Alois Charrin ze Swiss Racing Academy był najlepszy na szóstym etapie Giro Ciclistico d’Italia. Francuz zwyciężył dzięki skutecznemu atakowi na ostatnim kilometrze.
Szósty etap młodzieżowego Giro d’Italia mierzył 176 kilometrów. Jego lwia część była płaska – na trasie umiejscowiony został tylko jeden podjazd, Selvino (10,7 km; 5,6%). Szczyt wzniesienia oddalony był od mety w San Pellegrino Terme o 20 kilometrów.
Wielu kolarzy, w tym Marcus Mayrhofer (Development Team DSM) czy Leandro Masotto (Iseo Serrature – Rime – Carnovali), miało chrapkę na zabranie się w odjazd, jednak każda akcja była błyskawicznie neutralizowana. W ciągu pierwszych dwóch godzin ścigania zawodnicy pokonali ponad 100 kilometrów. W międzyczasie doszło do chwilowego porwania peletonu – kontakt z pierwszą grupą stracił lider wyścigu – Juan Ayuso, jeżdżący w barwach Team Colpack Ballan – jednak po kilku minutach wszystko się zjechało.
Około 70 kilometrów przed metą od głównej grupy oderwało się trzynastu kolarzy – Aaron Van der Beken (Lotto Soudal U23), Gabriele Petrelli (Cycling Team Friuli ASD), Marijn van den Berg (Equipe Continentale Groupama-FDJ), Emanuele Ansaloni, Andrea Cantoni (#inEmiliaRomagna Cycling Team), Jesus Peña (Colombia Tierra de Atletas), Jarrad Drizners (Hagens Berman Axeon), Eric Paties (Work Service Dynatek Vega), Manuel Belloni (Gallina Colosio Ecotek), Anthon Charmig (Uno-X Dare Development Team), Ben Turner (Trinity Racing), Alessandro Verre (Team Colpack Ballan) i Marco Frigo (SEG Racing Academy). Turner, Verre i Frigo po wczorajszym etapie zajmowali miejsca w czołowej piętnastce klasyfikacji generalnej.
Grupa wypracowała sobie około 1,5-minutową przewagę nad peletonem. Harcownicy jako pierwsi dojechali do lotnego finiszu w Mornico al Serio. Najszybszy był tam Marijn van den Berg. Dzięki pracy Velo Club Mendrisio, uciekinierzy u podnóża podjazdu pod Selvino mieli już tylko 20 sekund przewagi nad peletonem.
Harcownicy, widząc, że główna grupa depcze im po piętach, zaczęli atakować. Najsilniejszy z ucieczki był Emanuele Ansaloni jednak został wchłonięty przez peleton kilka kilometrów przed szczytem jedynego podjazdu na dzisiejszym etapie. W grupie dochodziło do wielu ataków – próbował między innymi Ben Healy (Trinity Racing), lecz jego akcja została skasowana.
Chwilę po złapaniu Ansaloniego, z grupy faworytów przyspieszył dziewiąty w klasyfikacji generalnej Asbjorn Hellemose (Velo Club Mendrisio). Udało mu się wygrać premię górską, jednak na zjeździe został dogoniony przez około 25-osobowy peleton.
W końcówce od głównej grupy oderwało się trzech zawodników – Lorenzo Milesi (Beltrami TSA – Tre Colli) i Andrea Mifsud (Swiss Racing Academy), lecz nie udało im się przechytrzyć peletonu.
Na ostatnim kilometrze na atak zdecydował się Alois Charrin ze Swiss Racing Academy. Wykorzystał on chwilową nieuwagę rywali i przeciął linię mety przed główną grupą, z której najszybszy był Tobias Johannessen (Uno-X Dare Development Team. Etapowe podium uzupełnił Filippo Baroncini (Team Colpack Ballan).
Lider wyścigu – Juan Ayuso – finiszował na ósmej pozycji i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Wyniki szóstego etapu Giro Ciclistico d’Italia 2021:
1 | CHARRIN Aloïs | FRA | SWISS RACING ACADEMY | 03:49:50 |
2 | JOHANNESSEN Tobias Halland | NOR | UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM | 03:49:51 |
3 | BARONCINI Filippo | ITA | TEAM COLPACK BALLAN | 03:49:51 |
4 | VANDENABEELE Henri | BEL | DEVELOPMENT TEAM DSM | 03:49:51 |
5 | BURATTI Nicolo’ | ITA | CYCLING TEAM FRIULI ASD | 03:49:51 |
6 | ZAMBANINI Edoardo | ITA | ZALF EUROMOBIL FIOR | 03:49:51 |
7 | GAROFOLI Gianmarco | ITA | DEVELOPMENT TEAM DSM | 03:49:51 |
8 | AYUSO PESQUERA Juan | ESP | TEAM COLPACK BALLAN | 03:49:51 |
9 | VAN EETVELT Lennert | BEL | 03:49:51 | |
10 | IRIBAR JAUREGI Unai | ESP | 03:49:51 | |
11 | HEALY Ben | IRL | TRINITY RACING | 03:49:51 |
12 | MIFSUD Andréa | FRA | SWISS RACING ACADEMY | 03:49:51 |
13 | GLOAG Thomas | GBR | TRINITY RACING | 03:49:51 |
14 | JOHANNESSEN Anders Halland | NOR | UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM | 03:49:51 |
15 | MILESI Lorenzo | ITA | BELTRAMI TSA TRE COLLI | 03:49:51 |
16 | VOISARD Yannis | SUI | SWISS RACING ACADEMY | 03:49:51 |
17 | EL GOUZI Omar | ITA | ISEO – RIME – CARNOVALI | 03:49:51 |
18 | AGOSTINI Nicholas | ITA | GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI | 03:49:51 |
19 | HELLEMOSE Asbjørn | DEN | 03:49:51 | |
20 | TOLIO Alex | ITA | ZALF EUROMOBIL FIOR | 03:49:51 |
21 | VERRE Alessandro | ITA | TEAM COLPACK BALLAN | 03:49:51 |
22 | BERASATEGI GARMENDIA Xabier | ESP | 03:49:51 | |
23 | MALAVER SAMACA Brayan Esteban | COL | 03:50:37 | |
24 | CASALLAS RINCON Yeisson Ferney | COL | 03:50:37 | |
25 | PARISINI Nicolo’ | ITA | BELTRAMI TSA TRE COLLI | 03:50:37 |
26 | ARRIOLA-BENGOA BEITIA Julen | ESP | 03:50:37 | |
27 | PIGANZOLI Davide | ITA | 03:50:37 | |
28 | MULUEBERHAN Henok | ERI | TEAM QHUBEKA | 03:50:37 |
29 | PORTA Gabriele | ITA | 03:50:37 | |
30 | RACCANI Simone | ITA | ZALF EUROMOBIL FIOR | 03:50:37 |
31 | SANTAROMITA VILLA Alessandro | ITA | 03:50:41 | |
32 | MIGNOLLI Gianluca | ITA | GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI | 03:51:10 |
33 | FRIGO Marco | ITA | SEG RACING ACADEMY | 03:51:10 |
34 | GARCIA FRANCES Pablo | ESP | 03:51:10 | |
35 | THOMPSON Reuben | NZL | GROUPAMA – FDJ | 03:51:10 |
36 | LOPEZ DE ABETXUKO JIMENEZ Andoni | ESP | 03:51:10 | |
37 | CARPENE Samuele | ITA | GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI | 03:51:10 |
38 | WOOD Harrison | GBR | SEG RACING ACADEMY | 03:51:10 |
39 | GINESTRA Lorenzo | ITA | 03:51:10 | |
40 | BALDACCINI Davide | ITA | 03:51:10 | |
41 | GARZON HERRERA Marlos David | COL | 03:51:23 | |
42 | GALIMBERTI Francesco | ITA | 03:51:34 | |
43 | PIRA PARADA Yesid Albeiro | COL | 03:52:21 | |
44 | VAN DEN BERG Marijn | NED | GROUPAMA – FDJ | 03:53:12 |
45 | SANDRI Edoardo | ITA | CYCLING TEAM FRIULI ASD | 03:53:20 |
46 | NIERI Alessio | ITA | 03:53:20 | |
47 | VINOKUROV Alexandre | KAZ | 03:55:00 | |
48 | SKIVILD Robin | DEN | UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM | 03:55:01 |
49 | ROJAS VEGA Brandon Alejandro | COL | 03:55:01 | |
50 | WILKSCH Hannes | GER | DEVELOPMENT TEAM DSM | 03:55:01 |
51 | DRAGHI Guido | ITA | 03:55:01 | |
52 | CAVALLO Luca | ITA | 03:55:01 | |
53 | BUSATTO Francesco | ITA | 03:55:01 | |
54 | DE LIE Arnaud | BEL | 03:55:01 | |
55 | VAN BOVEN Luca | BEL | 03:55:01 | |
56 | PONSAERTS Thibaut | BEL | 03:55:01 | |
57 | GUERRA Andrea | ITA | 03:55:01 | |
58 | MAGLI Filippo | ITA | 03:55:01 | |
59 | TERCERO LOPEZ Fernando | ESP | 03:55:01 | |
60 | ANDRADE Pedro | POR | HAGENS BERMAN AXEON | 03:55:01 |
61 | REES Oliver | GBR | TRINITY RACING | 03:55:01 |
62 | CANTONI Andrea | ITA | 03:55:01 | |
63 | HUERA MONTENEGRO Richard Rolando | ECU | 03:55:01 | |
64 | ANSALONI Emanuele | ITA | 03:55:01 | |
65 | CAROLLO Francesco | ITA | 03:55:01 | |
66 | GALLO Andrea | ITA | 03:55:01 | |
67 | HOEKS Daan | NED | 03:55:01 | |
68 | BALMER Alexandre | SUI | GROUPAMA – FDJ | 03:55:01 |
69 | VAN TRICHT Stan | BEL | SEG RACING ACADEMY | 03:55:01 |
70 | BELLERI Michael | ITA | 03:55:01 | |
71 | ETXEBERRIA ZAFRA Asier | ESP | 03:55:01 | |
72 | DAPPORTO Davide | ITA | 03:55:01 | |
73 | MERCHAN CARDONA Didier Norberto | COL | 03:55:01 | |
74 | KULSET Magnus | NOR | UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM | 03:55:01 |
75 | ABENANTE Pasquale | ITA | 03:55:07 | |
76 | GAFFURI Mattia | ITA | 03:55:08 | |
77 | BENEDETTI Gabriele | ITA | ZALF EUROMOBIL FIOR | 03:55:11 |
78 | LOLLI Marco | ITA | 03:57:17 | |
79 | VAN DER BEKEN Aaron | BEL | 03:57:47 | |
80 | RAUGEL Antoine | FRA | GROUPAMA – FDJ | 03:58:20 |
81 | RIZZA Stefano | ITA | 03:58:21 | |
82 | COLNAGHI Luca | ITA | 03:58:23 | |
83 | TURNER Ben | GBR | TRINITY RACING | 03:58:46 |
84 | PETRELLI Gabriele | ITA | CYCLING TEAM FRIULI ASD | 03:58:46 |
85 | CHARMIG Anthon | DEN | UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM | 03:59:49 |
86 | ZECCHIN Michael | ITA | WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK | 04:00:28 |
87 | CASSOL Daniel | ITA | 04:00:28 | |
88 | PITHIE Laurence | NZL | GROUPAMA – FDJ | 04:00:28 |
89 | BONALDO Kevin | ITA | TEAM QHUBEKA | 04:00:28 |
90 | CHROMY Kyle | USA | SEG RACING ACADEMY | 04:00:28 |
91 | LAMPERTI Luke | USA | TRINITY RACING | 04:00:28 |
92 | GARRISON MICHAEL | USA | HAGENS BERMAN AXEON | 04:00:28 |
93 | KRIJNSEN Jelte | NED | 04:00:28 | |
94 | BAUCE Davide | ITA | 04:00:28 | |
95 | BELLONI Manuel | ITA | 04:00:28 | |
96 | RUIZ DE ARCAUTE CUESTA Ibai | ESP | 04:00:30 | |
97 | STEPANOV Andrei | RUS | 04:00:30 | |
98 | GHIGINO Valter | ITA | 04:00:30 | |
99 | MARTIN GUTIERREZ Alex | ESP | 04:00:30 | |
100 | MENEGOTTO Jacopo | ITA | GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI | 04:00:30 |
101 | CERVELLERA Andrea | ITA | 04:00:30 | |
102 | CARBONI Matteo | ITA | 04:00:30 | |
103 | CALZONI Walter | ITA | 04:00:30 | |
104 | HOOLE Daan | NED | SEG RACING ACADEMY | 04:00:30 |
105 | DRIZNERS Jarrad | AUS | HAGENS BERMAN AXEON | 04:00:30 |
106 | GAZZOLI Michele | ITA | TEAM COLPACK BALLAN | 04:00:35 |
107 | AGROTIS Alexandros | CYP | 04:02:08 | |
108 | SENS Connor | AUS | 04:02:09 | |
109 | GILBERTSON Theo | NZL | 04:02:09 | |
110 | CARRO’ Simone | ITA | 04:02:09 | |
111 | PEÑA JIMENEZ Jesus David | COL | 04:02:49 | |
112 | MEHAGNOUL Marc | NED | 04:03:16 | |
113 | KNUDSEN Oliver | DEN | 04:03:16 | |
114 | PESENTI Thomas | ITA | BELTRAMI TSA TRE COLLI | 04:03:46 |
115 | GRENDENE Marco | ITA | BELTRAMI TSA TRE COLLI | 04:03:46 |
116 | RAIMONDI Alex | ITA | ISEO – RIME – CARNOVALI | 04:03:46 |
117 | DI BERNARDO Nicolo’ | ITA | 04:03:46 | |
118 | TAROZZI Manuele | ITA | 04:03:46 | |
119 | ISASA LARRAÑAGA Xabier | ESP | 04:03:46 | |
120 | GUZZO Federico | ITA | ZALF EUROMOBIL FIOR | 04:03:50 |
121 | KARL Adam | HUN | 04:03:50 | |
122 | FROIDEVAUX Robin | SUI | SWISS RACING ACADEMY | 04:04:19 |
123 | MAYRHOFER Marius | GER | DEVELOPMENT TEAM DSM | 04:04:19 |
124 | MÜLLER Reto | SUI | SWISS RACING ACADEMY | 04:04:19 |
125 | HEINSCHKE Leon | GER | DEVELOPMENT TEAM DSM | 04:04:19 |
126 | PIETROBON Andrea | ITA | CYCLING TEAM FRIULI ASD | 04:06:10 |
127 | ZAMBELLI Samuele | ITA | ISEO – RIME – CARNOVALI | 04:06:10 |
128 | CARRETTA Riccardo | ITA | CYCLING TEAM FRIULI ASD | 04:06:10 |
129 | BAGATIN Christian | ITA | ISEO – RIME – CARNOVALI | 04:06:10 |
130 | MOTTI Alessandro | ITA | 04:06:10 | |
131 | FERRI Edoardo | ITA | 04:06:12 | |
132 | FANTONI Matteo | ITA | 04:06:12 | |
133 | PUPPIO Antonio | ITA | TEAM QHUBEKA | 04:06:12 |
134 | RIGOLLET Laurent | ITA | 04:06:12 | |
135 | PELLEGRINI Cristofer | ITA | 04:06:12 | |
136 | BENNASSAR ROSSELLO Joan Marti | ESP | 04:06:43 | |
137 | BOBBO Riccardo | ITA | WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK | 04:06:51 |
138 | YATSENKO Ivan | RUS | 04:06:51 | |
139 | PRITZEN Marc Oliver | RSA | TEAM QHUBEKA | 04:06:51 |
140 | COATI Luca | ITA | TEAM QHUBEKA | 04:06:51 |
141 | PESCHI Lorenzo | ITA | BELTRAMI TSA TRE COLLI | 04:06:51 |
142 | NENCINI Tommaso | ITA | 04:06:51 | |
143 | MARTYNOV Nikita | RUS | 04:06:51 | |
144 | MARCHUK Dzianis | BLR | MINSK CYCLING CLUB | 04:06:51 |
145 | MENTIL Patrick | ITA | WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK | 04:06:51 |
146 | LEONI Alberto | ITA | 04:06:51 | |
147 | KIRYIEVICH Artur | BLR | MINSK CYCLING CLUB | 04:06:51 |
148 | MOLINI Federico | ITA | 04:06:51 | |
149 | CONSOLARO Christopher | ITA | 04:06:51 | |
150 | GRINKEVICH Mark | BLR | MINSK CYCLING CLUB | 04:06:51 |
151 | VENTURINI Alessandro | ITA | 04:06:51 | |
152 | MARZIALE Luca | ITA | 04:06:51 | |
153 | D’ANIELLO Immanuel | ITA | 04:06:51 | |
154 | SPINELLI Nicholas | ITA | 04:06:51 | |
155 | BONELLI Alessio | ITA | 04:06:51 | |
156 | MASOTTO Leandro | ITA | ISEO – RIME – CARNOVALI | 04:06:56 |
157 | ONGARO Davide | ITA | 04:06:56 | |
158 | RUBINO Samuele | ITA | 04:06:56 | |
159 | DI BENEDETTO Stefano | ITA | WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK | 04:06:59 |
160 | CORTESE Jacopo | ITA | 04:07:04 | |
161 | PATIES MONTAGNER Eric | ITA | WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK | 04:07:08 |
162 | SERRANO RODRIGUEZ Javier | ESP | 04:07:30 | |
163 | CIUCCARELLI Riccardo | ITA | 04:07:30 | |
164 | GOMEZ BECERRA German Dario | COL | 04:07:58 | |
165 | POPOV Anton | RUS | 04:09:14 | |
166 | VINOKUROV Nicolas | KAZ | 04:13:16 | |
167 | SANCHEZ Pablo | FRA | 04:13:16 |
Klasyfikacja generalna Giro Ciclistico d’Italia 2021 po szóstym etapie:
1 | AYUSO Juan | Team Colpack Ballan | 17:49:28 |
2 | JOHANNESSEN Tobias Halland | Uno-X Dare Development Team | 1:29 |
3 | VANDENABEELE Henri | Development Team DSM | 2:22 |
4 | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 2:23 |
5 | VERRE Alessandro | Team Colpack Ballan | 2:31 |
6 | VAN EETVELT Lennert | Lotto – Soudal U23 | 2:43 |
7 | BARONCINI Filippo | Team Colpack Ballan | 2:44 |
8 | HEALY Ben | Trinity Racing | ,, |
9 | HELLEMOSE Asbjørn | Velo Club Mendrisio | 2:47 |
10 | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Dare Development Team | 2:52 |
11 | TOLIO Alex | Zalf Euromobil Fior | 3:14 |
12 | ZAMBANINI Edoardo | Zalf Euromobil Fior | 3:15 |
13 | MIFSUD Andrea | Swiss Racing Academy | 3:55 |
14 | VOISARD Yannis | Swiss Racing Academy | 4:02 |
15 | FRIGO Marco | SEG Racing Academy | 4:20 |
16 | PORTA Gabriele | Gallina Ecotek Colosio | 4:49 |
17 | MULUBRHAN Henok | Team Qhubeka | 4:51 |
18 | EL GOUZI Omar | Iseo Serrature – Rime – Carnovali | 4:56 |
19 | THOMPSON Reuben | Equipe continentale Groupama-FDJ | 5:01 |
20 | RACCANI Simone | Zalf Euromobil Fior | 5:08 |
21 | CASALLAS RINCON Yeisson Ferney | Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas | 5:11 |
22 | PIGANZOLI Davide | Kometa U23 | 5:31 |
23 | IRIBAR Unai | Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi | 5:34 |
24 | CHARRIN Aloïs | Swiss Racing Academy | 6:24 |
25 | BERASATEGI Xabier | Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi | 6:26 |
26 | GINESTRA Lorenzo | Aran Cucine Vejus | 6:44 |
27 | GARCIA Pablo | Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA | 6:48 |
28 | BALDACCINI Davide | Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo | 7:39 |
29 | PARISINI Nicolò | Beltrami TSA – Tre Colli | 8:03 |
30 | TERCERO Fernando | Kometa U23 | 8:28 |
31 | GARZON Marlos David | Velo Plus Racing Team Palazzago | 9:05 |
32 | WOOD Harrison | SEG Racing Academy | 9:24 |
33 | ARRIOLA-BENGOA Julen | Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA | 9:32 |
34 | BALMER Alexandre | Equipe continentale Groupama-FDJ | 9:58 |
35 | VAN TRICHT Stan | SEG Racing Academy | 10:18 |
36 | BENEDETTI Gabriele | Zalf Euromobil Fior | 10:23 |
37 | MERCHAN Didier | Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas | 10:52 |
38 | GAROFOLI Gianmarco | Development Team DSM | 11:38 |
39 | TURNER Ben | Trinity Racing | 11:40 |
40 | SANTAROMITA Alessandro | Velo Club Mendrisio | 12:31 |
41 | VAN DEN BERG Marijn | Equipe continentale Groupama-FDJ | 12:34 |
42 | ETXEBERRIA Asier | Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi | 12:39 |
43 | PIRA Yesid Albeiro | Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA | 12:58 |
44 | MIGNOLLI Gianluca | General Store Essegibi F.lli Curia | 13:28 |
45 | ANDRADE Pedro | Hagens Berman Axeon | 13:30 |
46 | CARPENE Samuele | General Store Essegibi F.lli Curia | 13:35 |
47 | VAN DER BEKEN Aaron | Lotto – Soudal U23 | 14:56 |
48 | MARTIN Alex | Kometa U23 | 16:54 |
49 | ABENANTE Pasquale | Velo Plus Racing Team Palazzago | 17:03 |
50 | HOEKS Daan | Holdsworth Zappi Team | 17:17 |
51 | KULSET Magnus | Uno-X Dare Development Team | 17:39 |
52 | GALIMBERTI Francesco | Rappres va Interregionale | 17:56 |
53 | ROJAS VEGA Brandon Alejandro | Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas | 18:24 |
54 | BELLERI Michael | Biesse Arvedi | 18:25 |
55 | PEÑA Jesus David | Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas | 18:42 |
56 | RAUGEL Antoine | Equipe continentale Groupama-FDJ | 19:37 |
57 | MALAVER Brayan Esteban | Aran Cucine Vejus | 19:52 |
58 | BURATTI Nicolo | Cycling Team Friuli ASD | 20:26 |
59 | GUERRA Andrea | Rappres va Interregionale | 20:43 |
60 | CHARMIG Anthon | Uno-X Dare Development Team | 20:53 |
61 | GAFFURI Mattia | Velo Club Mendrisio | 20:59 |
62 | WILKSCH Hannes | Development Team DSM | 21:05 |
63 | GÓMEZ Germán Dario | Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas | 22:16 |
64 | AGOSTINI Nicholas | General Store Essegibi F.lli Curia | 22:51 |
65 | PONSAERTS Thibaut | Lotto – Soudal U23 | 24:18 |
66 | DE LIE Arnaud | Lotto – Soudal U23 | 24:31 |
67 | GAZZOLI Michele | Team Colpack Ballan | 24:33 |
68 | SANDRI Edoardo | Cycling Team Friuli ASD | 26:51 |
69 | CAVALLO Luca | LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro | 27:31 |
70 | NIERI Alessio | Mastromarco Sensi Nibali | 27:35 |
71 | SKIVILD Robin Juel | Uno-X Dare Development Team | 27:39 |
72 | MAGLI Filippo | Mastromarco Sensi Nibali | 29:12 |
73 | VINOKUROV Alexandre | UC Monaco | 30:01 |
74 | PITHIE Laurence | Equipe continentale Groupama-FDJ | 30:38 |
75 | CARBONI Matteo | Biesse Arvedi | 31:17 |
76 | CAROLLO Francesco | Rappres va Interregionale | 32:09 |
77 | HEINSCHKE Leon | Development Team DSM | 32:45 |
78 | MILESI Lorenzo | Beltrami TSA – Tre Colli | 32:46 |
79 | MAYRHOFER Marius | Development Team DSM | 32:48 |
80 | CERVELLERA Andrea | Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo | 32:52 |
81 | VAN BOVEN Luca | Lotto – Soudal U23 | 33:08 |
82 | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | ,, |
83 | BUSATTO Francesco | UC Trevigiani – Campana Imballaggi | 34:07 |
84 | ANSALONI Emanuele | #inEmiliaRomagna Cycling Team | 34:38 |
85 | MENEGOTTO Jacopo | General Store Essegibi F.lli Curia | 36:08 |
86 | CALZONI Walter | Gallina Ecotek Colosio | 36:38 |
87 | HOOLE Daan | SEG Racing Academy | 36:48 |
88 | KNUDSEN Oliver | Velo Club Mendrisio | 37:06 |
89 | COLNAGHI Luca | UC Trevigiani – Campana Imballaggi | 38:20 |
90 | ISASA Xabier | Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi | 38:31 |
91 | CANTONI Andrea | #inEmiliaRomagna Cycling Team | 38:33 |
92 | CORTESE Jacopo | Rappres va Interregionale | 38:46 |
93 | RIZZA Stefano | LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro | 38:49 |
94 | GHIGINO Valter | Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo | 40:09 |
95 | BONELLI Alessio | Biesse Arvedi | 40:34 |
96 | DRIZNERS Jarrad | Hagens Berman Axeon | 41:05 |
97 | RAIMONDI Alex | Iseo Serrature – Rime – Carnovali | 41:08 |
98 | AGROTIS Alexandros | Holdsworth Zappi Team | 41:14 |
99 | SERRANO Javier | Biesse Arvedi | 41:32 |
100 | DAPPORTO Davide | #inEmiliaRomagna Cycling Team | 42:07 |
101 | GILBERTSON Theo | Holdsworth Zappi Team | 42:13 |
102 | RIGOLLET Laurent | LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro | 42:50 |
103 | PRITZEN Marc Oliver | Team Qhubeka | 43:05 |
104 | PIETROBON Andrea | Cycling Team Friuli ASD | 43:46 |
105 | BAUCE Davide | Gallina Ecotek Colosio | 43:55 |
106 | CHROMY Kyle | SEG Racing Academy | 44:08 |
107 | GARRISON Michael | Hagens Berman Axeon | 44:49 |
108 | STEPANOV Andrei | Gazprom-Rusvelo U23 | 44:53 |
109 | RUIZ DE ARCAUTE Ibai | Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi | 45:34 |
110 | HUERA Richard | Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA | 45:44 |
111 | TAROZZI Manuele | #inEmiliaRomagna Cycling Team | 46:48 |
112 | PELLEGRINI Cristofer | UC Trevigiani – Campana Imballaggi | 47:18 |
113 | KRIJNSEN Jelte | Holdsworth Zappi Team | 48:09 |
114 | LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni | Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA | 49:30 |
115 | MASOTTO Leandro | Iseo Serrature – Rime – Carnovali | 50:49 |
116 | DRAGHI Guido | Rappres va Interregionale | 51:47 |
117 | ZAMBELLI Samuele | Iseo Serrature – Rime – Carnovali | 52:28 |
118 | RUBINO Samuele | LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro | 53:04 |
119 | PETRELLI Gabriele | Cycling Team Friuli ASD | 53:12 |
120 | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 53:28 |
121 | FERRI Edoardo | Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo | 53:31 |
122 | GALLO Andrea | #inEmiliaRomagna Cycling Team | 53:47 |
123 | LOLLI Marco | Aran Cucine Vejus | 54:18 |
124 | PESENTI Thomas | Beltrami TSA – Tre Colli | 54:58 |
125 | MOTTI Alessandro | Velo Club Mendrisio | 55:06 |
126 | REES Oliver | Trinity Racing | 55:18 |
127 | CIUCCARELLI Riccardo | Biesse Arvedi | 56:07 |
128 | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 56:18 |
129 | ZECCHIN Michael | Work Service Marchiol Vega | 57:06 |
130 | CARRETTA Riccardo | Cycling Team Friuli ASD | 57:27 |
131 | D’ ANIELLO Immanuel | Velo Plus Racing Team Palazzago | 57:33 |
132 | SPINELLI Nicholas | Mastromarco Sensi Nibali | 57:40 |
133 | YATSENKO Ivan | Gazprom-Rusvelo U23 | 57:50 |
134 | SENS Connor | Holdsworth Zappi Team | 58:37 |
135 | GRENDENE Marco | Beltrami TSA – Tre Colli | 59:04 |
136 | MOLINI Federico | Mastromarco Sensi Nibali | 59:44 |
137 | KARL Ádám Kristóf | UC Monaco | 1:00:38 |
138 | DI BERNARDO Nicolo | Rappres va Interregionale | 1:01:35 |
139 | DI BENEDETTO Stefano | Work Service Marchiol Vega | 1:02:14 |
140 | BELLONI Manuel | Gallina Ecotek Colosio | 1:02:42 |
141 | MEHAGNOUL Marc | UC Monaco | 1:02:49 |
142 | BENNASSAR Joan | Kometa U23 | ,, |
143 | BAGATIN Christian | Iseo Serrature – Rime – Carnovali | 1:02:52 |
144 | GUZZO Federico | Zalf Euromobil Fior | 1:03:49 |
145 | PATIES MONTAGNER Eric | Work Service Marchiol Vega | 1:06:02 |
146 | VINOKUROV Nicolas | UC Monaco | 1:07:03 |
147 | MARTYNOV Nikita | Gazprom-Rusvelo U23 | 1:07:55 |
148 | COATI Luca | Team Qhubeka | 1:08:39 |
149 | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 1:10:58 |
150 | BOBBO Riccardo | Work Service Marchiol Vega | 1:11:51 |
151 | FANTONI Matteo | Velo Plus Racing Team Palazzago | 1:12:27 |
152 | NENCINI Tommaso | Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo | 1:12:41 |
153 | PUPPIO Antonio | Team Qhubeka | 1:14:15 |
154 | KIRYEVICH Artur | Minsk CC U23 | 1:17:03 |
155 | MENTIL Patrick | Work Service Marchiol Vega | 1:18:37 |
156 | PESCHI Lorenzo | Beltrami TSA – Tre Colli | 1:19:20 |
157 | CONSOLARO Christopher | Velo Plus Racing Team Palazzago | 1:19:47 |
158 | VENTURINI Alessandro | Mastromarco Sensi Nibali | 1:20:00 |
159 | MARCHUK Dzianis | Minsk CC U23 | 1:20:58 |
160 | ONGARO Davide | UC Trevigiani – Campana Imballaggi | 1:21:00 |
161 | POPOV Anton | Gazprom-Rusvelo U23 | 1:21:33 |
162 | GRINKEVICH Mark | Minsk CC U23 | 1:21:50 |
163 | CARRO Simone | LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro | 1:22:35 |
164 | LEONI Alberto | Gallina Ecotek Colosio | 1:22:46 |
165 | CASSOL Daniel | UC Trevigiani – Campana Imballaggi | 1:24:31 |
166 | MARZIALE Luca | Aran Cucine Vejus | 1:27:10 |
167 | SANCHEZ Pablo | UC Monaco | 1:28:14 |