fot. Giro Ciclistico d'Italia

Alois Charrin ze Swiss Racing Academy był najlepszy na szóstym etapie Giro Ciclistico d’Italia. Francuz zwyciężył dzięki skutecznemu atakowi na ostatnim kilometrze.

Szósty etap młodzieżowego Giro d’Italia mierzył 176 kilometrów. Jego lwia część była płaska – na trasie umiejscowiony został tylko jeden podjazd, Selvino (10,7 km; 5,6%). Szczyt wzniesienia oddalony był od mety w San Pellegrino Terme o 20 kilometrów.

Wielu kolarzy, w tym Marcus Mayrhofer (Development Team DSM) czy Leandro Masotto (Iseo Serrature – Rime – Carnovali), miało chrapkę na zabranie się w odjazd, jednak każda akcja była błyskawicznie neutralizowana. W ciągu pierwszych dwóch godzin ścigania zawodnicy pokonali ponad 100 kilometrów. W międzyczasie doszło do chwilowego porwania peletonu – kontakt z pierwszą grupą stracił lider wyścigu – Juan Ayuso, jeżdżący w barwach Team Colpack Ballan – jednak po kilku minutach wszystko się zjechało.

Około 70 kilometrów przed metą od głównej grupy oderwało się trzynastu kolarzy – Aaron Van der Beken (Lotto Soudal U23), Gabriele Petrelli (Cycling Team Friuli ASD), Marijn van den Berg (Equipe Continentale Groupama-FDJ), Emanuele Ansaloni, Andrea Cantoni (#inEmiliaRomagna Cycling Team), Jesus Peña (Colombia Tierra de Atletas), Jarrad Drizners (Hagens Berman Axeon), Eric Paties (Work Service Dynatek Vega), Manuel Belloni (Gallina Colosio Ecotek), Anthon Charmig (Uno-X Dare Development Team), Ben Turner (Trinity Racing), Alessandro Verre (Team Colpack Ballan) i Marco Frigo (SEG Racing Academy). Turner, Verre i Frigo po wczorajszym etapie zajmowali miejsca w czołowej piętnastce klasyfikacji generalnej.

Grupa wypracowała sobie około 1,5-minutową przewagę nad peletonem. Harcownicy jako pierwsi dojechali do lotnego finiszu w Mornico al Serio. Najszybszy był tam Marijn van den Berg. Dzięki pracy Velo Club Mendrisio, uciekinierzy u podnóża podjazdu pod Selvino mieli już tylko 20 sekund przewagi nad peletonem.

Harcownicy, widząc, że główna grupa depcze im po piętach, zaczęli atakować. Najsilniejszy z ucieczki był Emanuele Ansaloni jednak został wchłonięty przez peleton kilka kilometrów przed szczytem jedynego podjazdu na dzisiejszym etapie. W grupie dochodziło do wielu ataków – próbował między innymi Ben Healy (Trinity Racing), lecz jego akcja została skasowana.

Chwilę po złapaniu Ansaloniego, z grupy faworytów przyspieszył dziewiąty w klasyfikacji generalnej Asbjorn Hellemose (Velo Club Mendrisio). Udało mu się wygrać premię górską, jednak na zjeździe został dogoniony przez około 25-osobowy peleton.

W końcówce od głównej grupy oderwało się trzech zawodników – Lorenzo Milesi (Beltrami TSA – Tre Colli) i Andrea Mifsud (Swiss Racing Academy), lecz nie udało im się przechytrzyć peletonu.

Na ostatnim kilometrze na atak zdecydował się Alois Charrin ze Swiss Racing Academy. Wykorzystał on chwilową nieuwagę rywali i przeciął linię mety przed główną grupą, z której najszybszy był Tobias Johannessen (Uno-X Dare Development Team. Etapowe podium uzupełnił Filippo Baroncini (Team Colpack Ballan).

Lider wyścigu – Juan Ayuso – finiszował na ósmej pozycji i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki szóstego etapu Giro Ciclistico d’Italia 2021:

1 CHARRIN Aloïs FRA SWISS RACING ACADEMY 03:49:50
2 JOHANNESSEN Tobias Halland NOR UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM 03:49:51
3 BARONCINI Filippo ITA TEAM COLPACK BALLAN 03:49:51
4 VANDENABEELE Henri BEL DEVELOPMENT TEAM DSM 03:49:51
5 BURATTI Nicolo’ ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 03:49:51
6 ZAMBANINI Edoardo ITA ZALF EUROMOBIL FIOR 03:49:51
7 GAROFOLI Gianmarco ITA DEVELOPMENT TEAM DSM 03:49:51
8 AYUSO PESQUERA Juan ESP TEAM COLPACK BALLAN 03:49:51
9 VAN EETVELT Lennert BEL 03:49:51
10 IRIBAR JAUREGI Unai ESP 03:49:51
11 HEALY Ben IRL TRINITY RACING 03:49:51
12 MIFSUD Andréa FRA SWISS RACING ACADEMY 03:49:51
13 GLOAG Thomas GBR TRINITY RACING 03:49:51
14 JOHANNESSEN Anders Halland NOR UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM 03:49:51
15 MILESI Lorenzo ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 03:49:51
16 VOISARD Yannis SUI SWISS RACING ACADEMY 03:49:51
17 EL GOUZI Omar ITA ISEO – RIME – CARNOVALI 03:49:51
18 AGOSTINI Nicholas ITA GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI 03:49:51
19 HELLEMOSE Asbjørn DEN 03:49:51
20 TOLIO Alex ITA ZALF EUROMOBIL FIOR 03:49:51
21 VERRE Alessandro ITA TEAM COLPACK BALLAN 03:49:51
22 BERASATEGI GARMENDIA Xabier ESP 03:49:51
23 MALAVER SAMACA Brayan Esteban COL 03:50:37
24 CASALLAS RINCON Yeisson Ferney COL 03:50:37
25 PARISINI Nicolo’ ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 03:50:37
26 ARRIOLA-BENGOA BEITIA Julen ESP 03:50:37
27 PIGANZOLI Davide ITA 03:50:37
28 MULUEBERHAN Henok ERI TEAM QHUBEKA 03:50:37
29 PORTA Gabriele ITA 03:50:37
30 RACCANI Simone ITA ZALF EUROMOBIL FIOR 03:50:37
31 SANTAROMITA VILLA Alessandro ITA 03:50:41
32 MIGNOLLI Gianluca ITA GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI 03:51:10
33 FRIGO Marco ITA SEG RACING ACADEMY 03:51:10
34 GARCIA FRANCES Pablo ESP 03:51:10
35 THOMPSON Reuben NZL GROUPAMA – FDJ 03:51:10
36 LOPEZ DE ABETXUKO JIMENEZ Andoni ESP 03:51:10
37 CARPENE Samuele ITA GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI 03:51:10
38 WOOD Harrison GBR SEG RACING ACADEMY 03:51:10
39 GINESTRA Lorenzo ITA 03:51:10
40 BALDACCINI Davide ITA 03:51:10
41 GARZON HERRERA Marlos David COL 03:51:23
42 GALIMBERTI Francesco ITA 03:51:34
43 PIRA PARADA Yesid Albeiro COL 03:52:21
44 VAN DEN BERG Marijn NED GROUPAMA – FDJ 03:53:12
45 SANDRI Edoardo ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 03:53:20
46 NIERI Alessio ITA 03:53:20
47 VINOKUROV Alexandre KAZ 03:55:00
48 SKIVILD Robin DEN UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM 03:55:01
49 ROJAS VEGA Brandon Alejandro COL 03:55:01
50 WILKSCH Hannes GER DEVELOPMENT TEAM DSM 03:55:01
51 DRAGHI Guido ITA 03:55:01
52 CAVALLO Luca ITA 03:55:01
53 BUSATTO Francesco ITA 03:55:01
54 DE LIE Arnaud BEL 03:55:01
55 VAN BOVEN Luca BEL 03:55:01
56 PONSAERTS Thibaut BEL 03:55:01
57 GUERRA Andrea ITA 03:55:01
58 MAGLI Filippo ITA 03:55:01
59 TERCERO LOPEZ Fernando ESP 03:55:01
60 ANDRADE Pedro POR HAGENS BERMAN AXEON 03:55:01
61 REES Oliver GBR TRINITY RACING 03:55:01
62 CANTONI Andrea ITA 03:55:01
63 HUERA MONTENEGRO Richard Rolando ECU 03:55:01
64 ANSALONI Emanuele ITA 03:55:01
65 CAROLLO Francesco ITA 03:55:01
66 GALLO Andrea ITA 03:55:01
67 HOEKS Daan NED 03:55:01
68 BALMER Alexandre SUI GROUPAMA – FDJ 03:55:01
69 VAN TRICHT Stan BEL SEG RACING ACADEMY 03:55:01
70 BELLERI Michael ITA 03:55:01
71 ETXEBERRIA ZAFRA Asier ESP 03:55:01
72 DAPPORTO Davide ITA 03:55:01
73 MERCHAN CARDONA Didier Norberto COL 03:55:01
74 KULSET Magnus NOR UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM 03:55:01
75 ABENANTE Pasquale ITA 03:55:07
76 GAFFURI Mattia ITA 03:55:08
77 BENEDETTI Gabriele ITA ZALF EUROMOBIL FIOR 03:55:11
78 LOLLI Marco ITA 03:57:17
79 VAN DER BEKEN Aaron BEL 03:57:47
80 RAUGEL Antoine FRA GROUPAMA – FDJ 03:58:20
81 RIZZA Stefano ITA 03:58:21
82 COLNAGHI Luca ITA 03:58:23
83 TURNER Ben GBR TRINITY RACING 03:58:46
84 PETRELLI Gabriele ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 03:58:46
85 CHARMIG Anthon DEN UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM 03:59:49
86 ZECCHIN Michael ITA WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK 04:00:28
87 CASSOL Daniel ITA 04:00:28
88 PITHIE Laurence NZL GROUPAMA – FDJ 04:00:28
89 BONALDO Kevin ITA TEAM QHUBEKA 04:00:28
90 CHROMY Kyle USA SEG RACING ACADEMY 04:00:28
91 LAMPERTI Luke USA TRINITY RACING 04:00:28
92 GARRISON MICHAEL USA HAGENS BERMAN AXEON 04:00:28
93 KRIJNSEN Jelte NED 04:00:28
94 BAUCE Davide ITA 04:00:28
95 BELLONI Manuel ITA 04:00:28
96 RUIZ DE ARCAUTE CUESTA Ibai ESP 04:00:30
97 STEPANOV Andrei RUS 04:00:30
98 GHIGINO Valter ITA 04:00:30
99 MARTIN GUTIERREZ Alex ESP 04:00:30
100 MENEGOTTO Jacopo ITA GENERAL STORE – F.LLI CURIA – ESSEGIBI 04:00:30
101 CERVELLERA Andrea ITA 04:00:30
102 CARBONI Matteo ITA 04:00:30
103 CALZONI Walter ITA 04:00:30
104 HOOLE Daan NED SEG RACING ACADEMY 04:00:30
105 DRIZNERS Jarrad AUS HAGENS BERMAN AXEON 04:00:30
106 GAZZOLI Michele ITA TEAM COLPACK BALLAN 04:00:35
107 AGROTIS Alexandros CYP 04:02:08
108 SENS Connor AUS 04:02:09
109 GILBERTSON Theo NZL 04:02:09
110 CARRO’ Simone ITA 04:02:09
111 PEÑA JIMENEZ Jesus David COL 04:02:49
112 MEHAGNOUL Marc NED 04:03:16
113 KNUDSEN Oliver DEN 04:03:16
114 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 04:03:46
115 GRENDENE Marco ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 04:03:46
116 RAIMONDI Alex ITA ISEO – RIME – CARNOVALI 04:03:46
117 DI BERNARDO Nicolo’ ITA 04:03:46
118 TAROZZI Manuele ITA 04:03:46
119 ISASA LARRAÑAGA Xabier ESP 04:03:46
120 GUZZO Federico ITA ZALF EUROMOBIL FIOR 04:03:50
121 KARL Adam HUN 04:03:50
122 FROIDEVAUX Robin SUI SWISS RACING ACADEMY 04:04:19
123 MAYRHOFER Marius GER DEVELOPMENT TEAM DSM 04:04:19
124 MÜLLER Reto SUI SWISS RACING ACADEMY 04:04:19
125 HEINSCHKE Leon GER DEVELOPMENT TEAM DSM 04:04:19
126 PIETROBON Andrea ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 04:06:10
127 ZAMBELLI Samuele ITA ISEO – RIME – CARNOVALI 04:06:10
128 CARRETTA Riccardo ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 04:06:10
129 BAGATIN Christian ITA ISEO – RIME – CARNOVALI 04:06:10
130 MOTTI Alessandro ITA 04:06:10
131 FERRI Edoardo ITA 04:06:12
132 FANTONI Matteo ITA 04:06:12
133 PUPPIO Antonio ITA TEAM QHUBEKA 04:06:12
134 RIGOLLET Laurent ITA 04:06:12
135 PELLEGRINI Cristofer ITA 04:06:12
136 BENNASSAR ROSSELLO Joan Marti ESP 04:06:43
137 BOBBO Riccardo ITA WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK 04:06:51
138 YATSENKO Ivan RUS 04:06:51
139 PRITZEN Marc Oliver RSA TEAM QHUBEKA 04:06:51
140 COATI Luca ITA TEAM QHUBEKA 04:06:51
141 PESCHI Lorenzo ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 04:06:51
142 NENCINI Tommaso ITA 04:06:51
143 MARTYNOV Nikita RUS 04:06:51
144 MARCHUK Dzianis BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:51
145 MENTIL Patrick ITA WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK 04:06:51
146 LEONI Alberto ITA 04:06:51
147 KIRYIEVICH Artur BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:51
148 MOLINI Federico ITA 04:06:51
149 CONSOLARO Christopher ITA 04:06:51
150 GRINKEVICH Mark BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:51
151 VENTURINI Alessandro ITA 04:06:51
152 MARZIALE Luca ITA 04:06:51
153 D’ANIELLO Immanuel ITA 04:06:51
154 SPINELLI Nicholas ITA 04:06:51
155 BONELLI Alessio ITA 04:06:51
156 MASOTTO Leandro ITA ISEO – RIME – CARNOVALI 04:06:56
157 ONGARO Davide ITA 04:06:56
158 RUBINO Samuele ITA 04:06:56
159 DI BENEDETTO Stefano ITA WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK 04:06:59
160 CORTESE Jacopo ITA 04:07:04
161 PATIES MONTAGNER Eric ITA WORK SERVICE – MARCHIOL – DYNATEK 04:07:08
162 SERRANO RODRIGUEZ Javier ESP 04:07:30
163 CIUCCARELLI Riccardo ITA 04:07:30
164 GOMEZ BECERRA German Dario COL 04:07:58
165 POPOV Anton RUS 04:09:14
166 VINOKUROV Nicolas KAZ 04:13:16
167 SANCHEZ Pablo FRA 04:13:16

Klasyfikacja generalna Giro Ciclistico d’Italia 2021 po szóstym etapie:

1 AYUSO Juan Team Colpack Ballan 17:49:28
2 JOHANNESSEN Tobias Halland Uno-X Dare Development Team 1:29
3 VANDENABEELE Henri Development Team DSM 2:22
4 GLOAG Thomas Trinity Racing 2:23
5 VERRE Alessandro Team Colpack Ballan 2:31
6 VAN EETVELT Lennert Lotto – Soudal U23 2:43
7 BARONCINI Filippo Team Colpack Ballan 2:44
8 HEALY Ben Trinity Racing ,,
9 HELLEMOSE Asbjørn Velo Club Mendrisio 2:47
10 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Dare Development Team 2:52
11 TOLIO Alex Zalf Euromobil Fior 3:14
12 ZAMBANINI Edoardo Zalf Euromobil Fior 3:15
13 MIFSUD Andrea Swiss Racing Academy 3:55
14 VOISARD Yannis Swiss Racing Academy 4:02
15 FRIGO Marco SEG Racing Academy 4:20
16 PORTA Gabriele Gallina Ecotek Colosio 4:49
17 MULUBRHAN Henok Team Qhubeka 4:51
18 EL GOUZI Omar Iseo Serrature – Rime – Carnovali 4:56
19 THOMPSON Reuben Equipe continentale Groupama-FDJ 5:01
20 RACCANI Simone Zalf Euromobil Fior 5:08
21 CASALLAS RINCON Yeisson Ferney Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 5:11
22 PIGANZOLI Davide Kometa U23 5:31
23 IRIBAR Unai Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi 5:34
24 CHARRIN Aloïs Swiss Racing Academy 6:24
25 BERASATEGI Xabier Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi 6:26
26 GINESTRA Lorenzo Aran Cucine Vejus 6:44
27 GARCIA Pablo Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 6:48
28 BALDACCINI Davide Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo 7:39
29 PARISINI Nicolò Beltrami TSA – Tre Colli 8:03
30 TERCERO Fernando Kometa U23 8:28
31 GARZON Marlos David Velo Plus Racing Team Palazzago 9:05
32 WOOD Harrison SEG Racing Academy 9:24
33 ARRIOLA-BENGOA Julen Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 9:32
34 BALMER Alexandre Equipe continentale Groupama-FDJ 9:58
35 VAN TRICHT Stan SEG Racing Academy 10:18
36 BENEDETTI Gabriele Zalf Euromobil Fior 10:23
37 MERCHAN Didier Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 10:52
38 GAROFOLI Gianmarco Development Team DSM 11:38
39 TURNER Ben Trinity Racing 11:40
40 SANTAROMITA Alessandro Velo Club Mendrisio 12:31
41 VAN DEN BERG Marijn Equipe continentale Groupama-FDJ 12:34
42 ETXEBERRIA Asier Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi 12:39
43 PIRA Yesid Albeiro Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 12:58
44 MIGNOLLI Gianluca General Store Essegibi F.lli Curia 13:28
45 ANDRADE Pedro Hagens Berman Axeon 13:30
46 CARPENE Samuele General Store Essegibi F.lli Curia 13:35
47 VAN DER BEKEN Aaron Lotto – Soudal U23 14:56
48 MARTIN Alex Kometa U23 16:54
49 ABENANTE Pasquale Velo Plus Racing Team Palazzago 17:03
50 HOEKS Daan Holdsworth Zappi Team 17:17
51 KULSET Magnus Uno-X Dare Development Team 17:39
52 GALIMBERTI Francesco Rappres va Interregionale 17:56
53 ROJAS VEGA Brandon Alejandro Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 18:24
54 BELLERI Michael Biesse Arvedi 18:25
55 PEÑA Jesus David Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 18:42
56 RAUGEL Antoine Equipe continentale Groupama-FDJ 19:37
57 MALAVER Brayan Esteban Aran Cucine Vejus 19:52
58 BURATTI Nicolo Cycling Team Friuli ASD 20:26
59 GUERRA Andrea Rappres va Interregionale 20:43
60 CHARMIG Anthon Uno-X Dare Development Team 20:53
61 GAFFURI Mattia Velo Club Mendrisio 20:59
62 WILKSCH Hannes Development Team DSM 21:05
63 GÓMEZ Germán Dario Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 22:16
64 AGOSTINI Nicholas General Store Essegibi F.lli Curia 22:51
65 PONSAERTS Thibaut Lotto – Soudal U23 24:18
66 DE LIE Arnaud Lotto – Soudal U23 24:31
67 GAZZOLI Michele Team Colpack Ballan 24:33
68 SANDRI Edoardo Cycling Team Friuli ASD 26:51
69 CAVALLO Luca LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro 27:31
70 NIERI Alessio Mastromarco Sensi Nibali 27:35
71 SKIVILD Robin Juel Uno-X Dare Development Team 27:39
72 MAGLI Filippo Mastromarco Sensi Nibali 29:12
73 VINOKUROV Alexandre UC Monaco 30:01
74 PITHIE Laurence Equipe continentale Groupama-FDJ 30:38
75 CARBONI Matteo Biesse Arvedi 31:17
76 CAROLLO Francesco Rappres va Interregionale 32:09
77 HEINSCHKE Leon Development Team DSM 32:45
78 MILESI Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli 32:46
79 MAYRHOFER Marius Development Team DSM 32:48
80 CERVELLERA Andrea Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo 32:52
81 VAN BOVEN Luca Lotto – Soudal U23 33:08
82 FROIDEVAUX Robin Swiss Racing Academy ,,
83 BUSATTO Francesco UC Trevigiani – Campana Imballaggi 34:07
84 ANSALONI Emanuele #inEmiliaRomagna Cycling Team 34:38
85 MENEGOTTO Jacopo General Store Essegibi F.lli Curia 36:08
86 CALZONI Walter Gallina Ecotek Colosio 36:38
87 HOOLE Daan SEG Racing Academy 36:48
88 KNUDSEN Oliver Velo Club Mendrisio 37:06
89 COLNAGHI Luca UC Trevigiani – Campana Imballaggi 38:20
90 ISASA Xabier Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi 38:31
91 CANTONI Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team 38:33
92 CORTESE Jacopo Rappres va Interregionale 38:46
93 RIZZA Stefano LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro 38:49
94 GHIGINO Valter Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo 40:09
95 BONELLI Alessio Biesse Arvedi 40:34
96 DRIZNERS Jarrad Hagens Berman Axeon 41:05
97 RAIMONDI Alex Iseo Serrature – Rime – Carnovali 41:08
98 AGROTIS Alexandros Holdsworth Zappi Team 41:14
99 SERRANO Javier Biesse Arvedi 41:32
100 DAPPORTO Davide #inEmiliaRomagna Cycling Team 42:07
101 GILBERTSON Theo Holdsworth Zappi Team 42:13
102 RIGOLLET Laurent LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro 42:50
103 PRITZEN Marc Oliver Team Qhubeka 43:05
104 PIETROBON Andrea Cycling Team Friuli ASD 43:46
105 BAUCE Davide Gallina Ecotek Colosio 43:55
106 CHROMY Kyle SEG Racing Academy 44:08
107 GARRISON Michael Hagens Berman Axeon 44:49
108 STEPANOV Andrei Gazprom-Rusvelo U23 44:53
109 RUIZ DE ARCAUTE Ibai Laboral Kutxa – Fundacion Euskadi 45:34
110 HUERA Richard Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 45:44
111 TAROZZI Manuele #inEmiliaRomagna Cycling Team 46:48
112 PELLEGRINI Cristofer UC Trevigiani – Campana Imballaggi 47:18
113 KRIJNSEN Jelte Holdsworth Zappi Team 48:09
114 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni Equipo Amateur Caja Rural – Serguros RGA 49:30
115 MASOTTO Leandro Iseo Serrature – Rime – Carnovali 50:49
116 DRAGHI Guido Rappres va Interregionale 51:47
117 ZAMBELLI Samuele Iseo Serrature – Rime – Carnovali 52:28
118 RUBINO Samuele LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro 53:04
119 PETRELLI Gabriele Cycling Team Friuli ASD 53:12
120 BONALDO Kevin Team Qhubeka 53:28
121 FERRI Edoardo Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo 53:31
122 GALLO Andrea #inEmiliaRomagna Cycling Team 53:47
123 LOLLI Marco Aran Cucine Vejus 54:18
124 PESENTI Thomas Beltrami TSA – Tre Colli 54:58
125 MOTTI Alessandro Velo Club Mendrisio 55:06
126 REES Oliver Trinity Racing 55:18
127 CIUCCARELLI Riccardo Biesse Arvedi 56:07
128 MÜLLER Reto Swiss Racing Academy 56:18
129 ZECCHIN Michael Work Service Marchiol Vega 57:06
130 CARRETTA Riccardo Cycling Team Friuli ASD 57:27
131 D’ ANIELLO Immanuel Velo Plus Racing Team Palazzago 57:33
132 SPINELLI Nicholas Mastromarco Sensi Nibali 57:40
133 YATSENKO Ivan Gazprom-Rusvelo U23 57:50
134 SENS Connor Holdsworth Zappi Team 58:37
135 GRENDENE Marco Beltrami TSA – Tre Colli 59:04
136 MOLINI Federico Mastromarco Sensi Nibali 59:44
137 KARL Ádám Kristóf UC Monaco 1:00:38
138 DI BERNARDO Nicolo Rappres va Interregionale 1:01:35
139 DI BENEDETTO Stefano Work Service Marchiol Vega 1:02:14
140 BELLONI Manuel Gallina Ecotek Colosio 1:02:42
141 MEHAGNOUL Marc UC Monaco 1:02:49
142 BENNASSAR Joan Kometa U23 ,,
143 BAGATIN Christian Iseo Serrature – Rime – Carnovali 1:02:52
144 GUZZO Federico Zalf Euromobil Fior 1:03:49
145 PATIES MONTAGNER Eric Work Service Marchiol Vega 1:06:02
146 VINOKUROV Nicolas UC Monaco 1:07:03
147 MARTYNOV Nikita Gazprom-Rusvelo U23 1:07:55
148 COATI Luca Team Qhubeka 1:08:39
149 LAMPERTI Luke Trinity Racing 1:10:58
150 BOBBO Riccardo Work Service Marchiol Vega 1:11:51
151 FANTONI Matteo Velo Plus Racing Team Palazzago 1:12:27
152 NENCINI Tommaso Petroli Firenze – Hopplà – Don Camillo 1:12:41
153 PUPPIO Antonio Team Qhubeka 1:14:15
154 KIRYEVICH Artur Minsk CC U23 1:17:03
155 MENTIL Patrick Work Service Marchiol Vega 1:18:37
156 PESCHI Lorenzo Beltrami TSA – Tre Colli 1:19:20
157 CONSOLARO Christopher Velo Plus Racing Team Palazzago 1:19:47
158 VENTURINI Alessandro Mastromarco Sensi Nibali 1:20:00
159 MARCHUK Dzianis Minsk CC U23 1:20:58
160 ONGARO Davide UC Trevigiani – Campana Imballaggi 1:21:00
161 POPOV Anton Gazprom-Rusvelo U23 1:21:33
162 GRINKEVICH Mark Minsk CC U23 1:21:50
163 CARRO Simone LAN Service – GranMonferrato – Zheroquadro 1:22:35
164 LEONI Alberto Gallina Ecotek Colosio 1:22:46
165 CASSOL Daniel UC Trevigiani – Campana Imballaggi 1:24:31
166 MARZIALE Luca Aran Cucine Vejus 1:27:10
167 SANCHEZ Pablo UC Monaco 1:28:14

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments