Jumbo-Visma

W czwartym dniu na kolarzy rywalizujących w Paryż – Nicea czeka jazda indywidualna na czas. Przedstawiamy kolejność startów czasówki.

Etap numer cztery rozpoczyna się w miejscowości Domérat, a po ponad 13 kilometrach zakończy w Montluçon. Na pofałdowanej trasie najbardziej wymagająca będzie końcówka, czyli stromy, 700-metrowy podjazd pod Cote de la rue Buffon (0,7 km, śr. 8,6%).

Jako pierwszy na rampie startowej pojawi się Dmitriy Gruzdev (Astana Qazaqstan Team). Jedyny Polak w stawce, czyli Łukasz Wiśniowski (EF Education-EasyPost) rozpocznie walkę z czasem o 13.32.

O 15.07 na starcie pojawi się jeden z faworytów, czyli Stefan Bissegger (EF Education-EasyPost). Ostatnia trójka, która wyruszy na trasę to kolarze z Jumbo – Visma: Primož Roglič, Wout van Aert i Christophe Laporte.

Kolejność startów jazdy indywidualnej na czas Paryż – Nicea 2022:

Kolejność Godzina Nr Kolarz Ekipa
1 13:05:00 56    DMITRIY GRUZDEV ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
2 13:06:00 34    SIMON GUGLIELMI TEAM ARKEA – SAMSIC
3 13:07:00 205    JONAS RICKAERT ALPECIN – FENIX
4 13:08:00 114    MICHAEL MØRKØV QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
5 13:09:00 83    FINN FISHER-BLACK UAE TEAM EMIRATES
6 13:10:00 182    DIMITRI CLAEYS INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
7 13:11:00 184    BAPTISTE PLANCKAERT INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
8 13:12:00 103    MARKUS HOELGAARD TREK – SEGAFREDO
9 13:13:00 153    THOMAS DE GENDT LOTTO SOUDAL
10 13:14:00 204    SENNE LEYSEN ALPECIN – FENIX
11 13:15:00 127    CAMPBELL STEWART TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
12 13:16:00 42    ANDREY AMADOR INEOS GRENADIERS
13 13:17:00 82    ALEXYS BRUNEL UAE TEAM EMIRATES
14 13:18:00 112    ILJO KEISSE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
15 13:19:00 64    DOMEN NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS
16 13:20:00 124    LUCAS HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
17 13:21:00 22    ROHAN DENNIS JUMBO – VISMA
18 13:22:00 144    NICO DENZ TEAM DSM
19 13:23:00 207    JAY VINE ALPECIN – FENIX
20 13:24:00 195    JAMES PICCOLI ISRAEL-PREMIER TECH
21 13:25:00 87    MATTEO TRENTIN UAE TEAM EMIRATES
22 13:26:00 43    OMAR FRAILE INEOS GRENADIERS
23 13:27:00 102    JULIEN BERNARD TREK – SEGAFREDO
24 13:28:00 107    OTTO VERGAERDE TREK – SEGAFREDO
25 13:29:00 75    VALENTIN MADOUAS GROUPAMA – FDJ
26 13:30:00 12    TOM BOHLI COFIDIS
27 13:31:00 52    STEFAN DE BOD ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
28 13:32:00 167    ŁUKASZ WIŚNIOWSKI EF EDUCATION – EASYPOST
29 13:33:00 71    DAVID GAUDU GROUPAMA – FDJ
30 13:34:00 46    LUKE ROWE INEOS GRENADIERS
31 13:35:00 142    CEES BOL TEAM DSM
32 13:36:00 35    MATIS LOUVEL TEAM ARKEA – SAMSIC
33 13:37:00 162    SIMON CARR EF EDUCATION – EASYPOST
34 13:38:00 214    JÉRÉMY LECROQ B&B HOTELS – KTM
35 13:39:00 123    DYLAN GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
36 13:40:00 44    ETHAN HAYTER INEOS GRENADIERS
37 13:41:00 77    MICHAEL STORER GROUPAMA – FDJ
38 13:42:00 33    NICOLAS EDET TEAM ARKEA – SAMSIC
39 13:43:00 156    MATTHEW HOLMES LOTTO SOUDAL
40 13:44:00 212    ALEXIS GOUGEARD B&B HOTELS – KTM
41 13:45:00 137    ALBERT TORRES BARCELO MOVISTAR TEAM
42 13:46:00 163    OWAIN DOULL EF EDUCATION – EASYPOST
43 13:47:00 172    NICCOLÒ BONIFAZIO TOTALENERGIES
44 13:48:00 166    JULIUS VAN DEN BERG EF EDUCATION – EASYPOST
45 13:49:00 122    LUKE DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
46 13:50:00 183    AIME DE GENDT INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
47 13:51:00 213    VICTOR KORETZKY B&B HOTELS – KTM
48 13:52:00 2    SAM BENNETT BORA – HANSGROHE
49 13:53:00 175    GEOFFREY SOUPE TOTALENERGIES
50 13:54:00 81    BRANDON MCNULTY UAE TEAM EMIRATES
51 13:55:00 154    FREDERIK FRISON LOTTO SOUDAL
52 13:56:00 111    FABIO JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
53 13:57:00 215    CYRIL LEMOINE B&B HOTELS – KTM
54 13:58:00 202    TOBIAS BAYER ALPECIN – FENIX
55 13:59:00 74    OLIVIER LE GAC GROUPAMA – FDJ
56 14:00:00 157    HARM VANHOUCKE LOTTO SOUDAL
57 14:01:00 147    KEVIN VERMAERKE TEAM DSM
58 14:02:00 36    LAURENT PICHON TEAM ARKEA – SAMSIC
59 14:03:00 17    MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID COFIDIS
60 14:04:00 191    CARL FREDRIK HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH
61 14:05:00 94    DORIAN GODON AG2R CITROEN TEAM
62 14:06:00 201    JASPER PHILIPSEN ALPECIN – FENIX
63 14:07:00 176    ANTHONY TURGIS TOTALENERGIES
64 14:08:00 126    NICHOLAS SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
65 14:09:00 155    SÉBASTIEN GRIGNARD LOTTO SOUDAL
66 14:10:00 186    LOÏC VLIEGEN INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
67 14:11:00 132    IMANOL ERVITI MOVISTAR TEAM
68 14:12:00 5    NILS POLITT BORA – HANSGROHE
69 14:13:00 173    MATHIEU BURGAUDEAU TOTALENERGIES
70 14:14:00 136    GREGOR MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM
71 14:15:00 4    RYAN MULLEN BORA – HANSGROHE
72 14:16:00 63    GINO MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS
73 14:17:00 6    DANNY VAN POPPEL BORA – HANSGROHE
74 14:18:00 65    WOUTER POELS BAHRAIN VICTORIOUS
75 14:19:00 187    GEORG ZIMMERMANN INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
76 14:20:00 15    SIMON GESCHKE COFIDIS
77 14:21:00 86    JAN POLANC UAE TEAM EMIRATES
78 14:22:00 152    STEFF CRAS LOTTO SOUDAL
79 14:23:00 177    ALEXIS VUILLERMOZ TOTALENERGIES
80 14:24:00 134    GORKA IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM
81 14:25:00 76    QUENTIN PACHER GROUPAMA – FDJ
82 14:26:00 72    KÉVIN GENIETS GROUPAMA – FDJ
83 14:27:00 211    FRANCK BONNAMOUR B&B HOTELS – KTM
84 14:28:00 23    STEVEN KRUIJSWIJK JUMBO – VISMA
85 14:29:00 131    MATTEO JORGENSON MOVISTAR TEAM
86 14:30:00 104    ALEX KIRSCH TREK – SEGAFREDO
87 14:31:00 27    NATHAN VAN HOOYDONCK JUMBO – VISMA
88 14:32:00 164    JENS KEUKELEIRE EF EDUCATION – EASYPOST
89 14:33:00 217    JORDI WARLOP B&B HOTELS – KTM
90 14:34:00 55    FABIO FELLINE ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
91 14:35:00 54    YEVGENIY FEDOROV ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
92 14:36:00 37    CONNOR SWIFT TEAM ARKEA – SAMSIC
93 14:37:00 25    MIKE TEUNISSEN JUMBO – VISMA
94 14:38:00 185    REIN TAARAMÄE INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
95 14:39:00 14    RUBEN FERNANDEZ COFIDIS
96 14:40:00 143    JOHN DEGENKOLB TEAM DSM
97 14:41:00 97    DAMIEN TOUZE AG2R CITROEN TEAM
98 14:42:00 135    JOHAN JACOBS MOVISTAR TEAM
99 14:43:00 84    JOAO PEDRO GONÇALVES ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES
100 14:44:00 1    MAXIMILIAN SCHACHMANN BORA – HANSGROHE
101 14:45:00 113    YVES LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
102 14:46:00 73    STEFAN KÜNG GROUPAMA – FDJ
103 14:47:00 151    PHILIPPE GILBERT LOTTO SOUDAL
104 14:48:00 146    ANDREAS LEKNESSUND TEAM DSM
105 14:49:00 165    NEILSON POWLESS EF EDUCATION – EASYPOST
106 14:50:00 101    BAUKE MOLLEMA TREK – SEGAFREDO
107 14:51:00 11    GUILLAUME MARTIN COFIDIS
108 14:52:00 67    FRED WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS
109 14:53:00 181    BINIAM GIRMAY INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
110 14:54:00 133    IVAN GARCIA CORTINA MOVISTAR TEAM
111 14:55:00 117    MAURI VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
112 14:56:00 197    TOM VAN ASBROECK ISRAEL-PREMIER TECH
113 14:57:00 206    KRISTIAN SBARAGLI ALPECIN – FENIX
114 14:58:00 47    DYLAN VAN BAARLE INEOS GRENADIERS
115 14:59:00 16    ION IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS
116 15:00:00 53    DAVID DE LA CRUZ ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
117 15:01:00 96    AURÉLIEN PARET PEINTRE AG2R CITROEN TEAM
118 15:02:00 194    HUGO HOULE ISRAEL-PREMIER TECH
119 15:03:00 32    AMAURY CAPIOT TEAM ARKEA – SAMSIC
120 15:04:00 216    LUCA MOZZATO B&B HOTELS – KTM
121 15:05:00 174    FABIEN DOUBEY TOTALENERGIES
122 15:06:00 203    SILVAN DILLIER ALPECIN – FENIX
123 15:07:00 161    STEFAN BISSEGGER EF EDUCATION – EASYPOST
124 15:08:00 125    LUKA MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
125 15:09:00 95    OLIVER NAESEN AG2R CITROEN TEAM
126 15:10:00 85    JUAN SEBASTIAN MOLANO BENAVIDES UAE TEAM EMIRATES
127 15:11:00 121    SIMON PHILIP YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
128 15:12:00 141    SØREN KRAGH ANDERSEN TEAM DSM
129 15:13:00 45    DANIEL FELIPE MARTINEZ INEOS GRENADIERS
130 15:14:00 41    ADAM YATES INEOS GRENADIERS
131 15:15:00 62    JACK HAIG BAHRAIN VICTORIOUS
132 15:17:00 92    CLÉMENT CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM
133 15:19:00 93    STAN DEWULF AG2R CITROEN TEAM
134 15:21:00 66    LUIS LEON SANCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS
135 15:23:00 31    NAIRO QUINTANA TEAM ARKEA – SAMSIC
136 15:25:00 91    BEN O’CONNOR AG2R CITROEN TEAM
137 15:27:00 115    FLORIAN SENECHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
138 15:29:00 7    ALEKSANDR VLASOV BORA – HANSGROHE
139 15:31:00 106    JASPER STUYVEN TREK – SEGAFREDO
140 15:33:00 116    ZDENĚK ŠTYBAR QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
141 15:35:00 171    PIERRE LATOUR TOTALENERGIES
142 15:37:00 13    BRYAN COQUARD COFIDIS
143 15:39:00 105    MADS PEDERSEN TREK – SEGAFREDO
144 15:41:00 21    PRIMOŽ ROGLIČ JUMBO – VISMA
145 15:43:00 26    WOUT VAN AERT JUMBO – VISMA
146 15:45:00 24    CHRISTOPHE LAPORTE JUMBO – VISMA
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments