Foto: Itzulia Basque Country

Dzień przerwy za nami i kolarze wracają do walki o zwycięstwo w 77. La Vuelta ciclista a España. Na ten moment w najlepszej pozycji jest liderujący Remco Evenepoel, a dzisiejsza jazda indywidualna na czas powinna sprzyjać Belgowi i przyczynić się do powiększenia przez niego swojej przewagi. Czy tak będzie? Zobaczymy.

Pierwszy z zawodników rampę startową opuści niedługo przed godziną 14 i co minutę do samotnej walki z czasem ruszać będą kolejni kolarze w kolejności odwrotnej do zajmowanego miejsca w klasyfikacji generalnej. Tym samym rywalizację otworzy Floris De Tier (Alpecin-Deceuninck), a nieco ponad 3 godziny później, o 16:55, do walki ruszy Remco Evenepoel (Quick-Step Alpha Vinyl Team).

Polacy wystartują o 14:03 – Kamil Małecki (Lotto Soudal) i 14:40 – Łukasz Owsian (Team Arkéa Samsic).

Kolejność startu do 10. etapu 77. La Vuelta ciclista a España:
Kursywą oznaczeni zostali potencjalni faworyci czasówki

1 13:52:00  DE TIER Floris Alpecin-Deceuninck
2 13:53:00  VAN POPPEL Boy Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
3 13:54:00  MAS Lluís Movistar Team
4 13:55:00  JOHANSEN Julius Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
5 13:56:00  MULLEN Ryan BORA – hansgrohe
6 13:57:00  CIMOLAI Davide Cofidis
7 13:58:00  MERLIER Tim Alpecin-Deceuninck
8 13:59:00  TAMINIAUX Lionel Alpecin-Deceuninck
9 14:00:00  OLIVEIRA Ivo UAE Team Emirates
10 14:01:00  VAN DEN BERG Julius EF Education-EasyPost
11 14:02:00  DNS – pozytywny wynik testu na covid-19
12 14:03:00  MAŁECKI Kamil Lotto Soudal
13 14:04:00  O’BRIEN Kelland Team BikeExchange – Jayco
14 14:05:00  TEUNISSEN Mike Jumbo-Visma
15 14:06:00  MOLANO Juan Sebastián UAE Team Emirates
16 14:07:00  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ
17 14:08:00  AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi
18 14:09:00  BENNETT Sam BORA – hansgrohe
19 14:10:00 DNS – pozytywny wynik testu na covid-19
20 14:11:00  RUSSO Clément Team Arkéa Samsic
21 14:12:00  VAN POPPEL Danny BORA – hansgrohe
22 14:13:00  ITURRIA Mikel Euskaltel – Euskadi
23 14:14:00  DEGENKOLB John Team DSM
24 14:15:00  FEDOROV Yevgeniy Astana Qazaqstan Team
25 14:16:00  COQUARD Bryan Cofidis
26 14:17:00  HVIDEBERG Jonas Iversby Team DSM
27 14:18:00  ACKERMANN Pascal UAE Team Emirates
28 14:19:00  BEULLENS Cedric Lotto Soudal
29 14:20:00  NIEUWENHUIS Joris Team DSM
30 14:21:00  TIBERI Antonio Trek – Segafredo
31 14:22:00  MCLAY Daniel Team Arkéa Samsic
32 14:23:00  SHAW James EF Education-EasyPost
33 14:24:00  KIRSCH Alex Trek – Segafredo
34 14:25:00  RAUGEL Antoine AG2R Citroën Team
35 14:26:00  FROOME Chris Israel – Premier Tech
36 14:27:00  HEPBURN Michael Team BikeExchange – Jayco
37 14:28:00  GUERNALEC Thibault Team Arkéa Samsic
38 14:29:00  CATALDO Dario Trek – Segafredo
39 14:30:00  DE MARCHI Alessandro Israel – Premier Tech
40 14:31:00  SÜTTERLIN Jasha Bahrain – Victorious
41 14:32:00  OKAMIKA Ander Burgos-BH
42 14:33:00  CHAMPION Thomas Cofidis
43 14:34:00  SCOTSON Miles Groupama – FDJ
44 14:35:00  CAVAGNA Rémi Quick-Step Alpha Vinyl Team
45 14:36:00  GROVES Kaden Team BikeExchange – Jayco
46 14:37:00  GALVÁN Francisco Equipo Kern Pharma
47 14:38:00  CARRETERO Héctor Equipo Kern Pharma
48 14:39:00  KOCH Jonas BORA – hansgrohe
49 14:40:00  OWSIAN Łukasz Team Arkéa Samsic
50 14:41:00 DNS – choroba
51 14:42:00  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Deceuninck
52 14:43:00  JANSSENS Jimmy Alpecin-Deceuninck
53 14:44:00  PEDERSEN Mads Trek – Segafredo
54 14:45:00  TURNER Ben INEOS Grenadiers
55 14:46:00  TEJADA Harold Astana Qazaqstan Team
56 14:47:00  BOL Jetse Burgos-BH
57 14:48:00  MARTÍN Gotzon Euskaltel – Euskadi
58 14:49:00  BRENNER Marco Team DSM
59 14:50:00  IMPEY Daryl Israel – Premier Tech
60 14:51:00  DEVENYNS Dries Quick-Step Alpha Vinyl Team
61 14:52:00  BEVIN Patrick Israel – Premier Tech
62 14:53:00  DE GENDT Thomas Lotto Soudal
63 14:54:00  DURBRIDGE Luke Team BikeExchange – Jayco
64 14:55:00  LUTSENKO Alexey Astana Qazaqstan Team
65 14:56:00  CANAL Carlos Euskaltel – Euskadi
66 14:57:00  AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi
67 14:58:00  KUDUS Merhawi EF Education-EasyPost
68 14:59:00  CONCA Filippo Lotto Soudal
69 15:00:00  GARCÍA PIERNA Raúl Equipo Kern Pharma
70 15:01:00  BOU Joan Euskaltel – Euskadi
71 15:02:00  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team
72 15:03:00  MIQUEL Pau Equipo Kern Pharma
73 15:04:00  BERRADE Urko Equipo Kern Pharma
74 15:05:00  ŘEPA Vojtěch Equipo Kern Pharma
75 15:06:00  VAN GILS Maxim Lotto Soudal
76 15:07:00  SWEENY Harry Lotto Soudal
77 15:08:00  CAICEDO Jonathan Klever EF Education-EasyPost
78 15:09:00  BERNARD Julien Trek – Segafredo
79 15:10:00  ARMIRAIL Bruno Groupama – FDJ
80 15:11:00  VERVAEKE Louis Quick-Step Alpha Vinyl Team
81 15:12:00  PLAPP Luke INEOS Grenadiers
82 15:13:00  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo
83 15:14:00  HERRADA José Cofidis
84 15:15:00  ADRIÀ Roger Equipo Kern Pharma
85 15:16:00  PETERS Nans AG2R Citroën Team
86 15:17:00 DNS – pozytywny wynik testu na covid-19
87 15:18:00  JUNGELS Bob AG2R Citroën Team
88 15:19:00  MCNULTY Brandon UAE Team Emirates
89 15:20:00  DENNIS Rohan Jumbo-Visma
90 15:21:00  WRIGHT Fred Bahrain – Victorious
91 15:22:00  BATTISTELLA Samuele Astana Qazaqstan Team
92 15:23:00  DÍAZ José Manuel Burgos-BH
93 15:24:00  GUGLIELMI Simon Team Arkéa Samsic
94 15:25:00  GOLDSTEIN Omer Israel – Premier Tech
95 15:26:00  MÜHLBERGER Gregor Movistar Team
96 15:27:00  GESBERT Élie Team Arkéa Samsic
97 15:28:00  NAVARRO Daniel Burgos-BH
98 15:29:00  MASNADA Fausto Quick-Step Alpha Vinyl Team
99 15:30:00  STANNARD Robert Alpecin-Deceuninck
100 15:31:00  MATÉ Luis Ángel Euskaltel – Euskadi
101 15:32:00  VAN BAARLE Dylan INEOS Grenadiers
102 15:33:00  HERRADA Jesús Cofidis
103 15:34:00  EZQUERRA Jesús Burgos-BH
104 15:35:00  PRONSKIY Vadim Astana Qazaqstan Team
105 15:36:00  GESINK Robert Jumbo-Visma
106 15:37:00  CRADDOCK Lawson Team BikeExchange – Jayco
107 15:38:00  FABBRO Matteo BORA – hansgrohe
108 15:39:00  HAGEN Carl Fredrik Israel – Premier Tech
109 15:40:00  MEURISSE Xandro Alpecin-Deceuninck
110 15:41:00  HAMILTON Lucas Team BikeExchange – Jayco
111 15:42:00  ROJAS José Joaquín Movistar Team
112 15:43:00  NIBALI Vincenzo Astana Qazaqstan Team
113 15:44:00  ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Alpha Vinyl Team
114 15:45:00  CHAVES Esteban EF Education-EasyPost
115 15:46:00  ZAMBANINI Edoardo Bahrain – Victorious
116 15:47:00  SCOTSON Callum Team BikeExchange – Jayco
117 15:48:00  VAN WILDER Ilan Quick-Step Alpha Vinyl Team
118 15:49:00  SOLER Marc UAE Team Emirates
119 15:50:00  FERNÁNDEZ Rubén Cofidis
120 15:51:00  BUITRAGO Santiago Bahrain – Victorious
121 15:52:00  CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team
122 15:53:00  ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo
123 15:54:00  VILLELLA Davide Cofidis
124 15:55:00  BIZKARRA Mikel Euskaltel – Euskadi
125 15:56:00  PACHER Quentin Groupama – FDJ
126 15:57:00  OLIVEIRA Nelson Movistar Team
127 15:58:00  VERONA Carlos Movistar Team
128 15:59:00  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
129 16:00:00  HARPER Chris Jumbo-Visma
130 16:01:00  OOMEN Sam Jumbo-Visma
131 16:02:00  REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ
132 16:03:00  PINOT Thibaut Groupama – FDJ
133 16:04:00  PARRA José Félix Equipo Kern Pharma
134 16:05:00  BAKELANTS Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
135 16:06:00  VINE Jay Alpecin-Deceuninck
136 16:07:00  MOLARD Rudy Groupama – FDJ
137 16:08:00  LANDA Mikel Bahrain – Victorious
138 16:09:00  CABEDO Óscar Burgos-BH
139 16:10:00  CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers
140 16:11:00  POLANC Jan UAE Team Emirates
141 16:12:00  SÁNCHEZ Luis León Bahrain – Victorious
142 16:13:00  KELDERMAN Wilco BORA – hansgrohe
143 16:14:00  POZZOVIVO Domenico Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
144 16:15:00  HIGUITA Sergio BORA – hansgrohe
145 16:17:00  URÁN Rigoberto EF Education-EasyPost
146 16:19:00  MÄDER Gino Bahrain – Victorious
147 16:21:00  DE LA CRUZ David Astana Qazaqstan Team
148 16:23:00  PADUN Mark EF Education-EasyPost
149 16:25:00  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
150 16:27:00  CARTHY Hugh EF Education-EasyPost
151 16:29:00  VALVERDE Alejandro Movistar Team
152 16:31:00  O’CONNOR Ben AG2R Citroën Team
153 16:33:00  GEOGHEGAN HART Tao INEOS Grenadiers
154 16:35:00  ARENSMAN Thymen Team DSM
155 16:37:00  SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers
156 16:39:00  HINDLEY Jai BORA – hansgrohe
157 16:41:00  LÓPEZ Miguel Ángel Astana Qazaqstan Team
158 16:43:00  ALMEIDA João UAE Team Emirates
159 16:45:00  YATES Simon Team BikeExchange – Jayco
160 16:47:00  AYUSO Juan UAE Team Emirates
161 16:49:00  RODRÍGUEZ Carlos INEOS Grenadiers
162 16:51:00  ROGLIČ Primož Jumbo-Visma
163 16:53:00  MAS Enric Movistar Team
164 16:55:00  EVENEPOEL Remco Quick-Step Alpha Vinyl Team

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments