fot. Dariusz Krzywański

Podczas prezentacji drużyny HRE Mazowsze Serce Polski ogłoszono, że gospodarzem tegorocznych mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym będzie mazowiecka Ostrołęka.

W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyła się dziś prezentacja zespołu HRE Mazowsze Serce Polski, podczas której jej menedżer generalny – Dariusz Banaszek – poinformował, że gospodarzem tegorocznych mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym będzie mazowiecka Ostrołęka.

Ubiegłoroczna odsłona czempionatu również została rozegrana na Mazowszu – w Nowym Dworze Mazowieckim i Leoncinie. Tytuły mistrzowskie w wyścigach ze startu wspólnego elity zdobyli Norbert Banaszek i Wiktoria Pikulik, natomiast w indywidualnej jeździe na czas najlepsi byli Maciej Bodnar i Agnieszka Skalniak-Sójka.

O medale mistrzostw Polski i charakterystyczne koszulki z orłem, podobnie jak w poprzednich latach, będą rywalizować zawodnicy i zawodniczki kategorii junior, U23 i elita. Impreza jest wpisana do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w terminie 21-25 czerwca.

 

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hubert
Hubert

Będą jechać po dlóziach dla pedałów…? Trzeci świat… a czesiu lang się cieszy… że za młodu mógł trenować w normalny sposób jak dziś za Odrą…