SCOTT przedłuża współpracę z Teamem DSM, Syncros ogłasza się oficjalnym dostawcą siodeł.

Givisiez, Szwajcaria. 9 Stycznia, 2023. SCOTT przedłuża współpracę z Team DSM na kolejne dwa lata. SCOTT będzie nadal wspierał drużynę WorldTour jako oficjalny dostawca rowerów premium i wyczynowych kasków. Syncros, część grupy SCOTT Sports, rozszerzy swoją współpracę jako sponsor komponentów rowerowych i będzie oficjalnym dostawcą siodeł dla Team DSM.

SCOTT współpracuje z Team DSM od 2021 roku i w tym czasie świętował znaczące wyniki z zespołem. Team DSM był integralną częścią rozwoju zupełnie nowego Foil RC, którym kolarze po raz pierwszy ścigali się w 2022 roku. Od tego czasu zespół odniósł ogromne sukcesy, w tym zwycięstwa w etapach Grand Tour i noszenie pierwszej żółtej koszulki podczas inauguracyjnego Tour de France Femmes.

„Team DSM nadal pokazuje wielkie sukcesy jako zespół World Tour i jest znakomitym partnerem dla SCOTT. Team, ze swoją wyróżniającą się filozofią Keep Challenging, doskonale pasuje do naszej pasji, innowacji, technologii i designu. Zespół kieruje się tymi samymi celami, co SCOTT”

– komentuje Pascal Ducrot, wiceprezes SCOTT Sports.

„Dzielimy pasję, aby dokonać zmian w profesjonalnym kolarstwie szosowym. SCOTT ma znakomite osiągnięcia w tworzeniu wysokowydajnych rowerów wyścigowych. Wprowadzając niedawno nowy model Foil RC, SCOTT po raz kolejny sprostał tej reputacji. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z SCOTT i ich wiodącym w branży zespołem inżynierów w nadchodzących latach”

– dodaje Iwan Spekenbrink, CEO, Team DSM.

„Zespół, ze swoją wyróżniającą się filozofią Keep Challenging, bez problemu wpisuje się w naszą pasję do innowacji, technologii i designu. Zespół jest napędzany przez te same cele wysokiej wydajności, jak my w SCOTT.”

– Pascal Ducrot, Vice President SCOTT Sports.

„SCOTT ma znakomity dorobek w tworzeniu wysokowydajnych rowerów wyścigowych. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować współpracę z SCOTT i ich wiodącym w branży zespołem inżynierów w nadchodzących latach”

– Iwan Spekenbrink CEO Team DSM.

Od 2021 roku Syncros dostarcza do Team DSM komponenty rowerowe, w tym kokpity i sztyce podsiodłowe, a partnerstwo rozszerza się teraz o siodła. Partnerstwo oznacza zaangażowanie Syncros we współpracę z kolarzami na poziomie WorldTour, a Team DSM daje idealną platformę do zaprezentowania w świecie kolarstwa, wydajności produktów Syncros.

„Jesteśmy zachwyceni, że partnerstwo nadal się rozwija, ponieważ dziś ogłaszamy przedłużenie sponsoringu wraz z Syncros. Z niecierpliwością czekam na przyszłość, kiedy drużyna będzie rosła w siłę, a także na dalszy wpływ, jaki możemy razem wnieść do WorldTour i do większej branży kolarskiej jako całości”

– komentuje Pascal Ducrot, wiceprezes SCOTT Sports.

„Syncros zawsze był liderem we wprowadzaniu nowych technologii… Jesteśmy pewni, że komponenty i produkty Syncros dadzą nam przewagę konkurencyjną w nadchodzących sezonach.”

– Narelle Neumann, Head of Science Team DSM.

Ponieważ na tych komponentach kolarze będą polegać przez cały sezon wyścigowy, technologia i wiedza biomechaniczna firmy Syncros została starannie wybrana przez ekspertów Team DSM ds. wydajności. Wraz z niemieckimi ekspertami od bikefitingu, firmą Gebiomized, inżynierowie Syncros wykorzystali szeroko zakrojone analizy, aby zaoferować gamę siodeł, które optymalizują dopasowanie ciała w zależności od elastyczności i preferencji kolarza, tak aby zapewnić najwyższy poziom wydajności dla zespołu.

– Narelle Neumann, Head of Science, Team DSM:

„Syncros zawsze był liderem we wprowadzaniu nowych technologii i w ostatnich sezonach zrobili na nas duże wrażenie swoimi aerodynamicznymi kokpitami i wysokiej jakości siodłami. Jesteśmy pewni, że komponenty i produkty Syncros dadzą nam przewagę konkurencyjną w nadchodzących sezonach i już nie możemy się doczekać, aby rozpocząć wyścigi z ich gamą siodeł wyczynowych.”

W nadchodzącym wyscigowym sezonie, męskim jaki kobiecym, Team DSM będzie się ścigać i trenować na modelach Foil RC i Plasma. Ponadto Team będzie używał kasków SCOTT Cadence, Centric i Split oraz siodeł Syncros Tofino, Savona i Belcarra.

Team DSM rozpocznie sezon wyścigowy od Tour Down Under pod koniec tego tygodnia. Więcej o ambicjach zespołu na sezon 2023 dowiemy się podczas oficjalnej prezentacji zespołu 10 stycznia o godzinie 16:30.

Dystrybutor w Polsce: www.scott.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments