Źródło: CCC Polsat
Źródło: CCC Polsat

Dnia 22 listopada w Polkowicach zaprezentowano oficjalnie pełny skład ekipy kolarskiej CCC Polsat Polkowice na sezon 2009.

Prezentacja odbyła się podczas przerwy meczu żeńskiej ekstraklasy koszykówki pomiędzy CCC Polsat Polkowice a KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski .

Po przedstawieniu krótkiej historii klubu oraz osiągnięć zawodowej ekipy kolarskiej, kolarze wraz z dyrektorem sportowym Piotrem Wadeckim zaprezentowali się polkowickiej publiczności i zgromadzonym przedstawicielom mediów. Kolejno przedstawiani byli wszyscy kolarze obecnego składu a także ich najważniejsze osiągnięcia sportowe. Zawodnicy pokazali również rowery szosowe oraz do jazdy indywidualnej na czas firmy MERIDA (partner grupy) na których ścigali się i odnosili sukcesy w sezonie 2008. Po zakończonej prezentacji rowery zostały udostępnione do oglądania publiczności i każdy z zainteresowanych mógł zapoznać się z ich wagą , budową jak również dokonać krótkiej przejażdżki. Na zakończenie prezentacji zawodnicy obdarowali kibiców czapeczkami kolarskimi i bidonami, a Tomasz Kiendyś i Jarosław Rębiewski wykonali na rowerach wyścigowych rundę honorową wokół boiska.

Skład ekipy CCC Polsat Polkowice na sezon kolarski 2009.

1. Krzysztof Jeżowski,
2. Tomasz Kiendyś,
3. Jarosław Rębiewski,
4. Tomasz Lisowicz,
5. Łukasz Bodnar,
6. Bartłomiej Matysiak,
7. Tomasz Smoleń,
8. Adrian Honkisz,
9. Piotr Zieliński,
10. Kamil Zieliński.

Funkcję dyrektora sportowego ekipy w sezonie 2009 będzie sprawował znakomity i utytułowany kolarz, obecny selekcjoner szosowej kadry Polski – Piotr Wadecki.

Źródło: www.ccckol.polkowice.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments