fot. Facebook Kacpra Mientkiego

Cannibal B Victorius w tym sezonie nazywa się mocno związana z worldtourową formacją ekipa development dla juniorów znana wcześniej po prostu jako Cannibal Team. Do ogłoszonego wcześniej na stałe Michała Strzeleckiego na gościnne występy dołączy Kacper Mientki.

Młody zawodnik, dla którego to będzie pierwszy rok w kategorii juniora, poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka, że w tym sezonie będzie łączył starty w polskim UKS Copernicus Toruń CCC z zagranicznymi wyścigami w barwach Cannibal B Victorius. Z tą drugą ekipą Polak przebywa właśnie w hiszpańskim Calpe na zgrupowaniu, a jego pierwszym startem ma być belgijskie Kuurne-Bruksela-Kuurne.

Kacper Mientki może być dobrze znany kibicom śledzącym wyścigi w młodszych kategoriach – rok temu m.in. wygrał Puchar Polski w Turawie, a podczas Wyścigu Pokoju Juniorów Młodszych potrafił wysoko pojawić się na niektórych etapach.

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
UKS Krupiński Suszec
UKS Krupiński Suszec

Gratulacje! Będziemy kibicować

Przemek
Przemek

Powodzenia

DA VER NORDA-
DA VER NORDA-

Dobre wieści. Życzę powodzenia i szczerze kibicuję podopiecznemu Cycling point. Geny są , motor jest ,praca jest , głowa jest……
Życzę by nie zabrakło kolarskiego szczęścia, które jest potrzebne do pełnego rozwoju potencjału.