Główna » Kolarstwo szosowe

Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym, jazda indywidualna na czas, Mendrisio, 24.09.2009

24 września 2009

Wyniki Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym – kat. elita, jazda indywidualna na czas, Mendrisio, 24.09.2009, dystans 49,8 km.

1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:57:55.74
2 Gustav Larsson (Sweden) 0:01:27.13
3 Tony Martin (Germany) 0:02:30.18
4 Tom Zirbel (United States Of America) 0:02:47.12
5 Marco Pinotti (Italy) 0:03:02.88
6 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:03:08.49
7 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:03:11.59
8 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:03:20.95
9 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:03:33.88
10 Bert Grabsch (Germany) 0:03:37.39
11 David Mc Cann (Ireland) 0:03:40.61
12 Jean-Christophe Peraud (France) 0:03:43.95
13 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:04:07.66
14 Dominique Cornu (Belgium) 0:04:09.40
15 Svein Tuft (Canada) 0:04:24.25
16 Lars Boom (Netherlands) 0:04:24.85
17 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:04:27.64
18 Christopher Froome (Great Britain) 0:04:34.55
19 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:04:39.67
20 Sebastian Lang (Germany) 0:04:40.97
21 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:04:50.39
22 Serpa Perez J R (Colombia) 0:04:56.25
23 Thomas Danielson (United States Of America) 0:05:09.45
24 Alex Rasmussen (Denmark) 0:05:12.60
25 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:05:16.82
26 Paulinho S M M (Portugal) 0:05:25.86
27 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:05:28.44
28 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:05:28.71
29 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:05:31.07
30 Adam Hansen (Australia) 0:05:33.54
31 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:05:34.76
32 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:05:35.12
33 Bartosz Huzarski (Poland) 0:05:43.65
34 Martin Velits (Slovakia) 0:05:44.06
35 Gutierrez Palacios (Spain) 0:05:45.07
36 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:05:47.35
37 Branislau Samoilau (Belarus) 0:05:56.25
38 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:05:57.70
39 Fredrik Ericsson (Sweden) 0:06:10.47
40 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:06:12.32
41 Andriy Grivko (Ukraine) 0:06:14.43
42 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:06:19.62
43 Erik Hoffmann (Namibia) 0:06:23.43
44 Matias Medici (Argentina) 0:06:28.26
45 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:06:29.49
46 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:06:38.73
47 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:06:43.02
48 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:06:50.24
49 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:06:58.79
50 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:07:06.21
51 Pavol Polievka (Slovakia) 0:07:23.56
52 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:07:26.68
53 Cameron Wurf (Australia) 0:07:27.52
54 Tiago Machado (Portugal) 0:07:30.34
55 Rida Cador (Hungary) 0:07:34.60
56 Jerome Coppel (France) 0:07:36.57
57 Matti Helminen (Finland) 0:07:48.12
58 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:08:20.66
59 Maciej Bodnar (Poland) 0:08:43.10
60 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:08:53.21
61 Jarmo Rissanen (Finland) 0:09:00.12
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:09:05.56
63 Eduard Novak (Romania) 0:11:06.21
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:12:55.11
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:20:32.85
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:22:38.69
Pomiar czasu 1 – 9.16km
1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:10:52.17
2 Tony Martin (Germany) 0:00:18.72
3 Marco Pinotti (Italy) 0:00:22.32
4 Gustav Larsson (Sweden) 0:00:23.33
5 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:00:25.93
6 Bert Grabsch (Germany) 0:00:26.48
7 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:00:30.78
8 Lars Boom (Netherlands) 0:00:35.69
9 Dominique Cornu (Belgium) 0:00:35.72
10 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:00:36.53
11 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:00:36.54
12 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:00:36.89
13 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:00:37.00
14 Tom Zirbel (United States Of America) 0:00:37.33
15 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:00:38.77
16 Alex Rasmussen (Denmark)
17 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:00:41.55
18 Andriy Grivko (Ukraine) 0:00:41.56
19 Jean-Christophe Peraud (France) 0:00:43.79
20 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:00:44.70
21 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:00:45.39
22 Sebastian Lang (Germany) 0:00:45.42
23 Christopher Froome (Great Britain) 0:00:46.18
24 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:00:51.19
25 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:00:51.89
26 Svein Tuft (Canada) 0:00:52.28
27 Maciej Bodnar (Poland) 0:00:52.71
28 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:00:52.82
29 Thomas Danielson (United States Of America) 0:00:53.07
30 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:00:53.48
31 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:00:54.11
32 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:00:54.94
33 Martin Velits (Slovakia) 0:00:55.20
34 Serpa Perez J R (Colombia) 0:00:55.56
35 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:00:55.64
36 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:00:55.82
37 Branislau Samoilau (Belarus) 0:00:57.97
38 David Mc Cann (Ireland) 0:00:59.84
39 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:01:00.57
40 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:01:01.10
41 Jerome Coppel (France) 0:01:01.77
42 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:01:03.21
43 Tiago Machado (Portugal) 0:01:03.79
44 Erik Hoffmann (Namibia) 0:01:04.17
45 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:01:04.81
46 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:01:04.86
47 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:01:05.43
48 Adam Hansen (Australia) 0:01:05.82
49 Paulinho S M M (Portugal) 0:01:07.40
50 Fredrik Ericsson (Sweden)
51 Cameron Wurf (Australia) 0:01:10.48
52 Rida Cador (Hungary) 0:01:12.13
53 Matias Medici (Argentina) 0:01:12.20
54 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:01:12.29
55 Matti Helminen (Finland) 0:01:12.63
56 Gutierrez Palacios (Spain) 0:01:16.09
57 Bartosz Huzarski (Poland) 0:01:16.58
58 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:01:16.78
59 Pavol Polievka (Slovakia) 0:01:19.43
60 Jarmo Rissanen (Finland) 0:01:25.82
61 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:01:27.25
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:01:44.06
63 Eduard Novak (Romania) 0:01:47.73
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:02:32.56
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:03:36.00
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:04:00.32
Pomiar czasu 2 – 16.6km

1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:19:05.31
2 Tony Martin (Germany) 0:00:38.46
3 Gustav Larsson (Sweden) 0:00:46.94
4 Marco Pinotti (Italy) 0:00:48.82
5 Tom Zirbel (United States Of America) 0:00:59.09
6 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:01:02.40
7 Bert Grabsch (Germany) 0:01:06.39
8 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:01:06.53
9 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:01:10.46
10 Jean-Christophe Peraud (France) 0:01:12.09
11 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:01:18.07
12 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:01:19.43
13 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:01:19.52
14 Dominique Cornu (Belgium) 0:01:23.15
15 Lars Boom (Netherlands) 0:01:25.94
16 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:01:26.55
17 Sebastian Lang (Germany) 0:01:28.11
18 David Mc Cann (Ireland) 0:01:29.37
19 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:01:31.16
20 Andriy Grivko (Ukraine) 0:01:33.34
21 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:01:33.78
22 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:01:34.61
23 Svein Tuft (Canada) 0:01:35.73
24 Serpa Perez J R (Colombia) 0:01:35.96
25 Thomas Danielson (United States Of America) 0:01:39.08
26 Branislau Samoilau (Belarus) 0:01:39.54
27 Alex Rasmussen (Denmark) 0:01:39.60
28 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:01:40.29
29 Christopher Froome (Great Britain) 0:01:42.29
30 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:01:42.78
31 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:01:43.67
32 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:01:43.83
33 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:01:45.06
34 Paulinho S M M (Portugal) 0:01:50.00
35 Bartosz Huzarski (Poland) 0:01:53.22
36 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:01:53.76
37 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:01:54.48
38 Cameron Wurf (Australia) 0:01:55.76
39 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:01:55.77
40 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:01:56.04
41 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:01:56.26
42 Maciej Bodnar (Poland) 0:01:56.33
43 Erik Hoffmann (Namibia) 0:01:57.27
44 Martin Velits (Slovakia) 0:01:58.28
45 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:01:58.92
46 Adam Hansen (Australia) 0:02:00.65
47 Gutierrez Palacios (Spain) 0:02:02.99
48 Rida Cador (Hungary) 0:02:03.27
49 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:02:06.91
50 Matias Medici (Argentina) 0:02:07.63
51 Fredrik Ericsson (Sweden) 0:02:08.09
52 Jerome Coppel (France) 0:02:12.58
53 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:02:14.17
54 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:02:14.40
55 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:02:14.72
56 Tiago Machado (Portugal)
57 Matti Helminen (Finland) 0:02:27.31
58 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:02:30.68
59 Pavol Polievka (Slovakia) 0:02:32.08
60 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:02:42.95
61 Jarmo Rissanen (Finland) 0:02:43.55
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:03:08.11
63 Eduard Novak (Romania) 0:03:36.25
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:04:12.93
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:06:37.51
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:07:09.96
Pomiar czasu 3 – 25.76km
1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:30:07.22
2 Gustav Larsson (Sweden) 0:01:04.54
3 Tony Martin (Germany) 0:01:17.22
4 Marco Pinotti (Italy) 0:01:19.40
5 Tom Zirbel (United States Of America) 0:01:30.54
6 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:01:41.66
7 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:01:41.80
8 Bert Grabsch (Germany) 0:01:41.98
9 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:01:44.98
10 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:02:01.83
11 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:02:03.58
12 Jean-Christophe Peraud (France) 0:02:03.91
13 David Mc Cann (Ireland) 0:02:11.37
14 Dominique Cornu (Belgium)
15 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:02:11.82
16 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:02:16.14
17 Lars Boom (Netherlands) 0:02:19.38
18 Serpa Perez J R (Colombia) 0:02:19.74
19 Sebastian Lang (Germany) 0:02:24.19
20 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:02:25.91
21 Svein Tuft (Canada) 0:02:26.67
22 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:02:29.63
23 Andriy Grivko (Ukraine) 0:02:31.21
24 Christopher Froome (Great Britain) 0:02:32.64
25 Thomas Danielson (United States Of America) 0:02:38.60
26 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:02:39.68
27 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:02:43.73
28 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:02:48.14
29 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:02:48.44
30 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:02:49.51
31 Alex Rasmussen (Denmark) 0:02:50.22
32 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:02:53.97
33 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:02:55.85
34 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:02:55.89
35 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:02:57.62
36 Paulinho S M M (Portugal) 0:02:57.69
37 Adam Hansen (Australia) 0:02:58.36
38 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:02:59.92
39 Branislau Samoilau (Belarus) 0:03:02.28
40 Bartosz Huzarski (Poland) 0:03:07.57
41 Erik Hoffmann (Namibia) 0:03:09.10
42 Fredrik Ericsson (Sweden) 0:03:13.11
43 Martin Velits (Slovakia) 0:03:15.38
44 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:03:18.45
45 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:03:20.09
46 Gutierrez Palacios (Spain) 0:03:21.83
47 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:03:22.16
48 Matias Medici (Argentina) 0:03:26.97
49 Maciej Bodnar (Poland) 0:03:27.93
50 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:03:28.87
51 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:03:29.54
52 Rida Cador (Hungary) 0:03:31.07
53 Cameron Wurf (Australia) 0:03:33.61
54 Tiago Machado (Portugal) 0:03:43.96
55 Jerome Coppel (France) 0:03:44.51
56 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:03:54.67
57 Matti Helminen (Finland) 0:03:59.32
58 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:03:59.50
59 Pavol Polievka (Slovakia) 0:04:06.61
60 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:04:28.88
61 Jarmo Rissanen (Finland) 0:04:40.50
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:05:15.24
63 Eduard Novak (Romania) 0:05:31.02
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:06:54.33
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:10:37.83
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:11:28.43
Pomiar czasu 4 – 33.2km
1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:38:20.98
2 Gustav Larsson (Sweden) 0:01:13.94
3 Tom Zirbel (United States Of America) 0:01:53.46
4 Marco Pinotti (Italy) 0:01:54.06
5 Tony Martin (Germany) 0:01:54.48
6 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:02:05.16
7 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:02:13.28
8 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:02:19.32
9 Bert Grabsch (Germany) 0:02:26.48
10 Jean-Christophe Peraud (France) 0:02:31.93
11 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:02:35.51
12 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:02:49.79
13 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:02:53.09
14 David Mc Cann (Ireland) 0:02:55.49
15 Dominique Cornu (Belgium) 0:02:56.98
16 Serpa Perez J R (Colombia) 0:03:07.09
17 Svein Tuft (Canada) 0:03:13.58
18 Lars Boom (Netherlands) 0:03:13.97
19 Christopher Froome (Great Britain) 0:03:14.49
20 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:03:17.79
21 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:03:19.00
22 Sebastian Lang (Germany) 0:03:19.26
23 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:03:21.83
24 Thomas Danielson (United States Of America) 0:03:28.98
25 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:03:34.15
26 Andriy Grivko (Ukraine) 0:03:34.84
27 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:03:37.95
28 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:03:41.07
29 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:03:42.03
30 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:03:46.20
31 Paulinho S M M (Portugal) 0:03:50.83
32 Bartosz Huzarski (Poland) 0:03:52.72
33 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:03:54.63
34 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:03:56.19
35 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:03:57.92
36 Branislau Samoilau (Belarus) 0:03:58.73
37 Martin Velits (Slovakia) 0:03:59.79
38 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:03:59.80
39 Alex Rasmussen (Denmark) 0:04:00.19
40 Adam Hansen (Australia) 0:04:02.84
41 Gutierrez Palacios (Spain) 0:04:03.01
42 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:04:06.64
43 Fredrik Ericsson (Sweden) 0:04:07.10
44 Erik Hoffmann (Namibia) 0:04:15.24
45 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:04:17.73
46 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:04:21.26
47 Matias Medici (Argentina) 0:04:21.99
48 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:04:24.43
49 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:04:28.51
50 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:04:30.45
51 Rida Cador (Hungary) 0:04:37.82
52 Cameron Wurf (Australia) 0:04:45.58
53 Tiago Machado (Portugal) 0:04:50.79
54 Maciej Bodnar (Poland) 0:04:56.55
55 Matti Helminen (Finland) 0:05:06.44
56 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:05:12.34
57 Jerome Coppel (France) 0:05:14.02
58 Pavol Polievka (Slovakia) 0:05:22.90
59 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:05:30.75
60 Jarmo Rissanen (Finland) 0:05:55.87
61 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:06:03.06
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:06:28.53
63 Eduard Novak (Romania) 0:07:15.58
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:08:38.61
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:13:36.31
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:14:47.25
Pomiar czasu 5 – 42.36km
1 Fabian Cancellara (Switzerland) 0:49:26.93
2 Gustav Larsson (Sweden) 0:01:15.94
3 Tony Martin (Germany) 0:02:24.05
4 Bradley Wiggins (Great Britain) 0:02:27.25
5 Tom Zirbel (United States Of America) 0:02:29.43
6 Marco Pinotti (Italy) 0:02:32.90
7 Koos Moerenhout (Netherlands) 0:02:52.05
8 Janez Brajkovic (Slovenia) 0:02:53.94
9 Ignatas Konovalovas (Lithuania) 0:03:10.05
10 Alexandre Vinokourov (Kazakhstan) 0:03:10.15
11 Bert Grabsch (Germany) 0:03:10.96
12 David Mc Cann (Ireland) 0:03:20.26
13 Jean-Christophe Peraud (France) 0:03:28.18
14 Dominique Cornu (Belgium) 0:03:39.21
15 Lars Ytting Bak (Denmark) 0:03:41.61
16 Svein Tuft (Canada) 0:03:58.61
17 Artem Ovechkin (Russian Federation) 0:03:59.67
18 Christopher Froome (Great Britain) 0:04:02.75
19 Lars Boom (Netherlands) 0:04:09.77
20 Frantisek Rabon (Czech Republic) 0:04:10.50
21 Serpa Perez J R (Colombia) 0:04:15.16
22 Sebastian Lang (Germany) 0:04:16.95
23 Thomas Danielson (United States Of America) 0:04:28.47
24 Edvald Boasson Hagen (Norway) 0:04:37.01
25 Jay Robert Thomson (South Africa) 0:04:40.36
26 Alex Rasmussen (Denmark) 0:04:40.82
27 Sébastien Rosseler (Belgium) 0:04:42.14
28 Andrey Kashechkin (Kazakhstan) 0:04:44.44
29 Eugen Wacker (Kyrgyzstan) 0:04:48.04
30 Aleksejs Saramotins (Latvia) 0:04:49.30
31 Paulinho S M M (Portugal) 0:04:55.84
32 Martin Velits (Slovakia) 0:04:59.75
33 Adam Hansen (Australia) 0:05:01.72
34 Bartosz Huzarski (Poland) 0:05:02.56
35 Garrido Mayorga M (Argentina) 0:05:05.32
36 Andriy Grivko (Ukraine) 0:05:06.60
37 Juan Carlos Lopez Marin (Colombia) 0:05:07.52
38 Gutierrez Palacios (Spain) 0:05:17.11
39 Juan Jose Cobo Acebo (Spain) 0:05:17.94
40 Rubens Bertogliati (Switzerland) 0:05:18.09
41 Branislau Samoilau (Belarus) 0:05:20.05
42 Fredrik Ericsson (Sweden) 0:05:21.64
43 Mikhail Ignatiev (Russian Federation) 0:05:35.84
44 Erik Hoffmann (Namibia) 0:05:38.56
45 Magno Prado Nazaret (Brazil) 0:05:39.90
46 Gregor Gazvoda (Slovenia) 0:05:43.79
47 Vasil Kiryienka (Belarus) 0:05:44.88
48 Matias Medici (Argentina) 0:05:46.08
49 Raivis Belohvosciks (Latvia) 0:05:47.01
50 Jeremy Vennell (New Zealand) 0:05:57.44
51 Tiago Machado (Portugal) 0:06:19.48
52 Jerome Coppel (France) 0:06:25.06
53 Ervin Korts-Laur (Estonia) 0:06:29.50
54 Rida Cador (Hungary) 0:06:31.82
55 Cameron Wurf (Australia) 0:06:33.94
56 Matti Helminen (Finland) 0:06:38.95
57 Pavol Polievka (Slovakia) 0:06:40.66
58 Maciej Bodnar (Poland) 0:07:00.18
59 Dmytro Grabovskyy (Ukraine) 0:07:10.43
60 Jose Ragonessi (Ecuador) 0:07:51.41
61 Jarmo Rissanen (Finland) 0:07:54.50
62 Zoltan Madaras (Hungary) 0:08:08.63
63 Eduard Novak (Romania) 0:09:25.07
64 Gabriel Sorin Pop (Romania) 0:11:17.89
65 Reginald Douglas (St. Kitts and Nevis) 0:17:38.00
66 James Weekes (St. Kitts and Nevis) 0:19:15.84
Więcej na temat:

Zostaw swój komentarz!

Dodaj poniżej swój komentarz, albo trackback z własnej strony. Możesz również pobrać kanaĹ‚ komentarzy przez RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

 
Get Adobe Flash player