Stroje 2022 HRE Mazowsze Serce Polski
fot. HRE Mazowsze Serce Polski

Polska drużyna HRE Mazowsze Serce Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu na Majorce. Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia w nowych barwach, pojawił się też kalendarz na marzec, a już podczas treningów przyszło pierwsze zwycięstwo – Alan Banaszek wygrał Trofeu Ajuntament Alaro.

Oczywiście ostudźmy emocje i nie popadajmy w przesadny optymizm – każdy triumf cieszy, ale mazowiecka drużyna przede wszystkim na ten moment trenuje i sam start w tym lokalnym hiszpańskim wyścigu jednodniowym miał charakter właśnie przygotowawczy. Udało się wygrać – super, w czołówce zresztą znalazł się także Norbert Banaszek.

Ściganie w imprezach UCI drużyna HRE Mazowsze Serce Polski rozpocznie od początku marca. Pierwszym startem ma być Bloeizone Elfsteden Fryslan, następnie zobaczymy mazowiecką formację w Dorpenomloop Rucphen, a w dniach 18-20.03 pojadą w wyścigu etapowym Olympia’s Tour.

Druga część drużyny będzie rywalizować w Istrian Spring Trophy w Chorwacji (10-13.03) Następnie czeka ich kampania słoweńskich klasyków – GP Slovenian Istria (20.03), GP Vipava Valley (24.03) oraz GP Adria Mobil (27.03).

Teraz zostaje nam, kibicom, czekać na pierwsze wyścigi i więcej zdjęć nowych strojów HRE Mazowsze Serce Polski, w których ścigać się będą w sezonie 2022. Pierwsze kilka fotek pojawiło się co prawda w mediach społecznościowych ekipy, ale chciałoby się więcej. Te dostępne znajdą Państwo poniżej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments