Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice) jako pierwszy wdrapał się na szczyt wzgórza Elmali i został nowym liderem Tour of Turkey! Włoch o 6 sekund pokonał Kristjana Duraska (Lampre-Merida) oraz Eduardo Spuelvedę (Bretagne-Seche).
Wtorkowy etap tureckiej imprezy prowadził z nadmorskiego kurortu Kemer do Elmali. Zawodnicy mieli do pokonania 3 premie górskie w tym ostatnia usytuowana była na mecie 163 kilometrowego odcinka. Jako pierwsi, do ucieczki załapali się Jose Goncalves (Caja Rural), Marco Bandiera (Androni – Giocattoli), Songezo Jim (MTN – Qhubeka), Samuel Spokes (Drapac) i Juan Pablo Valencia.
Z biegiem etapu z czołówki odpadli Spokes i Bandiera, a pozostała trójka z niewielką przewagą zdołała wjechać na szczyt pierwszej z dwóch najcięższych gór wyścigu. Już wtedy mocno przerzedził się też peleton, w którym zostało około 60 zawodników. Po przejechaniu kilku kilometrów po płaskim, na kontrę zdecydowała się siódemka w składzie Youcef Reguigui (MTN – Qhubeka), Jelle Wallays (Topsport – Vlaanderen), Tom Boonen (Etixx – Quickstep), Pavel Brutt (Tinkoff – Saxo), Thomas De Gendt (Lotto – Soudal), Gert Dockx (Lotto – Soudal), Nicola Boem (Bardiani).
Grupka pościgowa szybko doszła liderów, jednak ze względu na przewagę zaledwie 15 sekund, na ponowny atak zdecydowali się Reguigui, Wallays i Brutt. Taki układ sił nie trwał zbyt długo. Uciekinierzy byli w stanie utrzymać się przed grupą zasadniczą przez około 20 kilometrów, by u podnóża finałowej wspinaczki zostać dościgniętym.
Wówczas do jeszcze mocniejszej pracy wzięła się drużyna Astany, która podczas przejazdu przez płaskowyż kontrolowała sytuację. Jak się chwilę później okazało, plan kazachskiego zespołu nie został wdrożony w życie, gdyż na 7,5 kilometra przed metą z sił opadł ich lider Valerio Agnoli. Praktycznie w tym samym momencie, swoją akcję ofensywną rozpoczął Heiner Parra (Caja Rural), na którego kole znalazł się Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice). Chwilę później do prowadzącej dwójki dołączył jeszcze Kristian Durasek (Lampre – Merida).
Odjazd, w skład którego wchodził lider ekipy Dariusza Miłka, dość szybko zyskał sobie 20 sekund przewagi. Wówczas na kontrę zdecydowali się Enrico Barbin (Bardiani) i Jay McCarthy (Tinkoff – Saxo), jednak nie byli oni w stanie dogonić czołówki. Kilka kilometrów dalej słabsze chwile miał Parra, który zdecydował się zjechać do drugiej grupki. Podczas, gdy Rebellin z Duraskiem powiększali swoją przewagę, z pozostałości peletonu zaatakował Eduardo Sepulveda (Bretagne), który zdołał przejść na trzecią pozycję.
Ostatecznie jednak o zwycięstwie etapowym zadecydował finisz prowadzącej dwójki, w którym lepszy okazał się Rebellin. 6 sekund za Włochem finiszował Durasek, a 48 sekund stracił Sepulveda. Gwiazdor ekipy prowadzonej przez Piotra Wadeckiego został też nowym liderem wyścigu.
Na trzynastym miejscu zameldował się Tomasz Marczyński (Torku Sekerspor).
Wyniki:
1 Davide REBELLIN CCC SPRANDI POLKOWICE 4:34:11
2 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 0:00:07
3 Eduardo SEPULVEDA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:50
4 Jay MCCARTHY TINKOFF – SAXO 0:01:20
5 Serge PAUWELS MTN – QHUBEKA 0:01:23
6 Enrico BARBIN BARDIANI CSF 0:01:29
7 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:01:32
8 Daniele RATTO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:01:42
9 Alex CANO ARDILA COLOMBIA 0:01:46
10 Adam HANSEN LOTTO SOUDAL 0:01:57
11 Mirko SELVAGGI WANTY – GROUPE GOBERT 0:02:04
12 Javier MEGIAS LEAL TEAM NOVO NORDISK 0:02:04
13 Tomasz MARCZYNSKI TORKU SEKERSPOR 0:02:11
14 Luis MAS BONET CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:02:42
15 Christian MEIER ORICA GreenEDGE 0:02:49
16 Nikolay MIHAYLOV CCC SPRANDI POLKOWICE 0:02:49
17 Pieter JACOBS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:03:01
18 Lucas EUSER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:03:17
19 Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA PRO TEAM 0:03:17
20 Bakhtiyar KOZHATAYEV ASTANA PRO TEAM 0:03:20
21 Enrico BATTAGLIN BARDIANI CSF 0:03:25
22 Victor CAMPENAERTS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:03:32
23 Pier Paolo DE NEGRI NIPPO – VINI FANTINI 0:03:47
24 Adam PHELAN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:04:28
25 Carlos Julian QUINTERO COLOMBIA 0:04:37
26 Stefan SCHUMACHER CCC SPRANDI POLKOWICE 0:05:02
27 Timothy ROE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:05:11
28 Cameron MEYER ORICA GreenEDGE 0:05:32
29 Gang XU LAMPRE – MERIDA 0:05:38
30 Alberto NARDIN ANDRONI GIOCATTOLI 0:05:57
31 Eduard PRADES REVERTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:06:36
32 Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ TINKOFF – SAXO 0:07:10
33 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 0:07:13
34 Youcef REGUIGUI MTN – QHUBEKA 0:07:13
35 Juan Pablo VALENCIA COLOMBIA 0:07:13
36 José GONÇALVES CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:07:13
37 Edward Fabian DIAZ CARDENAS COLOMBIA 0:07:13
38 Charles PLANET TEAM NOVO NORDISK 0:07:52
39 Christopher JONES UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:07:59
40 Davide FRATTINI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:08:39
41 Adrien NIYONSHUTI MTN – QHUBEKA 0:08:39
42 Nazim BAKIRCI TORKU SEKERSPOR 0:08:46
43 Lukasz OWSIAN CCC SPRANDI POLKOWICE 0:09:09
44 Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 0:09:26
45 André GREIPEL LOTTO SOUDAL 0:09:31
46 Jasper DE BUYST LOTTO SOUDAL 0:09:31
47 Jan HIRT CCC SPRANDI POLKOWICE 0:09:34
48 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS COLOMBIA 0:09:34
49 Scott AMBROSE TEAM NOVO NORDISK 0:10:22
50 Sonny COLBRELLI BARDIANI CSF 0:11:03
51 Daniil FOMINYKH ASTANA PRO TEAM 0:11:31
52 Frédéric BRUN BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:11:31
53 Juraj SAGAN TINKOFF – SAXO 0:12:17
54 Tom BOONEN ETIXX – QUICK STEP 0:12:17
55 Mario Jorge FARIA DA COSTA LAMPRE – MERIDA 0:12:17
56 Gert DOCKX LOTTO SOUDAL 0:12:19
57 Pavel BRUTT TINKOFF – SAXO 0:12:20
58 Ilia KOSHEVOY LAMPRE – MERIDA 0:12:58
59 Kenny DE KETELE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:13:07
60 Arman KAMYSHEV ASTANA PRO TEAM 0:13:10
61 Songezo JIM MTN – QHUBEKA 0:13:57
62 Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:14:36
63 Alessandro TONELLI BARDIANI CSF 0:15:24
64 Daniele COLLI NIPPO – VINI FANTINI 0:15:24
65 Nicola BOEM BARDIANI CSF 0:15:31
66 Genki YAMAMOTO NIPPO – VINI FANTINI 0:18:55
67 Dmitriy GRUZDEV ASTANA PRO TEAM 0:19:06
68 Sergiy GRECHYN TORKU SEKERSPOR 0:19:33
69 Kevin SEELDRAEYERS TORKU SEKERSPOR 0:19:34
70 Jarl SALOMEIN TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:20:20
71 Daniel MARTÍNEZ COLOMBIA 0:20:20
72 Natnael BERHANE MTN – QHUBEKA 0:20:20
73 Tomasz KIENDYS CCC SPRANDI POLKOWICE 0:20:24
74 David LOZANO RIBA TEAM NOVO NORDISK 0:20:24
75 Mateusz TACIAK CCC SPRANDI POLKOWICE 0:20:29
76 Adrian HONKISZ CCC SPRANDI POLKOWICE 0:20:29
77 Fabricio FERRARI BARCELO CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:20:30
78 John Kronborg EBSEN ANDRONI GIOCATTOLI 0:20:32
79 Peter KONING DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:20:34
80 Kevin LEDANOIS BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:20:34
81 Samuele CONTI SOUTHEAST 0:20:34
82 Armindo FONSECA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:20:34
83 Brice FEILLU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:20:34
84 Fernando GRIJALBA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:20:34
85 Florian GUILLOU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:20:34
86 Frantisek PADOUR ANDRONI GIOCATTOLI 0:20:34
87 Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:20:34
88 Mirac KAL TORKU SEKERSPOR 0:20:34
89 Evgeny PETROV TINKOFF – SAXO 0:20:34
90 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:20:34
91 James VANLANDSCHOOT WANTY – GROUPE GOBERT 0:21:04
92 Samuel SPOKES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:21:25
93 Kristian SBARAGLI MTN – QHUBEKA 0:22:04
94 Magnus Cort NIELSEN ORICA GreenEDGE 0:22:06
95 Bernard SULZBERGER DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:22:10
96 Mark RENSHAW ETIXX – QUICK STEP 0:22:10
97 Paolo SIMION BARDIANI CSF 0:22:19
98 Nicola RUFFONI BARDIANI CSF 0:22:19
99 Ruslan TLEUBAYEV ASTANA PRO TEAM 0:22:29
100 Tom DEVRIENDT WANTY – GROUPE GOBERT 0:22:35
101 Federico ZURLO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:22:55
102 Alessandro BAZZANA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:22:55
103 Malcom RUDOLPH DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:22:57
104 Jay Robert THOMSON MTN – QHUBEKA 0:24:22
105 Shiki KUROEDA NIPPO – VINI FANTINI 0:24:47
106 Frederik VEUCHELEN WANTY – GROUPE GOBERT 0:24:56
107 Martijn VERSCHOOR TEAM NOVO NORDISK 0:25:01
108 Carlos BARBERO CUESTA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:25:09
109 Caleb EWAN ORICA GreenEDGE 0:25:09
110 Adam BLYTHE ORICA GreenEDGE 0:25:09
111 Jan GHYSELINCK WANTY – GROUPE GOBERT 0:25:11
112 Sean DE BIE LOTTO SOUDAL 0:25:11
113 Michal KOLÁR TINKOFF – SAXO 0:25:16
114 Daniele BENNATI TINKOFF – SAXO 0:25:16
115 Davide APPOLLONIO ANDRONI GIOCATTOLI 0:25:44
116 Ramon CARRETERO SOUTHEAST 0:25:48
117 Maximiliano Ariel RICHEZE LAMPRE – MERIDA 0:27:13
118 Sacha MODOLO LAMPRE – MERIDA 0:27:13
119 Andrea PIECHELE BARDIANI CSF 0:27:14
120 Manuel BELLETTI SOUTHEAST 0:27:16
121 Roberto FERRARI LAMPRE – MERIDA 0:27:25
122 Chun Kai FENG LAMPRE – MERIDA 0:27:26
123 Marco BANDIERA ANDRONI GIOCATTOLI 0:27:42
124 Bert VAN LERBERGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:29:11
125 Lander SEYNAEVE WANTY – GROUPE GOBERT 0:29:11
126 Guillaume VAN KEIRSBULCK ETIXX – QUICK STEP 0:29:11
127 Fabio SABATINI ETIXX – QUICK STEP 0:29:11
128 Carlos Mario RAMIREZ BOTERO COLOMBIA 0:29:11
129 Yauheni HUTAROVICH BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:29:11
130 Sebastián MOLANO COLOMBIA 0:29:11
131 Ahmet ORKEN TORKU SEKERSPOR 0:29:11
132 Robert FÖRSTER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:29:11
133 Mattia POZZO NIPPO – VINI FANTINI 0:29:11
134 Nikolas MAES ETIXX – QUICK STEP 0:29:11
135 Mark CAVENDISH ETIXX – QUICK STEP 0:29:11
136 Jef VAN MEIRHAEGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:29:11
137 Roy JANS WANTY – GROUPE GOBERT 0:29:11
138 Iljo KEISSE ETIXX – QUICK STEP 0:29:11
139 Kris BOECKMANS LOTTO SOUDAL 0:29:11
140 Boris VALLEE LOTTO SOUDAL 0:29:11
141 Ken HANSON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:29:11
142 Damien HOWSON ORICA GreenEDGE 0:29:11
143 Marco BENFATTO ANDRONI GIOCATTOLI 0:29:11
144 Alessandro PETACCHI SOUTHEAST 0:29:43
145 Andrea PERON TEAM NOVO NORDISK 0:29:51
146 Nicolas LEFRANCOIS TEAM NOVO NORDISK 0:29:52
147 Ahmet AKDILEK TORKU SEKERSPOR 0:30:11
148 Brenton JONES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:30:17
149 Antonio VIOLA NIPPO – VINI FANTINI 0:30:17
150 Muhammet ATALAY TORKU SEKERSPOR 0:30:19
151 Graeme BROWN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:30:21
152 Daniel MCLAY BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:30:21
153 Francesco CHICCHI ANDRONI GIOCATTOLI 0:30:55
154 Nikolay TRUSOV TINKOFF – SAXO 0:32:17
155 Rafael ANDRIATO SOUTHEAST 0:32:19
156 Eugert ZHUPA SOUTHEAST 0:32:19
Klasyfikacja generalna
1 106 REBELLIN Davide CCC ITA 12h13’41” 00″
2 21 DURASEK Kristijan LAM CRO 12h13’48” 07″
3 81 SEPULVEDA Eduardo BSE ARG 12h14’31” 50″
4 15 MCCARTHY Jay TCS AUS 12h15’01” 01’20”
5 131 PAUWELS Serge MTN BEL 12h15’04” 01’23”
6 71 BARBIN Enrico BAR ITA 12h15’10” 01’29”
7 97 PARRA BUSTAMENTE Heiner Rodrigo CJR COL 12h15’13” 01’32”
8 187 RATTO Daniele UHC ITA 12h15’23” 01’42”
9 112 CANO ARDILA Alex COL COL 12h15’27” 01’46”
10 36 HANSEN Adam LTS AUS 12h15’38” 01’57”
11 191 SELVAGGI Mirko WGG ITA 12h15’45” 02’04”
12 165 MEGIAS LEAL Javier TNN ESP ’ ’ ’ ’
13 207 MARCZYNSKI Tomasz TRK POL 12h15’52” 02’11”
14 96 MAS BONET Luis CJR ESP 12h16’23” 02’42”
15 104 MIHAYLOV Nikolay CCC BUL 12h16’30” 02’49”
16 44 MEIER Christian OGE CAN ’ ’ ’ ’
17 173 JACOBS Pieter TSV BEL 12h16’42” 03’01”
18 57 LOPEZ MORENO Miguel AngelAST COL 12h16’58” 03’17”
19 182 EUSER Lucas UHC USA ’ ’ ’ ’
20 56 KOZHATAYEV Bakhtiyar AST KAZ 12h17’01” 03’20”
21 72 BATTAGLIN Enrico BAR ITA 12h17’06” 03’25”
22 171 CAMPENAERTS Victor TSV BEL 12h17’13” 03’32”
23 152 DE NEGRI Pier Paolo NIP ITA 12h17’28” 03’47”
24 124 PHELAN Adam DPC AUS 12h18’09” 04’28”
25 116 QUINTERO Carlos Julian COL COL 12h18’18” 04’37”
26 107 SCHUMACHER Stefan CCC GER 12h18’43” 05’02”
27 125 ROE Timothy DPC AUS 12h18’52” 05’11”
28 45 MEYER Cameron OGE AUS 12h19’13” 05’32”
29 28 XU Gang LAM CHN 12h19’19” 05’38”
30 67 NARDIN Alberto AND ITA 12h19’38” 05’57”
31 98 PRADES REVERTE Eduard CJR ESP 12h20’17” 06’36”
32 12 BELTRAN SUAREZ Eduard Alexander TCS COL 12h20’51” 07’10”
33 136 REGUIGUI Youcef MTN ALG 12h20’54” 07’13”
34 118 VALENCIA Juan Pablo COL COL ’ ’ ’ ’
35 51 AGNOLI Valerio AST ITA ’ ’ ’ ’
36 94 GONÇALVES José CJR POR ’ ’ ’ ’
37 113 DIAZ CARDENAS Edward FabianCOL COL ’ ’ ’ ’
38 167 PLANET Charles TNN FRA 12h21’33” 07’52”
39 186 JONES Christopher UHC USA 12h21’40” 07’59”
40 135 NIYONSHUTI Adrien MTN RWA 12h22’20” 08’39”
41 184 FRATTINI Davide UHC ITA ’ ’ ’ ’
42 204 BAKIRCI Nazim TRK TUR 12h22’27” 08’46”
43 105 OWSIAN Lukasz CCC POL 12h22’50” 09’09”
44 35 DE GENDT Thomas LTS BEL 12h23’07” 09’26”
45 31 GREIPEL André LTS GER 12h23’12” 09’31”
46 34 DE BUYST Jasper LTS BEL ’ ’ ’ ’
47 111 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades COL COL 12h23’15” 09’34”
48 101 HIRT Jan CCC CZE ’ ’ ’ ’
49 161 AMBROSE Scott TNN NZL 12h24’03” 10’22”
50 74 COLBRELLI Sonny BAR ITA 12h24’44” 11’03”
51 53 FOMINYKH Daniil AST KAZ 12h25’12” 11’31”
52 82 BRUN Frédéric BSE FRA ’ ’ ’ ’
53 22 FARIA DA COSTA Mario JorgeLAM POR 12h25’58” 12’17”
54 2 BOONEN Tom EQS BEL ’ ’ ’ ’
55 38 DOCKX Gert LTS BEL 12h26’00” 12’19”
56 13 BRUTT Pavel TCS RUS 12h26’01” 12’20”
57 25 KOSHEVOY Ilia LAM BLR 12h26’39” 12’58”
58 172 DE KETELE Kenny TSV BEL 12h26’48” 13’07”
59 55 KAMYSHEV Arman AST KAZ 12h26’51” 13’10”
60 17 SAGAN Juraj TCS SVK 12h27’27” 13’46”
61 134 JIM Songezo MTN RSA 12h27’38” 13’57”
62 178 WALLAYS Jelle TSV BEL 12h28’17” 14’36”
63 151 COLLI Daniele NIP ITA 12h29’05” 15’24”
64 78 TONELLI Alessandro BAR ITA ’ ’ ’ ’
65 73 BOEM Nicola BAR ITA 12h29’12” 15’31”
66 158 YAMAMOTO Genki NIP JPN 12h32’36” 18’55”
67 54 GRUZDEV Dmitriy AST KAZ 12h32’47” 19’06”
68 205 GRECHYN Sergiy TRK UKR 12h33’14” 19’33”
69 201 SEELDRAEYERS Kevin TRK BEL 12h33’15” 19’34”
70 174 SALOMEIN Jarl TSV BEL 12h34’01” 20’20”
71 132 BERHANE Natnael MTN ERI ’ ’ ’ ’
72 114 MARTÍNEZ Daniel COL COL ’ ’ ’ ’
73 103 KIENDYS Tomasz CCC POL 12h34’05” 20’24”
74 164 LOZANO RIBA David TNN ESP ’ ’ ’ ’
75 102 HONKISZ Adrian CCC POL 12h34’10” 20’29”
76 108 TACIAK Mateusz CCC POL ’ ’ ’ ’
77 93 FERRARI BARCELO Fabricio CJR URU 12h34’11” 20’30”
78 66 EBSEN John Kronborg AND DEN 12h34’13” 20’32”
79 95 GRIJALBA Fernando CJR ESP 12h34’15” 20’34”
80 83 FEILLU Brice BSE FRA ’ ’ ’ ’
81 206 KAL Mirac TRK TUR ’ ’ ’ ’
82 175 VAN HOECKE Gijs TSV BEL ’ ’ ’ ’
83 84 FONSECA Armindo BSE FRA ’ ’ ’ ’
84 87 LEDANOIS Kevin BSE FRA ’ ’ ’ ’
85 91 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello CJR ESP ’ ’ ’ ’
86 68 PADOUR Frantisek AND CZE ’ ’ ’ ’
87 16 PETROV Evgeny TCS RUS ’ ’ ’ ’
88 144 CONTI Samuele STH ITA ’ ’ ’ ’
89 85 GUILLOU Florian BSE FRA ’ ’ ’ ’
90 123 KONING Peter DPC NED 12h34’36” 20’55”
91 196 VANLANDSCHOOT James WGG BEL 12h34’45” 21’04”
92 127 SPOKES Samuel DPC AUS 12h35’06” 21’25”
93 137 SBARAGLI Kristian MTN ITA 12h35’45” 22’04”
94 47 NIELSEN Magnus Cort OGE DEN 12h35’47” 22’06”
95 5 RENSHAW Mark EQS AUS 12h35’51” 22’10”
96 128 SULZBERGER Bernard DPC AUS ’ ’ ’ ’
97 76 RUFFONI Nicola BAR ITA 12h36’00” 22’19”
98 77 SIMION Paolo BAR ITA ’ ’ ’ ’
99 58 TLEUBAYEV Ruslan AST KAZ 12h36’10” 22’29”
100 188 ZURLO Federico UHC ITA 12h36’36” 22’55”
101 181 BAZZANA Alessandro UHC ITA ’ ’ ’ ’
102 126 RUDOLPH Malcom DPC AUS 12h36’38” 22’57”
103 192 DEVRIENDT Tom WGG BEL 12h37’10” 23’29”
104 138 THOMSON Jay Robert MTN RSA 12h38’03” 24’22”
105 154 KUROEDA Shiki NIP JPN 12h38’28” 24’47”
106 168 VERSCHOOR Martijn TNN NED 12h38’42” 25’01”
107 92 BARBERO CUESTA Carlos CJR ESP 12h38’50” 25’09”
108 42 EWAN Caleb OGE AUS ’ ’ ’ ’
109 41 BLYTHE Adam OGE GBR ’ ’ ’ ’
110 33 DE BIE Sean LTS BEL 12h38’52” 25’11”
111 14 KOLÁR Michal TCS SVK 12h38’57” 25’16”
112 61 APPOLLONIO Davide AND ITA 12h39’25” 25’44”
113 11 BENNATI Daniele TCS ITA 12h39’29” 25’48”
114 143 CARRETERO Ramon STH PAN ’ ’ ’ ’
115 197 VEUCHELEN Frederik WGG BEL 12h40’04” 26’23”
116 26 MODOLO Sacha LAM ITA 12h40’54” 27’13”
117 75 PIECHELE Andrea BAR ITA 12h40’55” 27’14”
118 142 BELLETTI Manuel STH ITA 12h40’57” 27’16”
119 193 GHYSELINCK Jan WGG BEL ’ ’ ’ ’
120 23 FENG Chun Kai LAM TPE 12h41’07” 27’26”
121 27 RICHEZE Maximiliano Ariel LAM ARG 12h41’26” 27’45”
122 62 BANDIERA Marco AND ITA 12h42’34” 28’53”
123 1 CAVENDISH Mark EQS GBR 12h42’52” 29’11”
124 208 ORKEN Ahmet TRK TUR ’ ’ ’ ’
125 115 MOLANO Sebastián COL COL ’ ’ ’ ’
126 176 VAN LERBERGHE Bert TSV BEL ’ ’ ’ ’
127 194 JANS Roy WGG BEL ’ ’ ’ ’
128 63 BENFATTO Marco AND ITA ’ ’ ’ ’
129 86 HUTAROVICH Yauheni BSE BLR ’ ’ ’ ’
130 177 VAN MEIRHAEGHE Jef TSV BEL ’ ’ ’ ’
131 117 RAMIREZ BOTERO Carlos MarioCOL COL ’ ’ ’ ’
132 37 VALLEE Boris LTS BEL ’ ’ ’ ’
133 185 HANSON Ken UHC USA ’ ’ ’ ’
134 195 SEYNAEVE Lander WGG BEL ’ ’ ’ ’
135 183 FÖRSTER Robert UHC GER ’ ’ ’ ’
136 43 HOWSON Damien OGE AUS ’ ’ ’ ’
137 24 FERRARI Roberto LAM ITA 12h43’15” 29’34”
138 147 PETACCHI Alessandro STH ITA 12h43’24” 29’43”
139 166 PERON Andrea TNN ITA 12h43’32” 29’51”
140 163 LEFRANCOIS Nicolas TNN FRA 12h43’33” 29’52”
141 202 AKDILEK Ahmet TRK TUR 12h43’52” 30’11”
142 122 JONES Brenton DPC AUS 12h43’58” 30’17”
143 203 ATALAY Muhammet TRK TUR 12h44’00” 30’19”
144 88 MCLAY Daniel BSE GBR 12h44’02” 30’21”
145 64 CHICCHI Francesco AND ITA 12h44’36” 30’55”
146 6 SABATINI Fabio EQS ITA 12h44’46” 31’05”
147 4 MAES Nikolas EQS BEL 12h44’51” 31’10”
148 3 KEISSE Iljo EQS BEL 12h45’37” 31’56”
149 7 VAN KEIRSBULCK Guillaume EQS BEL 12h45’49” 32’08”
150 141 ANDRIATO Rafael STH BRA 12h46’00” 32’19”
151 148 ZHUPA Eugert STH ALB ’ ’ ’ ’
152 18 TRUSOV Nikolay TCS RUS 12h46’27” 32’46”
153 156 POZZO Mattia NIP ITA 12h46’31” 32’50”
154 157 VIOLA Antonio NIP ITA 12h46’36” 32’55”
155 121 BROWN Graeme DPC AUS 12h46’41” 33’00”
156 32 BOECKMANS Kris LTS BEL 12h46’59” 33’18”
157 153 GROSU Eduard Michael NIP ROU 12h47’30” 33’49”
158 133 BOS Theo MTN NED 12h47’46” 34’05”
159 155 MARINI Nicolas NIP ITA 12h48’22” 34’41”
160 146 MARECZKO Jakub STH ITA 12h51’06” 37’25”
161 46 MOURIS Jens OGE NED 12h51’45” 38’04”
162 162 DE MESMAEKER Kevin TNN BEL 12h51’46” 38’05”
Fot: Artur Machnik/naszosie.pl
Dawid Gruntkowski