fot. Facebook / Michał Kwiatkowski

W niedzielę doszło do ciekawego spotkania dwóch znakomitych sportowców – Michała Kwiatkowskiego oraz Igi Świątek. Oboje są bardzo zadowoleni z wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy.  

– Ależ miłe popołudnie z Igą Świątek i jej niesamowitym zespołem. Fajnie było odbić kilka piłek (i nie odebrać żadnego z serwisów). Trzymam kciuki za twój sezon i do zobaczenia na jakimś wyścigu

– napisał „Kwiato” w mediach społecznościowych.

Wizytą Kwiatkowskiego na korcie podzieliła się również Iga Świątek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Iga Świątek (@iga.swiatek)

– Poznajcie mojego nowego, utalentowanego hitting partnera. Jedno jest pewne – solidnie pracuje na nogach. Dzięki za wspólne popołudnie Kwiato! Było super

– dodała Iga Świątek, a w komentarzu pod postem Michała Kwiatkowskiego żartowała, aby „wstawił lepiej filmik z grania”.

Wspólne spotkania sportowców światowej klasy są czymś normalnym, a dla kibiców stanowią nie lada gratkę. Powszechnie wiadomo, że sportowcy reprezentujący różne dyscypliny sportu mogą wzajemnie się inspirować, a także przekazywać sobie wiedzę i doświadczenie.

Przypomnijmy, że Michał Kwiatkowski jest m.in. mistrzem świata z 2014 roku, etapowym zwycięzcą w Tour de France oraz triumfatorem prestiżowego monumentu Mediolan-San Remo. Iga Świątek zaś jest zwyciężczynią trzech turniejów wielkoszlemowych (dwukrotnie French Open i raz US Open) oraz od kwietnia liderką rankingu WTA, czyli pierwszą kobiecą rakietą świata.

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Salazar
Salazar

Tutaj Michał wygląda jak, wypisz wymaluj, Charlie Chaplin

Ben
Ben

Kto wygrał?