Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice) jako pierwszy wdrapał się na szczyt wzgórza Elmali i został nowym liderem Tour of Turkey! Włoch o 6 sekund pokonał Kristjana Duraska (Lampre-Merida) oraz Eduardo Spuelvedę (Bretagne-Seche).

Wtorkowy etap tureckiej imprezy prowadził z nadmorskiego kurortu Kemer do Elmali. Zawodnicy mieli do pokonania 3 premie górskie w tym ostatnia usytuowana była na mecie 163 kilometrowego odcinka. Jako pierwsi, do ucieczki załapali się Jose Goncalves (Caja Rural), Marco Bandiera (Androni – Giocattoli), Songezo Jim (MTN – Qhubeka), Samuel Spokes (Drapac) i Juan Pablo Valencia.

Stage-1429983129

Z biegiem etapu z czołówki odpadli Spokes i Bandiera, a pozostała trójka z niewielką przewagą zdołała wjechać na szczyt pierwszej z dwóch najcięższych gór wyścigu. Już wtedy mocno przerzedził się też peleton, w którym zostało około 60 zawodników. Po przejechaniu kilku kilometrów po płaskim, na kontrę zdecydowała się siódemka w składzie Youcef Reguigui (MTN – Qhubeka), Jelle Wallays (Topsport – Vlaanderen), Tom Boonen (Etixx – Quickstep), Pavel Brutt (Tinkoff – Saxo), Thomas De Gendt (Lotto – Soudal), Gert Dockx (Lotto – Soudal), Nicola Boem (Bardiani).

Grupka pościgowa szybko doszła liderów, jednak ze względu na przewagę zaledwie 15 sekund, na ponowny atak zdecydowali się Reguigui, Wallays i Brutt. Taki układ sił nie trwał zbyt długo. Uciekinierzy byli w stanie utrzymać się przed grupą zasadniczą przez około 20 kilometrów, by u podnóża finałowej wspinaczki zostać dościgniętym.

Wówczas do jeszcze mocniejszej pracy wzięła się drużyna Astany, która podczas przejazdu przez płaskowyż kontrolowała sytuację. Jak się chwilę później okazało, plan kazachskiego zespołu nie został wdrożony w życie, gdyż na 7,5 kilometra przed metą z sił opadł ich lider Valerio Agnoli. Praktycznie w tym samym momencie, swoją akcję ofensywną rozpoczął Heiner Parra (Caja Rural), na którego kole znalazł się Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice). Chwilę później do prowadzącej dwójki dołączył jeszcze Kristian Durasek (Lampre – Merida).

Odjazd, w skład którego wchodził lider ekipy Dariusza Miłka, dość szybko zyskał sobie 20 sekund przewagi. Wówczas na kontrę zdecydowali się Enrico Barbin (Bardiani) i Jay McCarthy (Tinkoff – Saxo), jednak nie byli oni w stanie dogonić czołówki. Kilka kilometrów dalej słabsze chwile miał Parra, który zdecydował się zjechać do drugiej grupki. Podczas, gdy Rebellin z Duraskiem powiększali swoją przewagę, z pozostałości peletonu zaatakował Eduardo Sepulveda (Bretagne), który zdołał przejść na trzecią pozycję.

Ostatecznie jednak o zwycięstwie etapowym zadecydował finisz prowadzącej dwójki, w którym lepszy okazał się Rebellin. 6 sekund za Włochem finiszował Durasek, a 48 sekund stracił Sepulveda. Gwiazdor ekipy prowadzonej przez Piotra Wadeckiego został też nowym liderem wyścigu.

Na trzynastym miejscu zameldował się Tomasz Marczyński (Torku Sekerspor).

Wyniki:

1    Davide REBELLIN    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:34:11
2    Kristijan DURASEK    LAMPRE – MERIDA    0:00:07
3    Eduardo SEPULVEDA    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:50
4    Jay MCCARTHY    TINKOFF – SAXO    0:01:20
5    Serge PAUWELS    MTN – QHUBEKA    0:01:23
6    Enrico BARBIN    BARDIANI CSF    0:01:29
7    Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:01:32
8    Daniele RATTO    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:01:42
9    Alex CANO ARDILA    COLOMBIA    0:01:46
10    Adam HANSEN    LOTTO SOUDAL    0:01:57
11    Mirko SELVAGGI    WANTY – GROUPE GOBERT    0:02:04
12    Javier MEGIAS LEAL    TEAM NOVO NORDISK    0:02:04
13    Tomasz MARCZYNSKI    TORKU SEKERSPOR    0:02:11
14    Luis MAS BONET    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:02:42
15    Christian MEIER    ORICA GreenEDGE    0:02:49
16    Nikolay MIHAYLOV    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:02:49
17    Pieter JACOBS    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:03:01
18    Lucas EUSER    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:03:17
19    Miguel Angel LOPEZ MORENO    ASTANA PRO TEAM    0:03:17
20    Bakhtiyar KOZHATAYEV    ASTANA PRO TEAM    0:03:20
21    Enrico BATTAGLIN    BARDIANI CSF    0:03:25
22    Victor CAMPENAERTS    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:03:32
23    Pier Paolo DE NEGRI    NIPPO – VINI FANTINI    0:03:47
24    Adam PHELAN    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:04:28
25    Carlos Julian QUINTERO    COLOMBIA    0:04:37
26    Stefan SCHUMACHER    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:05:02
27    Timothy ROE    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:05:11
28    Cameron MEYER    ORICA GreenEDGE    0:05:32
29    Gang XU    LAMPRE – MERIDA    0:05:38
30    Alberto NARDIN    ANDRONI GIOCATTOLI    0:05:57
31    Eduard PRADES REVERTE    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:06:36
32    Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ    TINKOFF – SAXO    0:07:10
33    Valerio AGNOLI    ASTANA PRO TEAM    0:07:13
34    Youcef REGUIGUI    MTN – QHUBEKA    0:07:13
35    Juan Pablo VALENCIA    COLOMBIA    0:07:13
36    José GONÇALVES    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:07:13
37    Edward Fabian DIAZ CARDENAS    COLOMBIA    0:07:13
38    Charles PLANET    TEAM NOVO NORDISK    0:07:52
39    Christopher JONES    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:07:59
40    Davide FRATTINI    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:08:39
41    Adrien NIYONSHUTI    MTN – QHUBEKA    0:08:39
42    Nazim BAKIRCI    TORKU SEKERSPOR    0:08:46
43    Lukasz OWSIAN    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:09:09
44    Thomas DE GENDT    LOTTO SOUDAL    0:09:26
45    André GREIPEL    LOTTO SOUDAL    0:09:31
46    Jasper DE BUYST    LOTTO SOUDAL    0:09:31
47    Jan HIRT    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:09:34
48    Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS    COLOMBIA    0:09:34
49    Scott AMBROSE    TEAM NOVO NORDISK    0:10:22
50    Sonny COLBRELLI    BARDIANI CSF    0:11:03
51    Daniil FOMINYKH    ASTANA PRO TEAM    0:11:31
52    Frédéric BRUN    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:11:31
53    Juraj SAGAN    TINKOFF – SAXO    0:12:17
54    Tom BOONEN    ETIXX – QUICK STEP    0:12:17
55    Mario Jorge FARIA DA COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:12:17
56    Gert DOCKX    LOTTO SOUDAL    0:12:19
57    Pavel BRUTT    TINKOFF – SAXO    0:12:20
58    Ilia KOSHEVOY    LAMPRE – MERIDA    0:12:58
59    Kenny DE KETELE    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:13:07
60    Arman KAMYSHEV    ASTANA PRO TEAM    0:13:10
61    Songezo JIM    MTN – QHUBEKA    0:13:57
62    Jelle WALLAYS    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:14:36
63    Alessandro TONELLI    BARDIANI CSF    0:15:24
64    Daniele COLLI    NIPPO – VINI FANTINI    0:15:24
65    Nicola BOEM    BARDIANI CSF    0:15:31
66    Genki YAMAMOTO    NIPPO – VINI FANTINI    0:18:55
67    Dmitriy GRUZDEV    ASTANA PRO TEAM    0:19:06
68    Sergiy GRECHYN    TORKU SEKERSPOR    0:19:33
69    Kevin SEELDRAEYERS    TORKU SEKERSPOR    0:19:34
70    Jarl SALOMEIN    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:20:20
71    Daniel MARTÍNEZ    COLOMBIA    0:20:20
72    Natnael BERHANE    MTN – QHUBEKA    0:20:20
73    Tomasz KIENDYS    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:20:24
74    David LOZANO RIBA    TEAM NOVO NORDISK    0:20:24
75    Mateusz TACIAK    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:20:29
76    Adrian HONKISZ    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:20:29
77    Fabricio FERRARI BARCELO    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:20:30
78    John Kronborg EBSEN    ANDRONI GIOCATTOLI    0:20:32
79    Peter KONING    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:20:34
80    Kevin LEDANOIS    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:20:34
81    Samuele CONTI    SOUTHEAST    0:20:34
82    Armindo FONSECA    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:20:34
83    Brice FEILLU    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:20:34
84    Fernando GRIJALBA    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:20:34
85    Florian GUILLOU    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:20:34
86    Frantisek PADOUR    ANDRONI GIOCATTOLI    0:20:34
87    Gijs VAN HOECKE    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:20:34
88    Mirac KAL    TORKU SEKERSPOR    0:20:34
89    Evgeny PETROV    TINKOFF – SAXO    0:20:34
90    Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:20:34
91    James VANLANDSCHOOT    WANTY – GROUPE GOBERT    0:21:04
92    Samuel SPOKES    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:21:25
93    Kristian SBARAGLI    MTN – QHUBEKA    0:22:04
94    Magnus Cort NIELSEN    ORICA GreenEDGE    0:22:06
95    Bernard SULZBERGER    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:22:10
96    Mark RENSHAW    ETIXX – QUICK STEP    0:22:10
97    Paolo SIMION    BARDIANI CSF    0:22:19
98    Nicola RUFFONI    BARDIANI CSF    0:22:19
99    Ruslan TLEUBAYEV    ASTANA PRO TEAM    0:22:29
100    Tom DEVRIENDT    WANTY – GROUPE GOBERT    0:22:35
101    Federico ZURLO    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:22:55
102    Alessandro BAZZANA    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:22:55
103    Malcom RUDOLPH    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:22:57
104    Jay Robert THOMSON    MTN – QHUBEKA    0:24:22
105    Shiki KUROEDA    NIPPO – VINI FANTINI    0:24:47
106    Frederik VEUCHELEN    WANTY – GROUPE GOBERT    0:24:56
107    Martijn VERSCHOOR    TEAM NOVO NORDISK    0:25:01
108    Carlos BARBERO CUESTA    CAJA RURAL-SEGUROS RGA    0:25:09
109    Caleb EWAN    ORICA GreenEDGE    0:25:09
110    Adam BLYTHE    ORICA GreenEDGE    0:25:09
111    Jan GHYSELINCK    WANTY – GROUPE GOBERT    0:25:11
112    Sean DE BIE    LOTTO SOUDAL    0:25:11
113    Michal KOLÁR    TINKOFF – SAXO    0:25:16
114    Daniele BENNATI    TINKOFF – SAXO    0:25:16
115    Davide APPOLLONIO    ANDRONI GIOCATTOLI    0:25:44
116    Ramon CARRETERO    SOUTHEAST    0:25:48
117    Maximiliano Ariel RICHEZE    LAMPRE – MERIDA    0:27:13
118    Sacha MODOLO    LAMPRE – MERIDA    0:27:13
119    Andrea PIECHELE    BARDIANI CSF    0:27:14
120    Manuel BELLETTI    SOUTHEAST    0:27:16
121    Roberto FERRARI    LAMPRE – MERIDA    0:27:25
122    Chun Kai FENG    LAMPRE – MERIDA    0:27:26
123    Marco BANDIERA    ANDRONI GIOCATTOLI    0:27:42
124    Bert VAN LERBERGHE    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:29:11
125    Lander SEYNAEVE    WANTY – GROUPE GOBERT    0:29:11
126    Guillaume VAN KEIRSBULCK    ETIXX – QUICK STEP    0:29:11
127    Fabio SABATINI    ETIXX – QUICK STEP    0:29:11
128    Carlos Mario RAMIREZ BOTERO    COLOMBIA    0:29:11
129    Yauheni HUTAROVICH    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:29:11
130    Sebastián MOLANO    COLOMBIA    0:29:11
131    Ahmet ORKEN    TORKU SEKERSPOR    0:29:11
132    Robert FÖRSTER    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:29:11
133    Mattia POZZO    NIPPO – VINI FANTINI    0:29:11
134    Nikolas MAES    ETIXX – QUICK STEP    0:29:11
135    Mark CAVENDISH    ETIXX – QUICK STEP    0:29:11
136    Jef VAN MEIRHAEGHE    TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE    0:29:11
137    Roy JANS    WANTY – GROUPE GOBERT    0:29:11
138    Iljo KEISSE    ETIXX – QUICK STEP    0:29:11
139    Kris BOECKMANS    LOTTO SOUDAL    0:29:11
140    Boris VALLEE    LOTTO SOUDAL    0:29:11
141    Ken HANSON    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    0:29:11
142    Damien HOWSON    ORICA GreenEDGE    0:29:11
143    Marco BENFATTO    ANDRONI GIOCATTOLI    0:29:11
144    Alessandro PETACCHI    SOUTHEAST    0:29:43
145    Andrea PERON    TEAM NOVO NORDISK    0:29:51
146    Nicolas LEFRANCOIS    TEAM NOVO NORDISK    0:29:52
147    Ahmet AKDILEK    TORKU SEKERSPOR    0:30:11
148    Brenton JONES    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:30:17
149    Antonio VIOLA    NIPPO – VINI FANTINI    0:30:17
150    Muhammet ATALAY    TORKU SEKERSPOR    0:30:19
151    Graeme BROWN    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    0:30:21
152    Daniel MCLAY    BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT    0:30:21
153    Francesco CHICCHI    ANDRONI GIOCATTOLI    0:30:55
154    Nikolay TRUSOV    TINKOFF – SAXO    0:32:17
155    Rafael ANDRIATO    SOUTHEAST    0:32:19
156    Eugert ZHUPA    SOUTHEAST    0:32:19

 

Klasyfikacja generalna
1 106 REBELLIN Davide CCC ITA 12h13’41” 00″
2 21 DURASEK Kristijan LAM CRO 12h13’48” 07″
3 81 SEPULVEDA Eduardo BSE ARG 12h14’31” 50″
4 15 MCCARTHY Jay TCS AUS 12h15’01” 01’20”
5 131 PAUWELS Serge MTN BEL 12h15’04” 01’23”
6 71 BARBIN Enrico BAR ITA 12h15’10” 01’29”
7 97 PARRA BUSTAMENTE Heiner Rodrigo CJR COL 12h15’13” 01’32”
8 187 RATTO Daniele UHC ITA 12h15’23” 01’42”
9 112 CANO ARDILA Alex COL COL 12h15’27” 01’46”
10 36 HANSEN Adam LTS AUS 12h15’38” 01’57”
11 191 SELVAGGI Mirko WGG ITA 12h15’45” 02’04”
12 165 MEGIAS LEAL Javier TNN ESP ‘ ‘ ‘ ‘
13 207 MARCZYNSKI Tomasz TRK POL 12h15’52” 02’11”
14 96 MAS BONET Luis CJR ESP 12h16’23” 02’42”
15 104 MIHAYLOV Nikolay CCC BUL 12h16’30” 02’49”
16 44 MEIER Christian OGE CAN ‘ ‘ ‘ ‘
17 173 JACOBS Pieter TSV BEL 12h16’42” 03’01”
18 57 LOPEZ MORENO Miguel AngelAST COL 12h16’58” 03’17”
19 182 EUSER Lucas UHC USA ‘ ‘ ‘ ‘
20 56 KOZHATAYEV Bakhtiyar AST KAZ 12h17’01” 03’20”
21 72 BATTAGLIN Enrico BAR ITA 12h17’06” 03’25”
22 171 CAMPENAERTS Victor TSV BEL 12h17’13” 03’32”
23 152 DE NEGRI Pier Paolo NIP ITA 12h17’28” 03’47”
24 124 PHELAN Adam DPC AUS 12h18’09” 04’28”
25 116 QUINTERO Carlos Julian COL COL 12h18’18” 04’37”
26 107 SCHUMACHER Stefan CCC GER 12h18’43” 05’02”
27 125 ROE Timothy DPC AUS 12h18’52” 05’11”
28 45 MEYER Cameron OGE AUS 12h19’13” 05’32”
29 28 XU Gang LAM CHN 12h19’19” 05’38”
30 67 NARDIN Alberto AND ITA 12h19’38” 05’57”
31 98 PRADES REVERTE Eduard CJR ESP 12h20’17” 06’36”
32 12 BELTRAN SUAREZ Eduard Alexander TCS COL 12h20’51” 07’10”
33 136 REGUIGUI Youcef MTN ALG 12h20’54” 07’13”
34 118 VALENCIA Juan Pablo COL COL ‘ ‘ ‘ ‘
35 51 AGNOLI Valerio AST ITA ‘ ‘ ‘ ‘
36 94 GONÇALVES José CJR POR ‘ ‘ ‘ ‘
37 113 DIAZ CARDENAS Edward FabianCOL COL ‘ ‘ ‘ ‘
38 167 PLANET Charles TNN FRA 12h21’33” 07’52”
39 186 JONES Christopher UHC USA 12h21’40” 07’59”
40 135 NIYONSHUTI Adrien MTN RWA 12h22’20” 08’39”
41 184 FRATTINI Davide UHC ITA ‘ ‘ ‘ ‘
42 204 BAKIRCI Nazim TRK TUR 12h22’27” 08’46”
43 105 OWSIAN Lukasz CCC POL 12h22’50” 09’09”
44 35 DE GENDT Thomas LTS BEL 12h23’07” 09’26”
45 31 GREIPEL André LTS GER 12h23’12” 09’31”
46 34 DE BUYST Jasper LTS BEL ‘ ‘ ‘ ‘
47 111 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades COL COL 12h23’15” 09’34”
48 101 HIRT Jan CCC CZE ‘ ‘ ‘ ‘
49 161 AMBROSE Scott TNN NZL 12h24’03” 10’22”
50 74 COLBRELLI Sonny BAR ITA 12h24’44” 11’03”
51 53 FOMINYKH Daniil AST KAZ 12h25’12” 11’31”
52 82 BRUN Frédéric BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
53 22 FARIA DA COSTA Mario JorgeLAM POR 12h25’58” 12’17”
54 2 BOONEN Tom EQS BEL ‘ ‘ ‘ ‘
55 38 DOCKX Gert LTS BEL 12h26’00” 12’19”
56 13 BRUTT Pavel TCS RUS 12h26’01” 12’20”
57 25 KOSHEVOY Ilia LAM BLR 12h26’39” 12’58”
58 172 DE KETELE Kenny TSV BEL 12h26’48” 13’07”
59 55 KAMYSHEV Arman AST KAZ 12h26’51” 13’10”
60 17 SAGAN Juraj TCS SVK 12h27’27” 13’46”
61 134 JIM Songezo MTN RSA 12h27’38” 13’57”
62 178 WALLAYS Jelle TSV BEL 12h28’17” 14’36”
63 151 COLLI Daniele NIP ITA 12h29’05” 15’24”
64 78 TONELLI Alessandro BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
65 73 BOEM Nicola BAR ITA 12h29’12” 15’31”
66 158 YAMAMOTO Genki NIP JPN 12h32’36” 18’55”
67 54 GRUZDEV Dmitriy AST KAZ 12h32’47” 19’06”
68 205 GRECHYN Sergiy TRK UKR 12h33’14” 19’33”
69 201 SEELDRAEYERS Kevin TRK BEL 12h33’15” 19’34”
70 174 SALOMEIN Jarl TSV BEL 12h34’01” 20’20”
71 132 BERHANE Natnael MTN ERI ‘ ‘ ‘ ‘
72 114 MARTÍNEZ Daniel COL COL ‘ ‘ ‘ ‘
73 103 KIENDYS Tomasz CCC POL 12h34’05” 20’24”
74 164 LOZANO RIBA David TNN ESP ‘ ‘ ‘ ‘
75 102 HONKISZ Adrian CCC POL 12h34’10” 20’29”
76 108 TACIAK Mateusz CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
77 93 FERRARI BARCELO Fabricio CJR URU 12h34’11” 20’30”
78 66 EBSEN John Kronborg AND DEN 12h34’13” 20’32”
79 95 GRIJALBA Fernando CJR ESP 12h34’15” 20’34”
80 83 FEILLU Brice BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
81 206 KAL Mirac TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
82 175 VAN HOECKE Gijs TSV BEL ‘ ‘ ‘ ‘
83 84 FONSECA Armindo BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
84 87 LEDANOIS Kevin BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
85 91 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello CJR ESP ‘ ‘ ‘ ‘
86 68 PADOUR Frantisek AND CZE ‘ ‘ ‘ ‘
87 16 PETROV Evgeny TCS RUS ‘ ‘ ‘ ‘
88 144 CONTI Samuele STH ITA ‘ ‘ ‘ ‘
89 85 GUILLOU Florian BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
90 123 KONING Peter DPC NED 12h34’36” 20’55”
91 196 VANLANDSCHOOT James WGG BEL 12h34’45” 21’04”
92 127 SPOKES Samuel DPC AUS 12h35’06” 21’25”
93 137 SBARAGLI Kristian MTN ITA 12h35’45” 22’04”
94 47 NIELSEN Magnus Cort OGE DEN 12h35’47” 22’06”
95 5 RENSHAW Mark EQS AUS 12h35’51” 22’10”
96 128 SULZBERGER Bernard DPC AUS ‘ ‘ ‘ ‘
97 76 RUFFONI Nicola BAR ITA 12h36’00” 22’19”
98 77 SIMION Paolo BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
99 58 TLEUBAYEV Ruslan AST KAZ 12h36’10” 22’29”
100 188 ZURLO Federico UHC ITA 12h36’36” 22’55”
101 181 BAZZANA Alessandro UHC ITA ‘ ‘ ‘ ‘
102 126 RUDOLPH Malcom DPC AUS 12h36’38” 22’57”
103 192 DEVRIENDT Tom WGG BEL 12h37’10” 23’29”
104 138 THOMSON Jay Robert MTN RSA 12h38’03” 24’22”
105 154 KUROEDA Shiki NIP JPN 12h38’28” 24’47”
106 168 VERSCHOOR Martijn TNN NED 12h38’42” 25’01”
107 92 BARBERO CUESTA Carlos CJR ESP 12h38’50” 25’09”
108 42 EWAN Caleb OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
109 41 BLYTHE Adam OGE GBR ‘ ‘ ‘ ‘
110 33 DE BIE Sean LTS BEL 12h38’52” 25’11”
111 14 KOLÁR Michal TCS SVK 12h38’57” 25’16”
112 61 APPOLLONIO Davide AND ITA 12h39’25” 25’44”
113 11 BENNATI Daniele TCS ITA 12h39’29” 25’48”
114 143 CARRETERO Ramon STH PAN ‘ ‘ ‘ ‘
115 197 VEUCHELEN Frederik WGG BEL 12h40’04” 26’23”
116 26 MODOLO Sacha LAM ITA 12h40’54” 27’13”
117 75 PIECHELE Andrea BAR ITA 12h40’55” 27’14”
118 142 BELLETTI Manuel STH ITA 12h40’57” 27’16”
119 193 GHYSELINCK Jan WGG BEL ‘ ‘ ‘ ‘
120 23 FENG Chun Kai LAM TPE 12h41’07” 27’26”
121 27 RICHEZE Maximiliano Ariel LAM ARG 12h41’26” 27’45”
122 62 BANDIERA Marco AND ITA 12h42’34” 28’53”
123 1 CAVENDISH Mark EQS GBR 12h42’52” 29’11”
124 208 ORKEN Ahmet TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
125 115 MOLANO Sebastián COL COL ‘ ‘ ‘ ‘
126 176 VAN LERBERGHE Bert TSV BEL ‘ ‘ ‘ ‘
127 194 JANS Roy WGG BEL ‘ ‘ ‘ ‘
128 63 BENFATTO Marco AND ITA ‘ ‘ ‘ ‘
129 86 HUTAROVICH Yauheni BSE BLR ‘ ‘ ‘ ‘
130 177 VAN MEIRHAEGHE Jef TSV BEL ‘ ‘ ‘ ‘
131 117 RAMIREZ BOTERO Carlos MarioCOL COL ‘ ‘ ‘ ‘
132 37 VALLEE Boris LTS BEL ‘ ‘ ‘ ‘
133 185 HANSON Ken UHC USA ‘ ‘ ‘ ‘
134 195 SEYNAEVE Lander WGG BEL ‘ ‘ ‘ ‘
135 183 FÖRSTER Robert UHC GER ‘ ‘ ‘ ‘
136 43 HOWSON Damien OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
137 24 FERRARI Roberto LAM ITA 12h43’15” 29’34”
138 147 PETACCHI Alessandro STH ITA 12h43’24” 29’43”
139 166 PERON Andrea TNN ITA 12h43’32” 29’51”
140 163 LEFRANCOIS Nicolas TNN FRA 12h43’33” 29’52”
141 202 AKDILEK Ahmet TRK TUR 12h43’52” 30’11”
142 122 JONES Brenton DPC AUS 12h43’58” 30’17”
143 203 ATALAY Muhammet TRK TUR 12h44’00” 30’19”
144 88 MCLAY Daniel BSE GBR 12h44’02” 30’21”
145 64 CHICCHI Francesco AND ITA 12h44’36” 30’55”
146 6 SABATINI Fabio EQS ITA 12h44’46” 31’05”
147 4 MAES Nikolas EQS BEL 12h44’51” 31’10”
148 3 KEISSE Iljo EQS BEL 12h45’37” 31’56”
149 7 VAN KEIRSBULCK Guillaume EQS BEL 12h45’49” 32’08”
150 141 ANDRIATO Rafael STH BRA 12h46’00” 32’19”
151 148 ZHUPA Eugert STH ALB ‘ ‘ ‘ ‘
152 18 TRUSOV Nikolay TCS RUS 12h46’27” 32’46”
153 156 POZZO Mattia NIP ITA 12h46’31” 32’50”
154 157 VIOLA Antonio NIP ITA 12h46’36” 32’55”
155 121 BROWN Graeme DPC AUS 12h46’41” 33’00”
156 32 BOECKMANS Kris LTS BEL 12h46’59” 33’18”
157 153 GROSU Eduard Michael NIP ROU 12h47’30” 33’49”
158 133 BOS Theo MTN NED 12h47’46” 34’05”
159 155 MARINI Nicolas NIP ITA 12h48’22” 34’41”
160 146 MARECZKO Jakub STH ITA 12h51’06” 37’25”
161 46 MOURIS Jens OGE NED 12h51’45” 38’04”
162 162 DE MESMAEKER Kevin TNN BEL 12h51’46” 38’05”

 

Fot: Artur Machnik/naszosie.pl

Dawid Gruntkowski