Fot. Warszawski Klub Kolarski

W obszernym poście o swoich planach na sezon szosowy 2023 opowiedzieli zarządzający Warszawskim Klubem Kolarskim. Polską grupę młodzieżową zobaczymy na wszystkich najważniejszych imprezach w kraju, ale nie tylko. Mazowiecki zespół planuje bowiem kolejne wyjazdy zagraniczne.

Najpierw obóz przygotowawczy w Hiszpanii, a na początku kwietnia start sezonu szosowego – tak wyglądają najbliższe plany kolarzy Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Zdolna młodzież z tej drużyny następnie przez kilka miesięcy będzie rywalizować na szosach Polski (m.in. Ślężański Mnich, Szlakami Jury, Złote Koło, Puchary Polski czy krajowy czempionat), ale i poza granicami naszego kraju – w planach jest m.in. włoskie Coppa Montes czy czeski wyścig UCI Grand Prix West Bohemia.

W składzie Warszawskiego Klubu Kolarskiego prezentować się będą Antoni Muryj, Mikołaj Langer, Maciek Sorbian, Jakub Brutkowski, Szymon Lachowicz, Miłosz Szwed i Leon Granica, a okazyjnie wspomagać ich mogą zawodnicy z innych sekcji mazowieckiego zespołu, czyli m.in. specjaliści od MTB.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments