Wyniki II etapu El Tocuyo – Acarigua, dystans 140,3 km

1 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira          3.17.54  (42.537 km/h)

2 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

3 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

4 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia

5 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

6 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina

7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

8 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira

9 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

10 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

11 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

12 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

13 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo

14 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

15 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

16 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

17 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

18 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo

19 Martin Frano (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

20 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia

21 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia

22 Carlos Ochoa (Ven) Fundaciclismo Trujillo

23 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina

24 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira

25 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

26 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro

27 Lars Van De Vall (Ned) Netherlands National Team

28 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira

29 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

30 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

31 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

32 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

33 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

34 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira

35 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira

36 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo

37 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia

38 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo

39 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

40 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

41 Jackson Marquez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

42 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

43 Alex Coutts (GBr) Herakleion Nessebar Kastro

44 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

45 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

46 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira

47 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team

48 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

49 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

50 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira

51 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia

52 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

53 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira

54 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira

55 Noel Vazquez (Ven) Gobernacion Del Zulia

56 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

57 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira

58 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

59 Maki Roman (Ven) Kino Tachira

60 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo

61 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia

62 Jose Franco (Ven) Kino Tachira

63 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

64 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

65 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team

66 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

67 Gianluca Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

68 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

69 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

70 Martin Haring (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

71 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

72 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

73 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia

74 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

75 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo

76 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo

77 Javier Linder (Arg) Acme Argentina

78 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team

79 Dirk Van De Craats (Ned) Netherlands National Team

80 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo

81 Marek Canecey (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

82 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

83 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

84 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team

85 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team

86 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo

87 Maximo Rojas (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

88 Luis Muñoz (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                           0.20

89 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

90 Ivan Castillo (Ven) Alcaldia De Maracaibo

91 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     0.25

92 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                       0.32

93 Mario Archila (Gua) Acme Argentina

94 Emilio Asconeguy (Arg) Acme Argentina

95 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          0.37

96 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                    0.44

97 Georgi Georgien (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                  1.15

98 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         1.24

99 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

100 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina

101 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico

102 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

103 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia            1.37

104 Bogdan Stoytchev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

105 Stanislav Zaraliev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

106 Ivan Viguasai (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

107 Robert Glauza (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

108 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo

109 Vezef Palcay (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

110 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

111 Marcos Escarcega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

112 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro

113 Eder Arenas (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

114 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

115 Miguel Marinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

116 Paul Kneppers (Ned) Netherlands National Team

117 Javier Sanguino (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia      29.18

DNF Luciano Barindelli (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

Klasyfikacja generalna po 2 etapie

1 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte            5.43.59

2 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                            0.01

3 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas              0.06

4 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo

5 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                     0.08

6 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia

7 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte              0.10

8 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

9 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        0.13

10 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                         0.14

11 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira

13 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina

14 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro

15 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

16 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

17 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

18 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia

19 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira

20 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina

21 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira

22 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

23 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira

24 Lars Van De Vall (Ned) Netherlands National Team

25 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

26 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

27 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

28 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

29 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira

30 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira

31 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

32 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

33 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

34 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro

35 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

36 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

37 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira

38 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

39 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

40 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

41 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

42 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira

43 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira

44 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

45 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo

46 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

47 Carlos Ochoa (Ven) Fundaciclismo Trujillo

48 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo

49 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia

50 Alex Coutts (GBr) Herakleion Nessebar Kastro

51 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia

52 Martin Haring (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

53 Jackson Marquez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

54 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira

55 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo

56 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

57 Noel Vazquez (Ven) Gobernacion Del Zulia

58 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo

59 Javier Linder (Arg) Acme Argentina

60 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

61 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo

62 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

63 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

64 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

65 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

66 Maximo Rojas (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte

67 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida

68 Gianluca Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

69 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo

70 Jose Franco (Ven) Kino Tachira

71 Paul Kneppers (Ned) Netherlands National Team

72 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

73 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                     1.03

74 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                     1.07

75 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         1.21

76 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia

77 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

78 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia

79 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo

80 Marek Canecey (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

81 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

82 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                       1.30

83 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas

84 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

85 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

86 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team

87 Dirk Van De Craats (Ned) Netherlands National Team

88 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team

89 Miguel Marinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

90 Eder Arenas (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

91 Marcos Escarcega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico

92 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         1.38

93 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro

94 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina

95 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico

96 Ivan Castillo (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         1.50

97 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     1.55

98 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                   1.56

99 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                2.02

100 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo

101 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         2.07

102 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                   2.14

103 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                      2.54

104 Stanislav Zaraliev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro              4.23

105 Martin Frano (Svk) Slovakia National Team Cyclocross             5.47

106 Robert Glauza (Svk) Slovakia National Team Cyclocross            7.31

107 Georgi Georgien (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                 7.45

108 Bogdan Stoytchev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                8.07

109 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team                    14.15

110 Vezef Palcay (Svk) Slovakia National Team Cyclocross

111 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro

112 Luis Muñoz (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         14.35

113 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

114 Ivan Viguasai (Svk) Slovakia National Team Cyclocross           15.52

115 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia

116 Emilio Asconeguy (Arg) Acme Argentina                           22.52

117 Javier Sanguino (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia      51.38

Klasyfikacja sprinterów

1 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       17 pts

2 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            14

3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                              11

4 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  6

5 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 2

6 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     2

7 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante           1

8 Ivan Castillo (Ven) Alcaldia De Maracaibo                             1

9 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      1

10 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   1

Klasyfikacja punktowa

1 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                              44 pts

2 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                36

3 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 31

4 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       31

5 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                     22

6 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            21

7 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                21

8 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                          20

9 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                            20

10 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   13

11 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                12

12 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    10

13 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                             10

14 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                    9

15 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                8

16 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   8

17 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia           6

18 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                    6

19 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                  3

20 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                        3

21 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                         2

22 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante          1

23 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       1

24 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                 1

25 Ivan Castillo (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            1

Klasyfikacja drużynowa

1 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                              17.12.39

2 Loteria Del Tachira

3 Sumiglow Gobernacion Merida

4 Gobernacion Del Zulia

5 GS Mastromarco Sensi Mapooro

6 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante

7 Hussein Sport Gobierno Barinas

8 Fundaciclismo Trujillo

9 Herakleion Nessebar Kastro

10 Acme Argentina

11 Kino Tachira

12 Alcaldia De Maracaibo                                             1.07

13 Slovakia National Team Cyclocross

14 Netherlands National Team                                         1.16

15 Arenas Tlaxcala Mexico                                            1.44

16 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                              2.44
[TABLE=3]