rutkiewicz
Marek Rutkiewicz

– Muszę przyznać, że to nie był łatwy okres dla mnie, ponieważ nie udało mi się trafić do grupy, która wcześniej zaproponowała mi zatrudnienie. Tym bardziej chciałbym podziękować w tym miejscu dyrektorowi Zbigniewowi Szczepkowskiemu, który wyciągnął do mnie pomocną dłoń i od dziś jestem kolarzem DHL-Author – powiedział Marek Rutkiewicz.

– Dodam, że w lutym ciężko jest znaleźć pracodawcę, bo w tym okresie praktycznie wszystkie ekipy mają już poodmykane składy. W DHL-Author znalazło się dla mnie miejsce i zamierzam udowodnić swoją postawą, że był to dobry krok ze strony kierownictwa ekipy – zakończył.

Marek RutkiewiczDHL-Author od 9 lutego przebywa na drugim zgrupowaniu w tym roku w Polanicy Zdrój. Tym razem kolarze trenują w Polanicy Zdrój i korzystają z gościnności w Pensjonatu Akacja. Grupa będzie przebywać tam do 19 lutego.

– Codziennie przed południem mamy rower, a po południu ćwiczenia ogólnorozwojowe jak piłka nożna na Sali gimnastycznej, siłownia, basen – powiedział Szymon Krotosz. – Jak na razie pogoda nam dopisuje i mamy nadzieję, że będzie się utrzymywać, aby zgrupowanie przebiegło jak najefektywniej.

Do grona firm wspierających  ekipę, dołączył kolejny patron medialny – TVN Warszawa.

Pełen skład drużyny DHL-Author w 2009 roku znajdziesz > tutaj

Źródło: www.dhl-author.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments