Dzień przerwy za nami i kolarze wracają do walki o zwycięstwo w 77. La Vuelta ciclista a España. Na ten moment w najlepszej pozycji jest liderujący Remco Evenepoel, a dzisiejsza jazda indywidualna na czas powinna sprzyjać Belgowi i przyczynić się do powiększenia przez niego swojej przewagi. Czy tak będzie? Zobaczymy.
Pierwszy z zawodników rampę startową opuści niedługo przed godziną 14 i co minutę do samotnej walki z czasem ruszać będą kolejni kolarze w kolejności odwrotnej do zajmowanego miejsca w klasyfikacji generalnej. Tym samym rywalizację otworzy Floris De Tier (Alpecin-Deceuninck), a nieco ponad 3 godziny później, o 16:55, do walki ruszy Remco Evenepoel (Quick-Step Alpha Vinyl Team).
Polacy wystartują o 14:03 – Kamil Małecki (Lotto Soudal) i 14:40 – Łukasz Owsian (Team Arkéa Samsic).
Kolejność startu do 10. etapu 77. La Vuelta ciclista a España:
Kursywą oznaczeni zostali potencjalni faworyci czasówki
1 | 13:52:00 | DE TIER Floris | Alpecin-Deceuninck |
2 | 13:53:00 | VAN POPPEL Boy | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
3 | 13:54:00 | MAS Lluís | Movistar Team |
4 | 13:55:00 | JOHANSEN Julius | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
5 | 13:56:00 | MULLEN Ryan | BORA – hansgrohe |
6 | 13:57:00 | CIMOLAI Davide | Cofidis |
7 | 13:58:00 | MERLIER Tim | Alpecin-Deceuninck |
8 | 13:59:00 | TAMINIAUX Lionel | Alpecin-Deceuninck |
9 | 14:00:00 | OLIVEIRA Ivo | UAE Team Emirates |
10 | 14:01:00 | VAN DEN BERG Julius | EF Education-EasyPost |
11 | 14:02:00 | DNS – pozytywny wynik | testu na covid-19 |
12 | 14:03:00 | MAŁECKI Kamil | Lotto Soudal |
13 | 14:04:00 | O’BRIEN Kelland | Team BikeExchange – Jayco |
14 | 14:05:00 | TEUNISSEN Mike | Jumbo-Visma |
15 | 14:06:00 | MOLANO Juan Sebastián | UAE Team Emirates |
16 | 14:07:00 | LIENHARD Fabian | Groupama – FDJ |
17 | 14:08:00 | AZURMENDI Ibai | Euskaltel – Euskadi |
18 | 14:09:00 | BENNETT Sam | BORA – hansgrohe |
19 | 14:10:00 | DNS – pozytywny wynik | testu na covid-19 |
20 | 14:11:00 | RUSSO Clément | Team Arkéa Samsic |
21 | 14:12:00 | VAN POPPEL Danny | BORA – hansgrohe |
22 | 14:13:00 | ITURRIA Mikel | Euskaltel – Euskadi |
23 | 14:14:00 | DEGENKOLB John | Team DSM |
24 | 14:15:00 | FEDOROV Yevgeniy | Astana Qazaqstan Team |
25 | 14:16:00 | COQUARD Bryan | Cofidis |
26 | 14:17:00 | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM |
27 | 14:18:00 | ACKERMANN Pascal | UAE Team Emirates |
28 | 14:19:00 | BEULLENS Cedric | Lotto Soudal |
29 | 14:20:00 | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM |
30 | 14:21:00 | TIBERI Antonio | Trek – Segafredo |
31 | 14:22:00 | MCLAY Daniel | Team Arkéa Samsic |
32 | 14:23:00 | SHAW James | EF Education-EasyPost |
33 | 14:24:00 | KIRSCH Alex | Trek – Segafredo |
34 | 14:25:00 | RAUGEL Antoine | AG2R Citroën Team |
35 | 14:26:00 | FROOME Chris | Israel – Premier Tech |
36 | 14:27:00 | HEPBURN Michael | Team BikeExchange – Jayco |
37 | 14:28:00 | GUERNALEC Thibault | Team Arkéa Samsic |
38 | 14:29:00 | CATALDO Dario | Trek – Segafredo |
39 | 14:30:00 | DE MARCHI Alessandro | Israel – Premier Tech |
40 | 14:31:00 | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain – Victorious |
41 | 14:32:00 | OKAMIKA Ander | Burgos-BH |
42 | 14:33:00 | CHAMPION Thomas | Cofidis |
43 | 14:34:00 | SCOTSON Miles | Groupama – FDJ |
44 | 14:35:00 | CAVAGNA Rémi | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
45 | 14:36:00 | GROVES Kaden | Team BikeExchange – Jayco |
46 | 14:37:00 | GALVÁN Francisco | Equipo Kern Pharma |
47 | 14:38:00 | CARRETERO Héctor | Equipo Kern Pharma |
48 | 14:39:00 | KOCH Jonas | BORA – hansgrohe |
49 | 14:40:00 | OWSIAN Łukasz | Team Arkéa Samsic |
50 | 14:41:00 | DNS – choroba | |
51 | 14:42:00 | VERMEERSCH Gianni | Alpecin-Deceuninck |
52 | 14:43:00 | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Deceuninck |
53 | 14:44:00 | PEDERSEN Mads | Trek – Segafredo |
54 | 14:45:00 | TURNER Ben | INEOS Grenadiers |
55 | 14:46:00 | TEJADA Harold | Astana Qazaqstan Team |
56 | 14:47:00 | BOL Jetse | Burgos-BH |
57 | 14:48:00 | MARTÍN Gotzon | Euskaltel – Euskadi |
58 | 14:49:00 | BRENNER Marco | Team DSM |
59 | 14:50:00 | IMPEY Daryl | Israel – Premier Tech |
60 | 14:51:00 | DEVENYNS Dries | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
61 | 14:52:00 | BEVIN Patrick | Israel – Premier Tech |
62 | 14:53:00 | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal |
63 | 14:54:00 | DURBRIDGE Luke | Team BikeExchange – Jayco |
64 | 14:55:00 | LUTSENKO Alexey | Astana Qazaqstan Team |
65 | 14:56:00 | CANAL Carlos | Euskaltel – Euskadi |
66 | 14:57:00 | AZPARREN Xabier Mikel | Euskaltel – Euskadi |
67 | 14:58:00 | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost |
68 | 14:59:00 | CONCA Filippo | Lotto Soudal |
69 | 15:00:00 | GARCÍA PIERNA Raúl | Equipo Kern Pharma |
70 | 15:01:00 | BOU Joan | Euskaltel – Euskadi |
71 | 15:02:00 | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team |
72 | 15:03:00 | MIQUEL Pau | Equipo Kern Pharma |
73 | 15:04:00 | BERRADE Urko | Equipo Kern Pharma |
74 | 15:05:00 | ŘEPA Vojtěch | Equipo Kern Pharma |
75 | 15:06:00 | VAN GILS Maxim | Lotto Soudal |
76 | 15:07:00 | SWEENY Harry | Lotto Soudal |
77 | 15:08:00 | CAICEDO Jonathan Klever | EF Education-EasyPost |
78 | 15:09:00 | BERNARD Julien | Trek – Segafredo |
79 | 15:10:00 | ARMIRAIL Bruno | Groupama – FDJ |
80 | 15:11:00 | VERVAEKE Louis | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
81 | 15:12:00 | PLAPP Luke | INEOS Grenadiers |
82 | 15:13:00 | LÓPEZ Juan Pedro | Trek – Segafredo |
83 | 15:14:00 | HERRADA José | Cofidis |
84 | 15:15:00 | ADRIÀ Roger | Equipo Kern Pharma |
85 | 15:16:00 | PETERS Nans | AG2R Citroën Team |
86 | 15:17:00 | DNS – pozytywny wynik | testu na covid-19 |
87 | 15:18:00 | JUNGELS Bob | AG2R Citroën Team |
88 | 15:19:00 | MCNULTY Brandon | UAE Team Emirates |
89 | 15:20:00 | DENNIS Rohan | Jumbo-Visma |
90 | 15:21:00 | WRIGHT Fred | Bahrain – Victorious |
91 | 15:22:00 | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team |
92 | 15:23:00 | DÍAZ José Manuel | Burgos-BH |
93 | 15:24:00 | GUGLIELMI Simon | Team Arkéa Samsic |
94 | 15:25:00 | GOLDSTEIN Omer | Israel – Premier Tech |
95 | 15:26:00 | MÜHLBERGER Gregor | Movistar Team |
96 | 15:27:00 | GESBERT Élie | Team Arkéa Samsic |
97 | 15:28:00 | NAVARRO Daniel | Burgos-BH |
98 | 15:29:00 | MASNADA Fausto | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
99 | 15:30:00 | STANNARD Robert | Alpecin-Deceuninck |
100 | 15:31:00 | MATÉ Luis Ángel | Euskaltel – Euskadi |
101 | 15:32:00 | VAN BAARLE Dylan | INEOS Grenadiers |
102 | 15:33:00 | HERRADA Jesús | Cofidis |
103 | 15:34:00 | EZQUERRA Jesús | Burgos-BH |
104 | 15:35:00 | PRONSKIY Vadim | Astana Qazaqstan Team |
105 | 15:36:00 | GESINK Robert | Jumbo-Visma |
106 | 15:37:00 | CRADDOCK Lawson | Team BikeExchange – Jayco |
107 | 15:38:00 | FABBRO Matteo | BORA – hansgrohe |
108 | 15:39:00 | HAGEN Carl Fredrik | Israel – Premier Tech |
109 | 15:40:00 | MEURISSE Xandro | Alpecin-Deceuninck |
110 | 15:41:00 | HAMILTON Lucas | Team BikeExchange – Jayco |
111 | 15:42:00 | ROJAS José Joaquín | Movistar Team |
112 | 15:43:00 | NIBALI Vincenzo | Astana Qazaqstan Team |
113 | 15:44:00 | ALAPHILIPPE Julian | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
114 | 15:45:00 | CHAVES Esteban | EF Education-EasyPost |
115 | 15:46:00 | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain – Victorious |
116 | 15:47:00 | SCOTSON Callum | Team BikeExchange – Jayco |
117 | 15:48:00 | VAN WILDER Ilan | Quick-Step Alpha Vinyl Team |
118 | 15:49:00 | SOLER Marc | UAE Team Emirates |
119 | 15:50:00 | FERNÁNDEZ Rubén | Cofidis |
120 | 15:51:00 | BUITRAGO Santiago | Bahrain – Victorious |
121 | 15:52:00 | CHAMPOUSSIN Clément | AG2R Citroën Team |
122 | 15:53:00 | ELISSONDE Kenny | Trek – Segafredo |
123 | 15:54:00 | VILLELLA Davide | Cofidis |
124 | 15:55:00 | BIZKARRA Mikel | Euskaltel – Euskadi |
125 | 15:56:00 | PACHER Quentin | Groupama – FDJ |
126 | 15:57:00 | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team |
127 | 15:58:00 | VERONA Carlos | Movistar Team |
128 | 15:59:00 | TAARAMÄE Rein | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
129 | 16:00:00 | HARPER Chris | Jumbo-Visma |
130 | 16:01:00 | OOMEN Sam | Jumbo-Visma |
131 | 16:02:00 | REICHENBACH Sébastien | Groupama – FDJ |
132 | 16:03:00 | PINOT Thibaut | Groupama – FDJ |
133 | 16:04:00 | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma |
134 | 16:05:00 | BAKELANTS Jan | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
135 | 16:06:00 | VINE Jay | Alpecin-Deceuninck |
136 | 16:07:00 | MOLARD Rudy | Groupama – FDJ |
137 | 16:08:00 | LANDA Mikel | Bahrain – Victorious |
138 | 16:09:00 | CABEDO Óscar | Burgos-BH |
139 | 16:10:00 | CARAPAZ Richard | INEOS Grenadiers |
140 | 16:11:00 | POLANC Jan | UAE Team Emirates |
141 | 16:12:00 | SÁNCHEZ Luis León | Bahrain – Victorious |
142 | 16:13:00 | KELDERMAN Wilco | BORA – hansgrohe |
143 | 16:14:00 | POZZOVIVO Domenico | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
144 | 16:15:00 | HIGUITA Sergio | BORA – hansgrohe |
145 | 16:17:00 | URÁN Rigoberto | EF Education-EasyPost |
146 | 16:19:00 | MÄDER Gino | Bahrain – Victorious |
147 | 16:21:00 | DE LA CRUZ David | Astana Qazaqstan Team |
148 | 16:23:00 | PADUN Mark | EF Education-EasyPost |
149 | 16:25:00 | MEINTJES Louis | Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux |
150 | 16:27:00 | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost |
151 | 16:29:00 | VALVERDE Alejandro | Movistar Team |
152 | 16:31:00 | O’CONNOR Ben | AG2R Citroën Team |
153 | 16:33:00 | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers |
154 | 16:35:00 | ARENSMAN Thymen | Team DSM |
155 | 16:37:00 | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers |
156 | 16:39:00 | HINDLEY Jai | BORA – hansgrohe |
157 | 16:41:00 | LÓPEZ Miguel Ángel | Astana Qazaqstan Team |
158 | 16:43:00 | ALMEIDA João | UAE Team Emirates |
159 | 16:45:00 | YATES Simon | Team BikeExchange – Jayco |
160 | 16:47:00 | AYUSO Juan | UAE Team Emirates |
161 | 16:49:00 | RODRÍGUEZ Carlos | INEOS Grenadiers |
162 | 16:51:00 | ROGLIČ Primož | Jumbo-Visma |
163 | 16:53:00 | MAS Enric | Movistar Team |
164 | 16:55:00 | EVENEPOEL Remco | Quick-Step Alpha Vinyl Team |