fot. Quick-Step Alpha Vinyl / Wout Beel

Drużyna Quick-Step Alpha Vinyl (a od przyszłego sezonu Soudal Quick-Step) zaprezentowała koszulkę mistrza świata Remco Evenepoela, w której będzie jeździł w przyszłym sezonie. 

Koszulka została zaprojektowana i wyprodukowana przez włoską markę Castelli, która szyje  aktualnie stroje podopiecznym Patricka Lefevere’a. Po prawej stronie, pod logo UCI znalazł się znak marki Soudal, która od przyszłego sezonu będzie sponsorem tytularnym „Watahy”. Trykot jest utrzymany w czarno-białej stylistyce z oczywiście wielokolorowymi paskami symbolizującymi aktualnego właściciela tytułu mistrza świata. Spodenki są czarne, również z logo marki Soudal, więc zdecydowano się na tradycyjny look, nawiązujący do kolarskich tradycji.

– Poprzednie lato było dla mnie szalone, więc mogę być tylko szczęśliwy z tego, co udało mi się osiągnąć. Jestem zadowolony i dumny, że mogę nosić tę koszulkę już na tak wczesnym etapie mojej kariery. Wiem, że czeka mnie wyjątkowy rok, który będzie się wiązał z innym stosunkiem do mnie podczas wyścigów, w związku z tą koszulką. Jednak przyjmę wszystko, co nadejdzie i będę starał się podchodzić do tego spokojnie. Myślę, że najlepszą rzeczą, którą mogę zrobić, to po prostu cieszyć się tym rokiem

– powiedział Remco Evenepoel w video opublikowanym przez drużynę Quick-Step Alpha Vinyl.

Przypomnijmy, że Evenepoel zdobył złoty medal mistrzostw świata w wyścigu ze startu wspólnego w australijskim Wollongong po 25-kilometrowym solowym ataku. Wcześniej wygrał monument (Liège-Bastogne-Liège) oraz wielki tour (hiszpańską Vueltę). W sezonie 2023 będzie celował w zwycięstwo w Giro d’Italia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments