Marco PinottiPo raz czwarty w swojej karierze Marco Pinotti zdobył tytuł mistrza Włoch w jeździe indywidualnej na czas.

Zawodnik Team Columbia, Marco Pinotti zwyciężył z czasem 39:22, a do pokonania kolarze mieli 32,3 km. Drugi czas wykręcił Gabriele Bosisio (strata 19 sekund) , a trzeci Maurizio Biondo (strata 1:09).

Marco Pinotti zwyciężał w swojej karierze w 1998, 1999 oraz 2000 roku.

Wyniki:

1. Marco Pinotti (Columbia-Highroad) 00:39:22

2. Gabriele Bosisio (LPR Brakes-Farnese Vini) 00:00:19

3. Maurizio Biondo (Ceramica Flaminia-Bossini Docce) 00:01:09

4. Francesco Rivera (Amica Chips-Knauf) 00:01:25

5. Matteo Montaguti (LPR Brakes-Farnese Vini) 00:01:36

6. Marzio Bruseghin (Lampre-NGC) 00:01:41

7. Tiziano Dall’Antonia (CSF Group-Navigare) 00:01:49

8. Luca Celli (Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli) 00:01:51

9. Diego Caccia (Barloworld) 00:02:22

10. Manuel Quinziato (Liquigas) 00:02:29

11. Federico Canuti (CSF Group-Navigare) 00:02:48

12. Fabrizio Amerighi (Utensilnord)

13. Alan Marangoni (CSF Group-Navigare) 00:02:59

14. Diego Nosotti (Ceramica Flaminia-Bossini Docce) 00:03:18

15. Michele Gobbi (S.C. F.W.R. BATA) 00:03:42

16. Fabrice Piemontesi (Fuji-Servetto)

17. Ermanno Capelli (Fuji-Servetto) 00:04:00

18. Fiorenzo Casagrande (Team Südtirol Asd) 00:04:39

19. Alexander Mair (Team Südtirol Asd) 00:05:08

20. Umberto Nardecchia (Csf Group – Navigare) 00:05:23

21. Alessio Signego (Adria Mobil) 00:05:26

22. Giuseppe Cirella (Uni Team Australia Jaycovis) 00:06:11

23. Ernesto Riboldi (Uc Pregnana) 00:15:51

1. Marco Pinotti (Columbia-Highroad)                                            00:39:22
  2. Gabriele Bosisio (LPR Brakes-Farnese Vini)                                   00:00:19
  3. Maurizio Biondo (Ceramica Flaminia-Bossini Docce)                            00:01:09
  4. Francesco Rivera (Amica Chips-Knauf)                                         00:01:25
  5. Matteo Montaguti (LPR Brakes-Farnese Vini)                                   00:01:36
  6. Marzio Bruseghin (Lampre-NGC)                                                00:01:41
  7. Tiziano Dall'Antonia (CSF Group-Navigare)                                    00:01:49
  8. Luca Celli (Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli)                 00:01:51
  9. Diego Caccia (Barloworld)                                                    00:02:22
 10. Manuel Quinziato (Liquigas)                                                  00:02:29
 11. Federico Canuti (CSF Group-Navigare)                                         00:02:48
 12. Fabrizio Amerighi (Utensilnord)                                              
 13. Alan Marangoni (CSF Group-Navigare)                                          00:02:59
 14. Diego Nosotti (Ceramica Flaminia-Bossini Docce)                              00:03:18
 15. Michele Gobbi (S.C. F.W.R. BATA)                                             00:03:42
 16. Fabrice Piemontesi (Fuji-Servetto)                                           
 17. Ermanno Capelli (Fuji-Servetto)                                              00:04:00
 18. Fiorenzo Casagrande (Team Südtirol Asd)                                      00:04:39
 19. Alexander Mair (Team Südtirol Asd)                                           00:05:08
 20. Umberto Nardecchia (Csf Group - Navigare)                                    00:05:23
 21. Alessio Signego (Adria Mobil)                                                00:05:26
 22. Giuseppe Cirella (Uni Team Australia Jaycovis)                               00:06:11
 23. Ernesto Riboldi (Uc Pregnana)                                                00:15:51