fot. Radosław Makuch

Niemiecki zespół Santic-Wibatech rozpoczął formowanie kadry na sezon 2024. W szeregach grupy zarządzanej przez Wiesława Ciasnochę na pewno pozostanie Szymon Tracz, który kontynuuje przygodę z tą grupą kontynentalną.

W pierwszej piątce kolarzy, z którymi przedłużono kontrakty znalazło się trzech Niemców, Austriak i Polak. Z Santic-Wibatech na następny sezon pozostaną Michael Peter, Stefan Brandlmeier, Jonas Fabian Messerschmidt, Mario Gamper oraz Szymon Tracz. To pierwsi ogłoszeni zawodnicy na sezon 2024 przez niemiecką grupę.

Szymon Tracz za 2 tygodnie skończy 25 lat. W jego dorobku znajdziemy m.in. etap i 4. miejsce w klasyfikacji generalnej Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour, 3. lokatę w Visegrad 4 Kerekparverseny, 6. pozycję w Karpackim Wyścigu Kurierów czy mistrzostwo Polski do lat 23. Urodzony w Skale kolarz jest bardzo wszechstronny – potrafi nieźle pojechać na czas, przetrwać mniejsze podjazdy czy zafiniszować z mniejszej grupy.

Poprzedni artykułPrzełajowy Puchar Świata wraca do Belgii – zapowiedź wyścigów w Maasmechelen
Następny artykułTour de France Prudential Singapore Criterium 2023: Jasper Philipsen wygrywa
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments