rutkiewicz
Marek Rutkiewicz

– Muszę przyznać, że to nie był łatwy okres dla mnie, ponieważ nie udało mi się trafić do grupy, która wcześniej zaproponowała mi zatrudnienie. Tym bardziej chciałbym podziękować w tym miejscu dyrektorowi Zbigniewowi Szczepkowskiemu, który wyciągnął do mnie pomocną dłoń i od dziś jestem kolarzem DHL-Author – powiedział Marek Rutkiewicz.

– Dodam, że w lutym ciężko jest znaleźć pracodawcę, bo w tym okresie praktycznie wszystkie ekipy mają już poodmykane składy. W DHL-Author znalazło się dla mnie miejsce i zamierzam udowodnić swoją postawą, że był to dobry krok ze strony kierownictwa ekipy – zakończył.

Marek RutkiewiczDHL-Author od 9 lutego przebywa na drugim zgrupowaniu w tym roku w Polanicy Zdrój. Tym razem kolarze trenują w Polanicy Zdrój i korzystają z gościnności w Pensjonatu Akacja. Grupa będzie przebywać tam do 19 lutego.

– Codziennie przed południem mamy rower, a po południu ćwiczenia ogólnorozwojowe jak piłka nożna na Sali gimnastycznej, siłownia, basen – powiedział Szymon Krotosz. – Jak na razie pogoda nam dopisuje i mamy nadzieję, że będzie się utrzymywać, aby zgrupowanie przebiegło jak najefektywniej.

Do grona firm wspierających  ekipę, dołączył kolejny patron medialny – TVN Warszawa.

Pełen skład drużyny DHL-Author w 2009 roku znajdziesz > tutaj

Źródło: www.dhl-author.pl

Poprzedni artykułTour of Qatar etap 6 kat 2.1 Katar 01-06.02.2009
Następny artykułSerock miastem startowym 2 etapu Tour de Pologne 2009
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments