Andrej Omulec (Slo) Slovenia 0:04:25
62 Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan
63 Carlo Corra (Ita) Team Corratec
64 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika 0:04:26
65 Liu Biao (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
66 Adrian Honkisz (Pol) Poland 0:04:27
67 Niki Ostergaard (Den) Team Capinordic 0:04:28
68 Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano 0:04:29
69 Yeung Ying Hon (HKg) Hong Kong
70 Vid Ogris (Slo) Loborika 0:04:30
71 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukraine
72 Jacobus Venter (RSA) Trek – Marco Polo Cycling Team
73 Kristjan Durasek (Cro) Loborika
74 Matthew Rice (Aus) Jelly Belly Cycling Team
75 Nathan Earle (Aus) Praties
76 Han Feng (Chn) Skil-Shimano
77 Xu Gang (Chn) Max Success Sports 0:04:31
78 Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong 0:04:33
79 Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic
80 Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong 0:04:35
81 Jakub Danacik (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:04:36
82 Sun Lei (Chn) Max Success Sports 0:04:37
83 Eric Van De Meent (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team
84 Jiao Pengda (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:04:38
85 Liu Peng (Chn) China 0:04:40
86 Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan 0:04:41
87 Wang Meiyin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:04:42
88 Song Baoqing (Chn) China 0:04:48
89 Zhang Ruisong (Chn) Max Success Sports
90 Emiliano Donadello (Ita) Team Corratec 0:04:51
91 Liu Yilin (Chn) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:05:04
92 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano 0:05:31
93 Hui Guo (Chn) Max Success Sports 0:06:24
94 Cheng Ji (Chn) Skil-Shimano 0:10:21
95 Johann Rabie (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:10:51
96 Piotr Osinski (Pol) Poland 0:10:52
97 Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine 0:11:03
98 Ben Mather (Aus) Praties 0:11:05
99 Liu Bo (Chn) China
100 Cheung King Wai (HKg) Hong Kong 0:11:10
101 Dong Xiaoyong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team
102 Sven De Weerdt (Bel) Cinelli – Down Under 0:12:25
103 Tu Yue (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:13:20
104 Jiang Xueli (Chn) China 0:13:32
105 Wei Kui (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:13:33
106 Peng Kuei Hsiang (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:13:46
107 Darren Lapthorne (Aus) Rapha Condor 0:16:00
108 Bert Roesems (Bel) Cinelli – Down Under 0:16:09
109 Christopher Stevenson (Swe) Team Capinordic
110 Kristian Sobota (Den) Team Capinordic 0:16:13
111 Bert De Backer (Bel) Skil-Shimano 0:16:22
112 Medhi Fahridi Kovij (IRI) Petrochemical Tabriz Cycling Team
113 Wojciech Dybel (Pol) Poland 0:16:26
114 Darko Blazevic (Cro) Loborika
115 Serhiy Honchar (Ukr) Team Corratec 0:16:28
116 Logan Dennis Hutchings (NZl) Cinelli – Down Under 0:16:30
117 Matthew Green (Aus) Cinelli – Down Under 0:16:32
118 Tigran Korkotyan (Arm) Team Stegcomputer – Neotel 0:16:33
119 Zhao Yujian (Chn) Max Success Sports 0:16:35
120 Ben Grieve-Johnson (Aus) Praties 0:16:43
121 Liam Holohan (GBr) Rapha Condor 0:16:50
122 Zhang Hui (Chn) Max Success Sports 0:16:56
123 Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Racing Team
124 Lai Kuan Hua (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:18:42
125 Leon Van Bon (Ned) Trek – Marco Polo Cycling Team 0:19:48
126 Zhang Wenlong (Chn) China 0:19:53
127 Ji Xitao (Chn) China 0:19:56
128 Peter Ronsse (Bel) Cinelli – Down Under 0:20:00
129 Michael Fitzgerald (Aus) Cinelli – Down Under 0:20:19
130 Ko Siu Wai (HKg) Hong Kong 0:20:26
131 Christopher D’Amelio (Aus) Cinelli – Down Under 0:20:32
132 Adam Wadecki (Pol) Team Corratec 0:20:39
133 Kyle Marwood (Aus) Praties 0:22:09
134 David Maree (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:26:28
135 Lukasz Osiecki (Pol) Poland 0:27:28
136 Liu Hao (Chn) Max Success Sports 0:30:14
137 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool – Author 0:33:18
138 Nolan Hoffman (RSA) Team Stegcomputer – Neotel 0:33:22
139 Andreas Linden (Swe) Team Capinordic 0:33:24
140 Morten Hoberg (Den) Team Capinordic 0:33:41
141 Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:33:50
142 Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Racing Team 0:51:38