fot. Zwift

Zwift, czyli wirtualna platforma treningowa, kontynuuje swój wkład w rozwój kobiecego kolarstwa. Jako sponsor tytularny zarówno żeńskiego wyścigu Paryż-Roubaix, jak i Tour de France, Zwift z okazji 100 dni do rozpoczęcia wyścigu ruszył z nową kampanią o nazwie #NEWRULES.

Kampanią #NEWRULES, czyli „Nowe Zasady” amerykańska firma dąży do dalszego propagowania kobiecego kolarstwa do coraz to szerszego grona odbiorców. Pięć zasad, jakie chcą szerzyć przedstawiciele Zwifta, wyglądają tak:

Watch The Femmes – oglądajmy kobiece kolarstwo, im więcej osób ogląda sport, także w wykonaniu Pań, tym szybciej urośnie on w siłę i zacznie inspirować kolejne pokolenia.

Always keep it fun – zawsze czerp radość. Siła i charakter, jakim emanuje kobiecy peleton, zawsze zapewnia rozrywkę, więc i my zawsze cieszmy się z jazdy!

Rethink what pro cycling looks like – przemyślmy, jak wygląda zawodowe kolarstwo. Pomyślmy o tym, jak żyją największe gwiazdy kobiecego peletonu i celujmy tak wysoko, jak one.

Ride like the entire sport depends on it – jedźmy tak, jakby cały sport od tego zależal…bo zależy.

The finish line is just the beginning – linia mety to dopiero początek. Kobiety w zawodowym peletonie mają przed sobą bardzo długą podróż. Koniec jednego wyścigu, to już początek preparacji do następnego.

Sport się zmienia, tak samo będzie również z tymi zasadami. Kolarskie społeczeństwo będzie mogło tworzyć swoje własne reguły za pomocą swoich mediów społecznościowych i użycia #NEWRULES.

To ekscytujący rok dla nas wszystkich. Zwift, dzięki swojej platformie dociera do wielu osób, otwiera świat na kobiece kolarstwo i początkuje prawdziwą zmianę. Gdy nasz peleton stanie na starcie Tour de France avec Zwift, pokazujemy wszystkim kobietom na świecie, że nie ma dla nas limitów.

-mówi zawodowa zawodniczka Tiffany Cromwell(CANYON//SRAM)

Kolarscy kibice z całego świata są zaproszeni, by zjednoczyć się na Zwifcie i wspólnie celebrować czas do rozpoczęcia kobiecego Touru wraz z serią wyzwań pod egidą kampanii #NEWRULES. Wszystko rozpocznie się już 15 kwietnia, każdy kto przez okres najbliższego miesiąca przejedzie 100 kilometrów po wirtualnych szosach, stanie przed szansą wyjazdu na żeńską Wielką Pętlę, już w lipcu bieżącego roku. Takich szczęśliwców, w ostatecznym rozrachunku, będzie dwóch.

Poprzedni artykułTour of the Alps 2022: Gwiazdy gotowe na ostatni sprawdzian przed Giro d’Italia [wypowiedzi]
Następny artykułTour of the Alps 2022: Bouchard z pięknym zwycięstwem!
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Giec
Giec

Zwift – zabijanie piękna jakie niesie ze soba kolarstwo