fot. PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk

Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia amatorskiego sezonu szosowego nad Wisłą. Inauguracyjnymi wyścigami będą Rewalskie Piekło Północy i Ślężański Mnich, wchodzący w skład prestiżowego cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk. Informacje o wszystkich najważniejszych imprezach amatorskich będzie można znaleźć w naszym kalendarzu wyścigów.

Inauguracja kolarskiego sezonu w Polsce czai się tuż za rogiem – zarówno amatorzy, jak i zawodowcy rozpoczną go w pierwszy weekend kwietnia, kiedy to rozegrane zostaną Rewalskie Piekło Północy oraz Ślężański Mnich, będący pierwszym wyścigiem cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk.

Dolnośląska seria wyścigów będzie jedną z wielu okazji do rywalizacji w amatorskich imprezach. Oprócz tego amatorzy będą mogli ścigać się między innymi w takich cyklach, jak Velo Baltic czy ŻTC Bike Race, a także w wielu pojedynczych wyścigach – jak na przykład: Gran Fondo Gdynia, Gran Fondo Poznań czy Gran Fondo Rafał Majka. W drugiej połowie czerwca odbędą się też Mistrzostwa Polski Amatorów w indywidualnej jeździe na czas i wyścigu ze startu wspólnego, odpowiednio w Grójcu i Psarach.

Z tymi wyścigami, i nie tylko, możecie zapoznać się dzięki naszemu kalendarzowi, klikając w zakładkę „Amatorzy” na naszej stronie („Amatorzy” –> „Kalendarz amatorskich wyścigów”).

Znajdziecie w nim najpotrzebniejsze informacje na temat poszczególnych imprez, jak data, miejsce czy kontakt do organizatora.

Jeśli Wasz wyścig nie znalazł się w kalendarzu, dajcie nam znać za pośrednictwem strony na Facebooku lub wiadomości e-mail na adres kontakt@naszosie.pl!

Naszosie.pl jest patronem medialnym wyścigów z cyklów PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk i Velo Baltic, a także imprez Gran Fondo Gdynia oraz Gran Fondo Poznań.

Poprzedni artykułOficjalnie: Kolarze HRE Mazowsze Serce Polski wystartują w Tajlandii
Następny artykułSettimana Coppi e Bartali 2022: Josef Černý z etapem, Eddie Dunbar wygrywa „generalkę”
Szukam ciekawych historii w wyścigach, które większość uważa za nieciekawe.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments