fot. MAT ATOM Deweloper Wrocław

Za nami trzeci i czwarty etap 2. Trofeo Ponente in Rosa. Tym razem obyło się już bez odwoływania odcinków, a dwukrotnie po triumf sięgała będąca zdecydowanie największą gwiazdą włoskiej imprezy Jolanda Neff. Dziś świetnie zaprezentowała się Olga Wankiewicz – kolarka MAT ATOM Deweloper Wrocław zajęła 3. miejsce.

Wczoraj na panie czekały 92km z metą w znanej z klasycznego wyścigu Laigueglii. Tuż przed metą do pokonania było Capo Mele i to tam rywalki zdystansowała Jolanda Neff (Reprezentacja Szwajcarii). Niestety w grupie jadącej za 30-latką defekt miała Dominika Włodarczyk (MAT ATOM Deweloper Wrocław) i ostatecznie najlepsza z Polek dojechała w drugiej grupie ze stratą ponad 2 minut.

fot. Procyclingstats

Dziś z kolei na panie czekało 88km, a o wygranej zadecydował finisz z przeszło 50-osobowego peletonu. Wygrała ponownie Jolanda Neff, która tym samym pozostaje liderką klasyfikacji generalnej, a na 3. miejscu zafiniszowała Olga Wankiewicz (MAT ATOM Deweloper Wrocław). Jej koleżanki klubowe, Dominika Włodarczyk i Monika Brzeźna, awansowały dziś do pierwszej piętnastki klasyfikacji generalnej.

Wyniki 4. etapu Trofeo Ponente in Rosa 2023:

Wyniki dostarcza FirstCycling.com

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments