Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma) został zwycięzcą drugiego etapu wyścigu 4 Jours de Dunkerque pomimo że najszybszy był Clement Venturini (AG2R). Francuz został jednak relegowany na koniec stawki za tak zwane przepychanie się łokciami.
Drugiego dnia ścigania w wyścigu Cztery Dni Dunkierka kolarze musieli zmierzyć się z płaskim etapem z Wallers do Saint-Quentin. Dystans wynosił 177,7 km.
W ucieczce dnia znalazł się Polak Przemysław Kasperkiewicz reprezentujący drużynę Delko Marseille Provence. Poza nim jechało w niej trzech kolarzy: Romain Cardis (Team Total Direct Energie), Emer Vermeulen (Natura4Ever – Roubaix Lille Metropole) oraz Lasse Norman Hansen (Corendon-Circus).
Ucieczka była skazana na pożarcie, ale na czele najdłużej utrzymał się Romain Cardis. Notabene przewagę zniwelowała pracująca na czele drużyna lidera Dylana Groenewagena – Jumbo-Visma. Cardis natomiast został ostatecznie doścignięty 3700 metrów przed metą.
Następnie rozpoczęły się przygotowania do finiszu całego peletonu. Na lekko wznoszącej się szosie bardzo mocno pracowali kolarze Wallonie-Bruxelles, licząc najprawdopodobniej na to, że powstaną jakieś różnice. Ostatecznie jednak nic takiego się nie stało, ale w tej trudnej końcówce nieco mocy i także dobrego rozprowadzenia zabrakło Groenewagenowi, który 200-300 metrów przed metą zamknięty znajdował się na dalszej pozycji w peletonie.
W tym wszystkim świetnie odnalazł się Venturini, dla którego… miało to być pierwsze zwycięstwo w sezonie. A tak z powodu przekroczenia przepisów zwycięstwo i tak wędruje do Holendra.
Trzeciego dnia rywalizacji na kolarzy czeka nieco bardziej pagórkowaty etap (zwłaszcza w pierwszej fazie rywalizacji) z Laon do Compiegne.
Wyniki drugiego etapu:
1 | GROENEWEGEN Dylan | Team Jumbo-Visma | 20 | 30 | 4:08:33 |
2 | DUPONT Timothy | Wanty – Gobert Cycling Team | 10 | 18 | ,, |
3 | JANS Roy | Corendon – Circus | 5 | 12 | ,, |
4 | VAN ASBROECK Tom | Israel Cycling Academy | 7 | ,, | |
5 | KEUKELEIRE Jens | Lotto Soudal | 4 | ,, | |
6 | ALLEGAERT Piet | Sport Vlaanderen – Baloise | 3 | ,, | |
7 | TEUNISSEN Mike | Team Jumbo-Visma | 2 | ,, | |
8 | VAN STAEYEN Michael | Roompot – Charles | 1 | ,, | |
9 | VANSPEYBROUCK Pieter | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | ||
10 | BARBIER Pierre | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
11 | BARBIER Rudy | Israel Cycling Academy | ,, | ||
12 | LIEPIŅŠ Emīls | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
13 | CAPIOT Amaury | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | ||
14 | SARREAU Marc | Groupama – FDJ | ,, | ||
15 | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
16 | LE CUNFF Kévin | St Michel – Auber93 | ,, | ||
17 | SPRENGERS Thomas | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | ||
18 | DE BONDT Dries | Corendon – Circus | ,, | ||
19 | TURGIS Anthony | Team Total Direct Energie | ,, | ||
20 | TOUZE Damien | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
21 | RÄIM Mihkel | Israel Cycling Academy | ,, | ||
22 | DECLERCQ Benjamin | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | ||
23 | DEWULF Stan | Lotto Soudal | ,, | ||
24 | BACKAERT Frederik | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | ||
25 | COQUARD Bryan | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
26 | JANSEN Amund Grøndahl | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
27 | GROSU Eduard Michael | Delko Marseille Provence | ,, | ||
28 | MAURELET Flavien | St Michel – Auber93 | ,, | ||
29 | BARTHE Cyril | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | ||
30 | GREIPEL André | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
31 | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot – Charles | ,, | ||
32 | ASSELMAN Jesper | Roompot – Charles | ,, | ||
33 | RIESEBEEK Oscar | Roompot – Charles | ,, | ||
34 | PICHON Laurent | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
35 | DELAPLACE Anthony | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
36 | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | ||
37 | VAN TRIJP Maarten | Corendon – Circus | ,, | ||
38 | NÕMMELA Aksel | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
39 | REINDERS Elmar | Roompot – Charles | ,, | ||
40 | WELTEN Bram | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
41 | PETIT Adrien | Team Total Direct Energie | ,, | ||
42 | LEYSEN Senne | Roompot – Charles | ,, | ||
43 | BAGDONAS Gediminas | AG2R La Mondiale | ,, | ||
44 | TRARIEUX Julien | Delko Marseille Provence | ,, | ||
45 | DE GENDT Aimé | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | ||
46 | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
47 | HUREL Tony | St Michel – Auber93 | ,, | ||
48 | JAKIN Alo | St Michel – Auber93 | ,, | ||
49 | CLAEYS Dimitri | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
50 | PAILLOT Yoann | St Michel – Auber93 | ,, | ||
51 | DUVAL Julien | AG2R La Mondiale | ,, | ||
52 | VAN SCHIP Jan-Willem | Roompot – Charles | ,, | ||
53 | SÁEZ Héctor | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | ||
54 | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence | ,, | ||
55 | LEROUX Samuel | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
56 | VAN WINDEN Dennis | Israel Cycling Academy | ,, | ||
57 | HANSEN Lasse Norman | Corendon – Circus | ,, | ||
58 | IDJOUADIENE Pierre | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
59 | LIGTHART Pim | Team Total Direct Energie | ,, | ||
60 | GENIETS Kevin | Groupama – FDJ | ,, | ||
61 | GODON Dorian | AG2R La Mondiale | ,, | ||
62 | JAUREGUI Quentin | AG2R La Mondiale | ,, | ||
63 | ANTOMARCHI Julien | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
64 | GAUDIN Damien | Team Total Direct Energie | ,, | ||
65 | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
66 | VENTURINI Clément | AG2R La Mondiale | ,, | ||
67 | BALDO Nicolas | St Michel – Auber93 | 0:12 | ||
68 | VAN DER HOORN Taco | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
69 | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
70 | EENKHOORN Pascal | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
71 | COURTEILLE Arnaud | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
72 | KREDER Wesley | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | ||
73 | DELAGE Mickaël | Groupama – FDJ | ,, | ||
74 | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country – Murias | 0:16 | ||
75 | HOELGAARD Daniel | Groupama – FDJ | 0:18 | ||
76 | WOUTERS Enzo | Lotto Soudal | ,, | ||
77 | VAN GOETHEM Brian | Lotto Soudal | ,, | ||
78 | KASPERKIEWICZ Przemysław | Delko Marseille Provence | ,, | ||
79 | MORIN Emmanuel | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
80 | RICKAERT Jonas | Corendon – Circus | ,, | ||
81 | JENSEN August | Israel Cycling Academy | ,, | ||
82 | MALDONADO Anthony | St Michel – Auber93 | ,, | ||
83 | BERRADE Urko | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | ||
84 | SWIFT Connor | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
85 | JARRIER Benoît | Team Arkéa Samsic | ,, | ||
86 | MASSON Christophe | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
87 | ERMENAULT Corentin | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
88 | ISTA Kevyn | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
89 | ROBEET Ludovic | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
90 | VAN GENECHTEN Jonas | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
91 | TAMINIAUX Lionel | Wallonie-Bruxelles | 0:27 | ||
92 | CAM Maxime | Vital Concept – B&B Hotels | 0:28 | ||
93 | DEVRIENDT Tom | Wanty – Gobert Cycling Team | 0:32 | ||
94 | MARTIN Tony | Team Jumbo-Visma | 0:39 | ||
95 | VERMEULEN Emiel | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | 0:40 | ||
96 | DEHAES Kenny | Wallonie-Bruxelles | ,, | ||
97 | VIEJO José Daniel | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | ||
98 | VANDENBERGH Stijn | AG2R La Mondiale | ,, | ||
99 | DUCHESNE Antoine | Groupama – FDJ | ,, | ||
100 | VAUGRENARD Benoît | Groupama – FDJ | ,, | ||
101 | MORICE Julien | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
102 | ARMIRAIL Bruno | Groupama – FDJ | ,, | ||
103 | PLANCKAERT Edward | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | ||
104 | TERPSTRA Niki | Team Total Direct Energie | 0:53 | ||
105 | FRISON Frederik | Lotto Soudal | ,, | ||
106 | MERTZ Rémy | Lotto Soudal | 0:55 | ||
107 | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen – Baloise | 0:59 | ||
108 | CARDIS Romain | Team Total Direct Energie | 1:15 | ||
109 | SELLIER Simon | Team Total Direct Energie | 1:23 | ||
110 | DERNIES Tom | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | ||
111 | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 1:27 | ||
112 | CARISEY Clément | Israel Cycling Academy | 1:41 | ||
113 | MATHIS Marco | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
114 | BRÄNDLE Matthias | Israel Cycling Academy | ,, | ||
115 | WYNANTS Maarten | Team Jumbo-Visma | 2:16 | ||
116 | VAN DER POEL David | Corendon – Circus | ,, | ||
117 | WAGNER Robert | Team Arkéa Samsic | 3:02 | ||
118 | NAVARDAUSKAS Ramūnas | Delko Marseille Provence | 16:46 | ||
DNF | BARRENETXEA Ander | Euskadi Basque Country – Murias | – | ||
DNF | TURGIS Jimmy | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | ||
DNF | IRIZAR Julen | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | ||
DNF | DEVOLDER Stijn | Corendon – Circus | ,, | ||
DNF | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence | ,, | ||
DNF | OFFREDO Yoann | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | ||
DNS | ŠIŠKEVIČIUS Evaldas | Delko Marseille Provence | ,, | ||
DNS | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | ,, |
Klasyfikacja generalna po drugim etapie:
1 | 1 | – | GROENEWEGEN Dylan | Team Jumbo-Visma | 5 | 8:25:58 |
2 | 2 | – | SARREAU Marc | Groupama – FDJ | 0:11 | |
3 | 60 | ▲57 | HANSEN Lasse Norman | Corendon – Circus | 0:12 | |
4 | 14 | ▲10 | DUPONT Timothy | Wanty – Gobert Cycling Team | 0:14 | |
5 | 3 | ▼2 | REINDERS Elmar | Roompot – Charles | ,, | |
6 | 4 | ▼2 | TEUNISSEN Mike | Team Jumbo-Visma | 0:16 | |
7 | 114 | ▲107 | JANS Roy | Corendon – Circus | ,, | |
8 | 5 | ▼3 | LEROUX Samuel | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | 0:17 | |
9 | 6 | ▼3 | BARBIER Rudy | Israel Cycling Academy | 0:18 | |
10 | 8 | ▼2 | DE BONDT Dries | Corendon – Circus | 0:19 | |
11 | 9 | ▼2 | DUVAL Julien | AG2R La Mondiale | ,, | |
12 | 10 | ▼2 | BARBIER Pierre | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | 0:20 | |
13 | 19 | ▲6 | VAN ASBROECK Tom | Israel Cycling Academy | ,, | |
14 | 11 | ▼3 | LIEPIŅŠ Emīls | Wallonie-Bruxelles | ,, | |
15 | 17 | ▲2 | VAN STAEYEN Michael | Roompot – Charles | ,, | |
16 | 18 | ▲2 | CAPIOT Amaury | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
17 | 26 | ▲9 | VANSPEYBROUCK Pieter | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | |
18 | 13 | ▼5 | JANSEN Amund Grøndahl | Team Jumbo-Visma | ,, | |
19 | 12 | ▼7 | BARTHE Cyril | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | |
20 | 38 | ▲18 | KEUKELEIRE Jens | Lotto Soudal | ,, | |
21 | 25 | ▲4 | RÄIM Mihkel | Israel Cycling Academy | ,, | |
22 | 41 | ▲19 | ALLEGAERT Piet | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
23 | 32 | ▲9 | TURGIS Anthony | Team Total Direct Energie | ,, | |
24 | 24 | – | ASSELMAN Jesper | Roompot – Charles | ,, | |
25 | 36 | ▲11 | DEWULF Stan | Lotto Soudal | ,, | |
26 | 21 | ▼5 | WELTEN Bram | Team Arkéa Samsic | ,, | |
27 | 47 | ▲20 | LE CUNFF Kévin | St Michel – Auber93 | ,, | |
28 | 33 | ▲5 | RIESEBEEK Oscar | Roompot – Charles | ,, | |
29 | 50 | ▲21 | SPRENGERS Thomas | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
30 | 52 | ▲22 | TOUZE Damien | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
31 | 16 | ▼15 | IDJOUADIENE Pierre | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | |
32 | 37 | ▲5 | PETIT Adrien | Team Total Direct Energie | ,, | |
33 | 35 | ▲2 | BAGDONAS Gediminas | AG2R La Mondiale | ,, | |
34 | 54 | ▲20 | BACKAERT Frederik | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | |
35 | 23 | ▼12 | JAUREGUI Quentin | AG2R La Mondiale | ,, | |
36 | 62 | ▲26 | DECLERCQ Benjamin | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
37 | 56 | ▲19 | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot – Charles | ,, | |
38 | 66 | ▲28 | GREIPEL André | Team Arkéa Samsic | ,, | |
39 | 55 | ▲16 | LEYSEN Senne | Roompot – Charles | ,, | |
40 | 42 | ▲2 | VAN WINDEN Dennis | Israel Cycling Academy | ,, | |
41 | 64 | ▲23 | DELAPLACE Anthony | Team Arkéa Samsic | ,, | |
42 | 46 | ▲4 | SÁEZ Héctor | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | |
43 | 45 | ▲2 | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence | ,, | |
44 | 48 | ▲4 | VAN SCHIP Jan-Willem | Roompot – Charles | ,, | |
45 | 43 | ▼2 | GENIETS Kevin | Groupama – FDJ | ,, | |
46 | 67 | ▲21 | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
47 | 74 | ▲27 | PICHON Laurent | Team Arkéa Samsic | ,, | |
48 | 63 | ▲15 | LIGTHART Pim | Team Total Direct Energie | ,, | |
49 | 57 | ▲8 | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie-Bruxelles | ,, | |
50 | 76 | ▲26 | HUREL Tony | St Michel – Auber93 | ,, | |
51 | 88 | ▲37 | NÕMMELA Aksel | Wallonie-Bruxelles | ,, | |
52 | 81 | ▲29 | DE GENDT Aimé | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | |
53 | 79 | ▲26 | CLAEYS Dimitri | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
54 | 86 | ▲32 | JAKIN Alo | St Michel – Auber93 | ,, | |
55 | 87 | ▲32 | PAILLOT Yoann | St Michel – Auber93 | ,, | |
56 | 115 | ▲59 | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
57 | 98 | ▲41 | TRARIEUX Julien | Delko Marseille Provence | ,, | |
58 | 112 | ▲54 | MAURELET Flavien | St Michel – Auber93 | ,, | |
59 | 113 | ▲54 | VAN TRIJP Maarten | Corendon – Circus | ,, | |
60 | 107 | ▲47 | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
61 | 97 | ▲36 | GAUDIN Damien | Team Total Direct Energie | ,, | |
62 | 100 | ▲38 | ANTOMARCHI Julien | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | |
63 | 116 | ▲53 | GODON Dorian | AG2R La Mondiale | ,, | |
64 | 20 | ▼44 | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 0:32 | |
65 | 29 | ▼36 | KREDER Wesley | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | |
66 | 28 | ▼38 | DELAGE Mickaël | Groupama – FDJ | ,, | |
67 | 71 | ▲4 | VAN DER HOORN Taco | Team Jumbo-Visma | ,, | |
68 | 69 | ▲1 | EENKHOORN Pascal | Team Jumbo-Visma | ,, | |
69 | 78 | ▲9 | COURTEILLE Arnaud | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | |
70 | 90 | ▲20 | BALDO Nicolas | St Michel – Auber93 | ,, | |
71 | 34 | ▼37 | KASPERKIEWICZ Przemysław | Delko Marseille Provence | 0:35 | |
72 | 104 | ▲32 | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country – Murias | 0:36 | |
73 | 22 | ▼51 | RICKAERT Jonas | Corendon – Circus | 0:38 | |
74 | 27 | ▼47 | WOUTERS Enzo | Lotto Soudal | ,, | |
75 | 30 | ▼45 | JENSEN August | Israel Cycling Academy | ,, | |
76 | 31 | ▼45 | MALDONADO Anthony | St Michel – Auber93 | ,, | |
77 | 44 | ▼33 | HOELGAARD Daniel | Groupama – FDJ | ,, | |
78 | 58 | ▼20 | ISTA Kevyn | Wallonie-Bruxelles | ,, | |
79 | 72 | ▼7 | VAN GOETHEM Brian | Lotto Soudal | ,, | |
80 | 73 | ▼7 | MORIN Emmanuel | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
81 | 70 | ▼11 | SWIFT Connor | Team Arkéa Samsic | ,, | |
82 | 68 | ▼14 | ERMENAULT Corentin | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | |
83 | 77 | ▼6 | BERRADE Urko | Euskadi Basque Country – Murias | ,, | |
84 | 82 | ▼2 | VAN GENECHTEN Jonas | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | |
85 | 91 | ▲6 | MASSON Christophe | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | ,, | |
86 | 108 | ▲22 | JARRIER Benoît | Team Arkéa Samsic | ,, | |
87 | 118 | ▲31 | GROSU Eduard Michael | Delko Marseille Provence | 0:40 | |
88 | 39 | ▼49 | TAMINIAUX Lionel | Wallonie-Bruxelles | 0:47 | |
89 | 94 | ▲5 | CAM Maxime | Vital Concept – B&B Hotels | 0:48 | |
90 | 119 | ▲29 | COQUARD Bryan | Vital Concept – B&B Hotels | 0:50 | |
91 | 7 | ▼84 | DEVRIENDT Tom | Wanty – Gobert Cycling Team | ,, | |
92 | 111 | ▲19 | VENTURINI Clément | AG2R La Mondiale | ,, | |
93 | 92 | ▼1 | VERMEULEN Emiel | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | 0:53 | |
94 | 40 | ▼54 | MARTIN Tony | Team Jumbo-Visma | 0:59 | |
95 | 61 | ▼34 | VANDENBERGH Stijn | AG2R La Mondiale | 1:00 | |
96 | 85 | ▼11 | MORICE Julien | Vital Concept – B&B Hotels | ,, | |
97 | 95 | ▼2 | DEHAES Kenny | Wallonie-Bruxelles | ,, | |
98 | 89 | ▼9 | PLANCKAERT Edward | Sport Vlaanderen – Baloise | ,, | |
99 | 96 | ▼3 | DUCHESNE Antoine | Groupama – FDJ | ,, | |
100 | 102 | ▲2 | VAUGRENARD Benoît | Groupama – FDJ | ,, | |
101 | 101 | – | ARMIRAIL Bruno | Groupama – FDJ | ,, | |
102 | 83 | ▼19 | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 1:13 | |
103 | 109 | ▲6 | TERPSTRA Niki | Team Total Direct Energie | ,, | |
104 | 84 | ▼20 | MERTZ Rémy | Lotto Soudal | 1:15 | |
105 | 49 | ▼56 | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen – Baloise | 1:19 | |
106 | 15 | ▼91 | VIEJO José Daniel | Euskadi Basque Country – Murias | 1:30 | |
107 | 75 | ▼32 | CARDIS Romain | Team Total Direct Energie | 1:35 | |
108 | 59 | ▼49 | DERNIES Tom | Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole | 1:43 | |
109 | 106 | ▼3 | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 1:47 | |
110 | 99 | ▼11 | BRÄNDLE Matthias | Israel Cycling Academy | 2:01 | |
111 | 120 | ▲9 | ROBEET Ludovic | Wallonie-Bruxelles | 2:25 | |
112 | 105 | ▼7 | WYNANTS Maarten | Team Jumbo-Visma | 2:36 | |
113 | 117 | ▲4 | VAN DER POEL David | Corendon – Circus | ,, | |
114 | 110 | ▼4 | WAGNER Robert | Team Arkéa Samsic | 3:22 | |
115 | 122 | ▲7 | SELLIER Simon | Team Total Direct Energie | 4:14 | |
116 | 123 | ▲7 | CARISEY Clément | Israel Cycling Academy | 5:02 | |
117 | 124 | ▲7 | MATHIS Marco | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | |
118 | 65 | ▼53 | NAVARDAUSKAS Ramūnas | Delko Marseille Provence | 17:06 |