ccc-polsat1Po bardzo udanym występie ekipy CCC Polsat Polkowice w wyścigach otwierających sezon kolarski w Polsce w Dzierżoniowie i Sobótce, kolarze udali się na krótki odpoczynek do hotelu „LAS” w Piechowicach.

Dyrektor sportowy ekipy Piotr Wadecki podsumowując ostatnie starty swoich podopiecznych nie krył zadowolenia: w ekipie panuje wspaniała i bardzo bojowa  atmosfera. Zwycięstwa Krzysztofa Jeżowskiego i Tomka Kiendysia na Tajwanie, Tomasza Smolenia w Sobótce oraz doskonała postawa całej ekipy w wyścigach otwarcia sezonu są dowodem na to, że okres przygotowań do sezonu został przepracowany solidnie i mamy już tego pierwsze efekty. Zwycięstwa wszystkich cieszą, ale jesteśmy świadomi, że jest to dopiero początek sezonu i musimy zrobić wszystko by forma i dobra postawa kolarzy była przez cały sezon 2009.

W dniu dzisiejszym, po dwudniowym pobycie w hotelu „LAS” ekipa w składzie: Łukasz Bodnar, Adrian Honkisz, Krzysztof Jeżowski, Tomasz Kiendyś, Bartłomiej Matysiak i Jarosław Rębiewski wylatuje na wieloetapowy wyścig dookoła Maroka (kat. 2.2) który odbędzie się w dniach 10-19.04.br.

Pozostali z kolarzy: Tomasz Lisowicz, Tomasz Smoleń i bracia Piotr i Kamil Zielińscy w sobotę 11.04.br wezmą udział w wyścigu o Puchar Wójta Kłomnice a w następnym tygodniu w dniach 18-19.04 wystartują w Gorzowie  w „Wyścigu po Ziemi Międzyrzeckiej”

Źródło: www.ccckol.polkowice.pl

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
dawid

Jeżowski wygrał 1 etap w Maroku