fot. Marek Bala/naszosie.pl

Były mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas Rohan Dennis trafił do szpitala z powodu bliżej nieokreślonego dyskomfortu, który mu doskwierał w ostatnich dniach. Australijczyk ominął tym samym wyścig ze startu wspólnego w ramach Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej. Przed 3 dniami zdobył złoto w czasówce.

Australijska Federacja Kolarska ogłosiła, że Rohan Dennis ma problemy zdrowotne dziś rano, w niedzielę rano, ale nie zostały one bliżej określone. 32-latek został zabrany do szpitala, gdzie będzie znajdował się pod obserwacją.

Rohan Dennis nie weźmie już udziału w Igrzyskach Wspólnoty Brytyjskiej w Birmingham 2022 z powodów zdrowotnych. Rohan, który w czwartek zdobył złoto w jeździe indywidualnej na czas, obudził się w sobotę rano odczuwając dyskomfort i został przewieziony do lokalnego szpitala na testy i obserwacje. Na wszelki wypadek Dennisowi zalecono wycofanie się z dzisiejszego wyścigu szosowego i pozostaje on pod obserwacją lekarzy

— napisano w krótkim oświadczeniu AusCycling na kilka godzin przed wyścigiem szosowym mężczyzn.

Poprzedni artykułAndrea Piccolo zalicza trzeci zespół w tym sezonie
Następny artykułFilippo Zana i Chris Harper trafią do Team BikeExchange – Jayco
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments