fot. Deceuninck - Quick Step

Kolarstwo szosowe powróciło na ekrany telewizorów, a to oznacza, że określający się mianem Home of Cycling Eurosport ponownie transmitować będzie zmagania najlepszych zawodników na świecie. Jakie wyścigi pokażą w styczniu?

Użytkownicy internetowi zapewne zauważyli, że niedawno zakończyła działanie jako osobna strona usługa Eurosport Player. To jednak nic strasznego – cała funkcjonalność tejże została przeniesiona na platformę na stronie player.pl, a do odebrania były także vouchery na darmowy okres startowy adekwatne do tego jaki abonament miało się wykupiony w „starym” Eurosport Playerze. Eurosport Extra funkcjonuje zatem dalej, a obejrzeć mogliśmy już w nim całe zmagania w ramach Santos Tour Down Under kobiet, gdzie pierwszy etap wygrała Daria Pikulik.

Teraz śledzić można Santos Tour Down Under mężczyzn, który zakończy się w niedziele. Wówczas też zmagania rozpoczną się w odległej Argentynie, gdzie podczas Vuelta a San Juan światu zaprezentują się największe gwiazdy światowego kolarstwa z Remco Evenepoelem na czele. Wśród nich znajdzie się także Maciej Bodnar.

Dalej premierowo zobaczymy pełniejsze transmisje z Challenge Mallorca – dotychczas te wyścigi posiadały tylko skróty pokazywane z sporym opóźnieniem. Miesiąc zakończą zmagania pań i panów w ramach worldtourowego Cadel Evans Great Ocean Race oraz początek zmagań w Saudi Tour.

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan

Niestety Eurosport nadal po macoszemu traktuje kolarstwo nagminnie zmieniając w zapowiedziach transmisji godziny trwania wyścigów, a w programach z dziedziny kolarstwa „precyzuje” je używaną już od dłuższego czasu formułką „Program przedstawia transmisje wyścigów kolarskich z udziałem czołowych światowych kolarzy” … czyli czeski film, nikt nic nie wie.

Rob
Rob

Dodam jeszcze, ze interfejs tego tvn-playera jest tragiczny, znalezienie tam czegokolwiek w programie jest utrudnione do granic możliwości. No ale darowanemu koniowi…..

Mar
Mar

Na EuroSport player miałem opcję wyboru transmisji bez reklam i było git. Niedawno dostałem rok gratis player z Eurosportem (jak skończyli działalność a miałem jeszcze abonament) ale z reklamami. Tego nie da się oglądać. Nie liczyłem dokładnie ale na 1 godz jest około 50 min reklam. I tak trzeba będzie wykupić bez reklam bo praktycznie wyścigu nie zobaczysz a średnio mnie interesuje kto ma jakie dzisiaj promocje na ziemniaki czy karmę dla chomika.