ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz

Przed kilkoma dniami do sieci trafiła bardzo smutna wiadomość dla fanów młodzieżowego kolarstwa w Polsce – odwołany został XXXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza.

Jedna z najważniejszych imprez etapowych dla juniorów w Polsce zaplanowana była na 28.04 – 01.05.2022 roku. 32. edycja grudziądzkiego wyścigu nie dojdzie jednak do skutku, poinformował o tym organizator, czyli ALKS „STAL” Grudziądz. Tym samym ostatni zwycięzca tej imprezy nadal będzie pochodził ze zmagań z 2019 roku – od triumfu Roberta Donaldsona nie udało się już przeprowadzić tego wyścigu.

Wcześniej los grudziądzkiej imprezy podzielił m.in. 47. Międzynarodowy Wyścig Kolarski po Ziemii Kluczborskiej im. Mieczysława Godzwona zaplanowany na 1-3.05.22 oraz 35. Ogólnopolski Wyścig Etapowy Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, który miał mieć miejsce w dniach 22-24.04 2022.

Poprzedni artykułMediolan-San Remo 2022: Wypowiedzi Anthony’ego Turgisa i Mathieu van der Poela
Następny artykułLachlan Morton już na granicy polsko-ukraińskiej. Zebrał ponad 200000 dolarów!
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments