Wojciech Halejak
Wojciech Halejak

Zawodnik zespołu DHL-Author Wojciech Halejak  zwyciężył pierwszy etap (jazdę na czas) wyścigu po „Ziemi Międzyrzeckiej”.

Jazda indywidualna na czas na dystansie 20 km rozegrana w sobotnie przedpołudnie padła łupem Wojciecha Halejaka. Kolarz DHL-Author odcinek ten pokonał w czasie 24:56. Z sekundową stratą do Halejaka dystans ten przejechał Mateusz Taciak (Mróz Action), Marek Rutkiewicz (DHL-Author) był trzeci za stratą 6 sekund.

Walka z czasem, to pierwsza część dzisiejszego ścigania. O godzinie 17:30 kolarze wystartują w kryterium ulicznym. Będą mieli do pokonania 30 rund po 1,5 km.

Zasady punktowania: co 5 okrążenie punktowane 5, 3, 2, 1 pkt.; pozostałe 2 i 1 pkt. Punkty przeliczane będą na sekundy i doliczane do punktacji końcowej.

Jutro natomiast odbędzie się trzeci etap – wyścig ze startu wspólnego.


Poprzedni artykułTrzecie zwycięstwo Jeżowskiego w Maroku!!!
Następny artykułEtap dla Roberta Radosza, liderem Mateusz Taciak
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments